Samsung Galaxy کتاب فلکس نقد و بررسی: QLED برای پیروزی

Samsung Galaxy کتاب فلکس

“سامسونگ Galaxy کتاب انعطاف پذیری باور نکردنی دارای عمر باتری و پر جنب و جوش نمایش QLED.”

  • نور نازک طراحی
  • عملکرد خوب
  • عمر باتری عالی
  • QLED نمایش بزرگ رنگ
  • ساخته شده در S Pen
  • بی دست و پا قرار دادن صفحه کلید
  • بزرگ پایین گودی
MSRP $1,349.00

سامسونگ اجرا می شود tech امپراتوری. از تلفن های همراه و تلویزیون به تصفیه کننده هوا و خلاء سامسونگ گسترش یافته برای ساخت آن همه را به فرد قطعات تأمین این محصولات است.

لپ تاپ, گرچه, همیشه یکی کوچک دامنه در خارج از مرزهای آن. مطمئن شده اند وجود دارد بسیاری از لپ تاپ سامسونگ در طول سال اما هیچ کدام که واقعا ارزش پرواز سامسونگ افتخار بنر در.

اما 2020 سال از سامسونگ لپ تاپ فتح و کهکشان کتاب انعطاف پذیری آن است warhorse. آن شروع می شود در $1,349 هر چند من گران تر پیکربندی همراه با 16 گیگابایت رم 512GB از ذخیره سازی و پردازنده Core i7 پردازنده. وجود دارد سوال این است که بهترین لپ تاپ سامسونگ تا به حال ساخته شده, اما که آن را به یکی از شما باید خرید ؟

QLED صفحه نمایش و عمر باتری

کهکشان کتاب فلکس دارای چند ویژگی های standout قرض گرفته شده از مناطق دیگر در سامسونگ امپراتوری. قابل توجه ترین ویژگی آن صفحه نمایش QLED. که می آید از سامسونگ بسیار موفق تلویزیون کسب و کار. به عنوان یک جایگزین برای استاندارد چراغ کهکشان کتاب فلکس اولین لپ تاپ برای استفاده از QLED که مهار نقاط کوانتومی. نتایج بازی در حال تغییر.

آن را روشن و (428 nits) و دارای کنتراست بالا (1,080:1) اما QLED واقعا باعث تفاوت در وسعت رنگ و دقت است. از آن بازدید 92 درصد از Adobe RGB است که در یک فضای رنگی ترین صفحه نمایش لپ تاپ مبارزه با. که رنگارنگ و دقیق صفحه نمایش مهم است که برای عکاسان, شاید این یکی از بهترین عکاسی لپ تاپ شما می توانید در این قیمت.

وجود حتی یک “فضای حالت” که cranks روشنایی تا 600 nits است که می تواند مفید باشد اگر شما در حال کار در خارج. که سامسونگ خم آن عضله است.

کهکشان کتاب فلکس دارای برخی از بهترین عمر باتری شما می توانید در یک لپ تاپ.

سامسونگ دارای دو رقبا ، 13-inch MacBook Pro هنوز هم روشن تر و رنگارنگ تر صفحه نمایش و وضوح بالاتر صفحه نمایش. صفحه نمایش OLED نیز ارائه بهتر کنتراست و رنگ اما آنها نادر در 13 اینچی لپ تاپ. آن را تنها یک گزینه روی HP Spectre x360 13 و آن را تنها می آید در 4K که به نظر می رسد بزرگ, اما پر هزینه است. این یک $300 صفحه نمایش ارتقا در شبح در حالی که QLED می آید استاندارد در کهکشان کتاب فلکس.

در ضمن 4K OLED صفحه نمایش پر هزینه هستند از نظر قدرت. کهکشان کتاب فلکس را QLED 1080p با نرخ به مراتب بهتر از نظر عمر باتری است. در واقع کهکشان کتاب فلکس دارای برخی از بهترین عمر باتری شما می توانید در یک لپ تاپ.

