سامسونگ کاهش وزن و کالری مصرفی ردیابی از سلامت آن برنامه

Samsung Health app on phones and watches

سامسونگ

سامسونگ شده است به طور پیوسته اضافه کردن به سلامت آن برنامه قابلیت های, اما در حال حاضر به نظر می رسد آماده به چند ویژگی های دور. غول فن آوری است به اطلاع کاربران (از طریق SamMobile) است که آن را از بین بردن وزن, کالری که مصرف مواد غذایی) و کافئین ردیابی از سلامت با به روز رسانی های آینده برای تلفن همراه خود را و برنامه های پوشیدنی در ماه جولای. در حالی که اولیه هشدار هدف قرار داده بود در آلمان انتظار می رود که برای رسیدن به کاربران در سراسر جهان قبل از طولانی است.

این شرکت توضیح نداد این تصمیم است. ما خواسته ایم سامسونگ برای نظر.

این نمی تواند خبر خوبی اگر شما بر روی تلفن خود و یا دستگاه های مانند Galaxy Fit یا کهکشان دیده بان برای نظارت بر خود را گسترده تر سلامت. در حالی که وجود دارد برنامه های شخص ثالث در دسترس برای پیگیری وزن خود را و مواد غذایی, بهداشت, کمک نگه داشتن این اطلاعات در یک مکان. شما در حال حاضر باید خود را تقسیم توجه بین برنامه های متعدد اگر شما می خواهید به استفاده از بهداشت و درمان به عنوان بخشی از یک رویکرد جامع به تناسب اندام فرض کنید شما لازم نیست به طور کامل جایگزین کردن آن با یکی از گزینه ها باشد.

در این مقاله: سامسونگ, سلامت, سامسونگ, سلامت, تناسب اندام, ساعت هوشمند, تلفن همراه, نرم افزار, Galaxy, Watch, wearables پوشیدنی Galaxy Fit, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>