سامسونگ کهکشان دیده بان 3 نشت دوباره در مفصل دست در فیلم

Samsung galaxy watch 3 leak

TechTalkTV

ما در حال حاضر می دانستم که کمی اطلاعات در مورد سامسونگ کهکشان دیده بان 3 اما یک ویدیو جدید از TechTalkTV (از طریق آستانه و SamMobile) به نظر می رسد به آشکار ترین چیز شما نیاز به دانستن. این ویدئو نشان می دهد که کوچکتر 41 میلی متر (1.2 اینچ) اندازه هر چند آن آمده قرار است در یک بزرگتر 45 mm نسخه نیز هست. آن را نیز نشان می دهد فیزیکی چرخش شماره گیری مانند Galaxy Watch اما بر خلاف مجازی لمسی شماره گیری در کهکشان دیده بان فعال 2. در نهایت ما با دیدن یک جفت دکمه ها کمی بزرگتر از کسانی که در کهکشان اصلی سازمان دیده بان.

با توجه به تصویری از کهکشان دیده بان 3 (هیچ Galaxy Watch 2) دارای مقاومت در برابر آب IP68 و 5 دستگاه خودپرداز رتبه بنابراین شما می توانید شیرجه رفتن به پایین 50 متر (164 فوت) تا ده دقیقه. همچنین بسته های فشار خون و ضربان قلب و سنسور ECG. هر تصویری می تواند جعلی البته پس از گرفتن تصاویر با کمی نمک است.

تا کنون تصاویر واضح از کهکشان دیده بان 3 که به نظر می رسد همراه با یک برنامه نشت است که نشان می دهد شما می توانید گره مشت خود را برای پاسخ به تماس ها در میان سایر حرکات. در هر صورت باید آن را در میان پنج دستگاه های جدید پرده برداری سامسونگ در آینده بستهای رویداد در آگوست 5th, همراه با Galaxy Note 20, Galaxy Tab, S7, قرص کهکشان Z برابر 2 گوشی و Galaxy جوانه های زنده بی سیم از earbuds.

در این مقاله: tizen, smartwatches, نشت, ecg, wearables, ضربان قلب, گودی دوار فشار خون کهکشان دیده بان 3, سامسونگ, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de