Samsung is pulling the plug on its S Voice assistant.

سامسونگ کشیدن پلاگین بر روی آن S Voice assistant.
عکس: Jung Yeon-Je (خبرگزاری گتی ایماژ)

سامسونگ کشیدن پلاگین بر روی آن S دستیار صوتی این شرکت اولین تلاش برای رقابت با اپل سیری در تاریخ 1 ژوئن این سال است. در واقع سامسونگ خود را تحت فشار قرار دادند S Voice کنار گذاشته و با راه اندازی آن جدید دستیار بیکسبی چند سال پیش. اما در حال حاضر این شرکت است که ساخت آن را رسمی. Bye-bye S Voice.

تبلیغات

این خبر که گزارش شده توسط SamMobileمی توان در یک سامسونگ صفحه پشتیبانی. با توجه به این که سامسونگ شده است از جمله بیکسبی در محل S Voice در هنگام حمل و نقل آن در گوشی های جدید این احتمال وجود دارد که اکثر کاربران سامسونگ نمی خواهد تحت تاثیر این تصمیم است. با اینحال سامسونگ پوشیدنی کاربران ممکن است متوجه تفاوت, به عنوان smartwatches دنده S3 و دنده ورزش را در حال حاضر اجرا S Voice.

این smartwatches, اما دریافت یک به روز رسانی نرم افزار است که جایگزین S Voice با بیکسبی یک بار پشتیبانی از S Voice به پایان می رسد.

اگر چه S Voice نیست یک مکالمه دستیار صوتی معنی آن را نمی تواند پاسخ به سوالات مانند Siri یا Google Assistant می توانید امروزه آن را می تواند به انجام وظایف در پاسخ به دستورات صوتی. این شامل تماس با مردم تنظیم یادآوری انجام جستجوهای اینترنتی و گفتن شما چه زمان آن است.

تبلیغات

سامسونگ صفحه پشتیبانی متحده که گوشی که S Voice آیکون بر روی صفحه نمایش برنامه های کاربردی تحت تاثیر قرار خواهد شد اگر چه آن را نیز تحت تاثیر قرار برخی از قرص ها با توجه به SamMobile.

  • Galaxy A3, A5, A7 A8 A9
  • توجه داشته باشید کهکشان FE
  • Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5
  • , Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy 7, Galaxy S7 لبه
  • Galaxy W
  • Galaxy Tab 4
  • Galaxy Tab 4 8.0/10.1
  • Galaxy Tab S8.4 و S10.5
تبلیغات

هر 9to5Googleعلاوه بر smartwatches, هیچ یک از دستگاه های دیگر دریافت خواهد کرد به روز رسانی برای حمایت از بیکسبی. اگر شما صاحب یکی از این دستگاه ها هستند و به دنبال یک دستیار صوتی به جای S Voice شما همیشه می توانید سعی کنید گوگل دستیار.

[SamMobile]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو