Samsung Galaxy برابر Lite با 900 دلار برچسب قیمت بنا به گزارش ها در آثار

سامسونگ است که گفته می شود کار بسیار ارزان تر از نسخه Galaxy برابر خواهد شد که بنا به گزارش ها فروخته می شود در کمتر از نیمی از گوشی های هوشمند $2,000 قیمت….

کهکشان برابر 2 است که انتظار می رود رونمایی شود در اوت 5 در جریان رویداد ممکن است کمی ارزان تر از سلف خود, اما هنوز هم گران قیمت در حدود 1800 دلار. شده اند وجود دارد شایعاتی که وجود دارد خواهد بود ورود به سطح کهکشان بریزید و به گفته SamMobile, از آن خواهد شد به نام Galaxy برابر Lite.

کهکشان برابر Lite در ضمن راه اندازی خواهد شد در مورد $900, SamMobile گزارش با استناد به یک کره جنوبی انتشار آنلاین. این گوشی در ابتدا برنامه ریزی شده بود و بخشی از اوت 5, رویداد, اما سامسونگ ظاهرا به تعویق افتاد پرتاب آن به 2021.

سامسونگ دارای یک تاریخ انتشار Lite نسخه از آن به گل سرسبد گوشی های هوشمند با کهکشان S10 مطلب و Galaxy Note 10 Lite. همچنین شایعاتی که یک مدل مشابه داخلی شناخته شده به عنوان کهکشان S20 فن Edition منتشر خواهد شد برای شرکت گل سرسبد فعلی دستگاه است.

یک کهکشان برابر Lite است که قطعا در این عرصه امکان, اما سامسونگ نیاز به کاهش شدید به نصف کاهش تاشو گوشی های هوشمند قیمت…. لولا و foldable display احتمال ماندن به عنوان کسانی که در حال علامت تجاری از ویژگی های این دستگاه طوری سامسونگ ممکن است به دنبال کاهش هزینه ها از طریق پوشش صفحه نمایش, دوربین, راه اندازی, داخلی و مشخصات با توجه به SamMobile.

سامسونگ کهکشان 2 برابر شایعات

سامسونگ ممکن است به رول از سرامیک گزینه برای Galaxy برابر 2 است که انتظار می رود به یک 7.7 اینچ صفحه نمایش بزرگتر از 7.3 اینچ صفحه نمایش Galaxy برابر شده است. آینده گوشی های هوشمند نیز ممکن است آدرس ابتدا مستعد پلاستیکی صفحه نمایش Galaxy برابر با استفاده از فوق العاده نازک شیشه ای برای صفحه نمایش.

سامسونگ نیز بنا به گزارش ضایعات طرح شامل S Pen در Galaxy برابر 2 به طوری که گوشی های هوشمند وزن کاهش خواهد یافت در مقایسه با سلف خود با وجود صفحه نمایش بزرگتر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de