آن ارائه می شود نزدیک به 14 ساعت از باتری در استفاده معمولی و عظیم 17.5 ساعت در هنگام بازی در فیلم های محلی (و نه جریان). بسیاری از لپ تاپ ها وعده چنین اعداد اما هیچ یک تحویل کاملا شبیه به کهکشان کتاب فلکس. آن outlasted عمر باتری قهرمان Dell XPS 13 توسط یک ساعت به طول انجامید و بیش از دو بار به عنوان طولانی به عنوان 4K Spectre x360.

چسبیده به 1080p در اینجا کمک می کند اما سامسونگ نیز فشرده در یک 69.7 وات ساعت باتری. که یک باتری برای لپ تاپ از این اندازه و این سود سهام می پردازد.

S Pen و صفحه کلید

S Pen نیز با اقتباس از یکی دیگر از سامسونگ محصولات — در این مورد توجه داشته باشید کهکشان. قبلی سامسونگ لپ تاپ نیز ویژه S Pen مانند نوت بوک 9 قلم و کتاب کهکشان 2 از سال 2018 است. قلم خود را تغییر نکرده است, اما آن را در حال حاضر قرار دارد در یک اسلات واقع در بالای صفحه کلید است. با یک کلیک از قلم در حافظه خارج آن اجازه می دهد برای دسترسی سریع و آسان (به علاوه شما نمی خواهد آن را از دست بدهند). این در دسترس بوده است چه چیزی باعث می شود که S Pen ویژه: این قسمت از دستگاه نیست یک add-on محیطی.

S Pen با این نسخهها کار به خوبی برای همه معمول stylus قابلیت های مانند یادداشت برداری طراحی و انتخاب. یک دکمه روی S Pen باز می شود تا یک آشنا منو از گزینه های که به شما اجازه شیرجه رفتن به سمت راست رسم بر روی صفحه نمایش. این برنامه های ساده بسیار اساسی اما آنها خوب فراهم نقطه ورود برای تلاش کردن S Pen برای اولین بار.

بزرگتر stylus مانند سطح قلم و یا مداد را احساس می کنید راحت تر در دست برای تصاویر و دقیق کار می کنند. S Pen است که فقط به سختی به اندازه کافی بلند به جا دست من نیست و تقلید از احساس یک مداد واقعی که همه به خوبی. که هرگز نقطه ، مانند توجه داشته باشید کهکشان S Pen بزرگترین قدرت و راحتی آن است. این همیشه وجود دارد, و آن را آسان به را و شروع به نوشتن.

کهکشان کتاب فلکس 2-در-1 به این معنی که شما می توانید در برابر صفحه نمایش کاملا تخت با استفاده از آن 360 درجه لولا. متاسفانه صفحه نمایش کاملا لرزان و لولا است که کمی سست بنابراین استفاده از آن در هر موقعیت دیگر از کاملا مسطح باعث می شود توجه داشته باشید در نظر گرفتن دشوار است.

محل مناسب از S Pen یک حرکت نزولی ، به اتاق و شاسی سامسونگ مجبور شد به سازش تجربه تایپ کردن. صفحه کلید نشسته و نزدیک به شما در ترک اتاق کمتر برای نخل استوار است. آنها یک اینچ باریک تر از مک بوک ایر و حدود نیم اینچ باریک تر از روی Dell XPS 13. گم شده پشتیبانی است فقط به اندازه کافی به تایپ در کهکشان کتاب فلکس ناراحت کننده با لبه های آلومینیومی شاسی حفاری را به کف دست خود را. آن را نیز باعث می شود که طرح بندی صفحه کلید احساس تنگ حتی اگر keycaps ندارد کوچکتر از آن بر روی اکثر لپ تاپ ها.

تا همه چیز را بدتر کهکشان کتاب فلکس با استفاده از یک کم سفر, صفحه کلید. آن را به عنوان کم عمق به عنوان قدیمی مک بوک کیبورد اما keypresses می تواند استفاده از برخی از عمق بیشتر.

صفحه لمسی است آرام آهنگ خوبی و حتی دو برابر به عنوان یک شارژر بی سیم. در حال حاضر وجود دارد چیزی است که من هرگز دیده می شود در یک لپ تاپ قبل از. یک چی-صفحه گوشی یا جفت از earbuds, شارژ بی سیم است که شسته و رفته است. شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از لپ تاپ بسیار با تلفن نشسته در راه است, اما من می توانم تصور این که یک گزینه مناسب در یک نقطه تنگ.

طراحی

از لحاظ تاریخی, سامسونگ ساخته شده است برخی از سبک ترین لپ تاپ. آنها نیز شده است برخی از flimsiest. کهکشان کتاب فلکس موفق به حفظ تعادل آن دو چیز با استفاده از آلومینیوم به ارائه ثبات در حالی که نگه داشتن وزن فقط 2.5 کیلوگرم است. آن را سبک تر از هر دو Dell XPS 13 2-در-1 و مک بوک ایر, اما فقط به عنوان به خوبی ساخته شده است به عنوان کهکشان گوشی های هوشمند آن سهام با نام تجاری خود را با.

کهکشان کتاب انعطاف پذیری بسیار بیش از حد. نقره-رنگ الماس-برش لبه های ماهرانه منعکس کننده نور و البته نیروی دریایی آبی رنگ است به یاد ماندنی است. اگر شما می خواهید چیزی متفاوت است اما حتی پررنگ تر از رنگ قرمز در کهکشان Chromebook Chrome جایگزین برای انعطاف پذیری.

هر دو کمی بیش از حد جسورانه برای من در اولویت است. انعطاف پذیری مشابه HP Elite سنجاقک در تن است, اما آن را حتی روشن تر و برجسته تر است. در مقایسه با فلکس دو اولیه رقبا Dell XPS 13 2-در-1 و HP Spectre x360 کهکشان کتاب فلکس زیبایی شناختی است من ترجیح می دهم حداقل.

آن را بیش از فقط یک اولویت رنگ. ناهنجاری هستند واقعی من قطع. بالا و پایین مرز باریک را برای آن کهکشان کتاب فلکس ورزشی غیر طبیعی زیادی پایین چانه. این چشم درد. نشسته در کنار XPS 13 این خنده دار چگونه بالا روی صفحه نمایش شروع می شود. آن را حتی به نظر می رسد عجیب و غریب در کنار مک بوک ایر است که من اغلب به انتقاد از خود بزرگ ناهنجاری.

این ناهنجاری در نهایت خراب است چه در غیر این صورت یک طراحی جذاب.

همراه نقره طرف شما پیدا کردن یک انتخاب از USB-C بنادر اما هیچ full-size USB-A. دو صاعقه 3 پورت پهلو سمت راست کنار دکمه پاور و S Pen. این جک هدفون و اسلات کارت حافظه MicroSD و یک USB-C 3.1 پورت در بر داشت در سمت چپ.

در کنار این پورت یک جفت بلندگو کوره. خروجی صوتی است که توسط مارک AKG و نتیجه چشمگیر کیفیت صدا. مک بوک ایر است که هنوز هم در لیگ دیگری اما کهکشان کتاب انعطاف پذیری بیشتر تنومند audio profile نسبت به برخی از رقبا و حتی ارائه یک اشاره از باس در مخلوط. آن ضربات XPS 13 2-در-1 است که tinny رو به پایین-شلیک سخنرانان خارج از آب است.

عملکرد

کهکشان کتاب فلکس طراحی شده است یک استاندارد ترکیبی از پایان قطعات. بر روی پردازنده جلوی آن را با استفاده از اینتل آخرین 10-gen یخ دریاچه پردازنده های که مجهز به لپ تاپ با چهار هسته و هشت موضوعات و 1.3 GHz base clock سرعت. من بررسی واحد بود Core i7 نوع با 16GB حافظه RAM هر چند تنها 13 اینچی مدل فروخته شده در ایالات متحده می آید فقط با 8GB RAM. همچنین این کشتی با 512GB از ذخیره سازی SSD است.

من می خواهم برای دیدن بیشتر تنظیمات در آینده اما یک ارائه شده باعث می شود به صورت کاملا سریع کامپیوتر. برنامه روزانه من شامل ده ها تن از کروم زبانه Spotify شل و برخی از نور ویرایش عکس. کهکشان کتاب فلکس هرگز flinched. آن را چرخش تا طرفداران خود را دارد و یک گرم و کمی به ظاهر تصادفی بود اما هرگز با صدای بلند و یا گرم به اندازه کافی به یک حواس پرتی.

وجود دارد سریع تر از لپ تاپ های در این کلاس مانند XPS 13. کهکشان کتاب فلکس شد و تنها 5 درصد در تست Geekbench 5 بود اما 24 درصد کندتر در Handbrake تصویری را پشتیبانی می کند. شما ممکن است برنامه ریزی برای انجام بسیاری از رمزگذاری ویدئو با کهکشان کتاب فلکس اما محتوای آن-ایجاد قدرت ممکن است کمی راکد ماند در مقایسه با قدرتمند XPS 13. هنوز, آن را یکی از قدرتمند تر از لپ تاپ های با این پردازنده.

کهکشان کتاب فلکس دارای جنس زنبق و سوسن به همراه گرافیک نیز هست. این اینتل بسیار بهبود یافته گرافیک یکپارچه که وعده دو قدرت قدیمی اینتل UHD گرافیک. هسته i7 مدل همراه با بهترین از این جنس زنبق و سوسن به همراه گرافیک اجازه می دهد برای بهبود ایجاد محتوا و حتی برخی از نور بازی.

آن را هنوز هم تلاش می کرد با یک بازی مانند بازی Fortniteکه مایه تاسف است. شما نیاز به رها کردن به وضوح قابل پخش با نرخ فریم. اما کهکشان کتاب فلکس می تواند رسیدگی به سبک بازی مانند موشک لیگ بدون مشکل بیش از حد.

ما را

کهکشان کتاب انعطاف پذیری است که همه چیز شما می خواهید در یک لپ تاپ مدرن. آن را براق قابل حمل و قدرتمند — و ضربان برخی از بهترین لپ تاپ در زمینه های کلیدی مانند صفحه نمایش و عمر باتری است. علاوه بر این از S Pen قرار دارد درون کیس است که فقط شکر و تخم مرغ در کیک.

برخی از تجربه کاربر سکسکه مانند صفحه کلید و قرار دادن قاب اندازه نگه داشتن آن از عظمت واقعی اما بدون شک بهترین لپ تاپ سامسونگ تا به حال ساخته شده است.

آیا جایگزین ؟

بی شماری وجود دارد, لپ تاپ, گزینه, اما انعطاف پذیری را نزدیک ترین رقبای این Dell XPS 13 2-در-1 و HP Spectre x360 13. کهکشان کتاب فلکس برنده در عمر باتری و صفحه نمایش هر چند من ترجیح می دهند با صفحه کلید و قاب اندازه گزینه های دیگر. این Spectre x360 نیز عمر باتری قهرمان, به علاوه آن را ارزان از سه. من ترجیح می دهم با طراحی و ظاهر XPS 13 2-در-1 چند کهکشان کتاب فلکس رنگارنگ QLED صفحه نمایش بزرگ برای عکاسان است. من آرزو می کنم وجود دارد 4K گزینه و همچنین ارزان تر مدل پردازنده Core i5.

اگر شما مایل به خندق 2-در-1 عنصر Dell XPS 13 باقی مانده است بهترین لپ تاپ شما می توانید آن را به عنوان را می توان با یک صفحه نمایش لمسی.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

کهکشان کتاب فلکس گذشته باید شما حداقل چهار یا پنج سال است. این قطعات به روز و کیفیت ساخت بسیار عالی است. سامسونگ ارائه می دهد محدود یک سال گارانتی در زمان خرید.

شما باید آن را خرید ؟

بله. آن بالا عمر باتری و صفحه نمایش آن را به یک standout 2-در-1 لپ تاپ.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>