سامسونگ بازیکنان Blu-ray به طور ناگهانی خراب به دلیل ناشناخته

سامسونگ بازیکنان Blu-ray در حال خراب از آبی ترین گزارش مدعی است که این دستگاه ها در گیر بی پایان ری بوت.

هزاران نفر از صاحبان سامسونگ بازیکنان Blu-ray و سیستم های سینمای خانگی رفته اند حاضر به شکایت در مورد مسائل ناگهانی که به ظاهر آغاز شده در ژوئن 19, به گفته ZDNet. در حالی که گزارش ها متفاوت است, شایع ترین مشکل به نظر می رسد سامسونگ بازیکنان Blu-ray که به طور مداوم قدرت روشن و خاموش.

دیگر مسائل گزارش شده عبارتند از بازیکنان Blu-ray ساخت سر و صدا به عنوان اگر در تلاش برای خواندن یک دیسک هنگامی که هیچ چیز قرار داده است, خاموش کردن بعد از چند ثانیه پس از روشن و در پاسخ به فشار دکمه.

در سامسونگ در انجمن های آنلاین یک مدیر جامعه است اذعان بوت حلقه مسئله تایید است که این شرکت در حال کار بر روی یک راه حل است. اما علت این مشکل هنوز مشخص نیست.

حدس و گمان وجود دارد که این همه به دلیل معیوب به روز رسانی سیستم عامل اما با توجه به ZDNet این بعید است که به این مسائل نیز تاثیر می گذارد پایان زندگی مدل که آیا دریافت این به روز رسانی. علاوه بر این سامسونگ نیست معمولا همزمان با انتشار به روز رسانی سیستم عامل برای طیف گسترده ای از دستگاه مدل در اواخر بعد از ظهر جمعه.

بیشتر احتمال دارد علت ناگهانی اختلال در عملکرد یک منقضی شده گواهی SSL است که مورد نیاز برای بازیکنان Blu-ray لینک به سامسونگ سرور های. شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی که در این مورد است.

روندهای دیجیتال رسیده به سامسونگ برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع از جمله یک جدول زمانی برای رفع در توسعه و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>