سامسونگ شروع به ارائه درخواست پشتیبانی از طریق WhatsApp در هند

İstanbul, Turkey - March 7, 2017: Hand holding a smart phone on a wooden desk. The smart phone is an Samsung Galaxy S9 plus. Samsung Galaxy is a touchscreen smart phone produced by Samsung Electronics.
hocus-تمرکز via Getty Images

با COVID-19 بحران ادامه دارد در هند مردمی بیشتر از همیشه با تکیه بر گوشی های هوشمند خود را. در همان زمان این بیماری همه گیر به معنی آن آسان است برای دریافت کمک اگر شما یک مشکل فنی. با تمام آنچه که در ذهن Samsung معرفی کرده است مراقبت از مشتری برای واتساپ, فوق العاده سرویس محبوب در هند است.

آن را در دسترس خواهد بود در سامسونگ واتساپ شماره پشتیبانی (1800-5-سامسونگ) از ساعت 9 صبح تا 6 و هفت روز هفته. “[کاربران] می توانید به دنبال پشتیبانی فنی برای هر محصول سامسونگ دریافت اطلاعات در مورد مکان های مرکز خدمات, وضعیت, یک تعمیر جدید ارائه می دهد و همچنین درخواست برای نسخه ی نمایشی و نصب و راه اندازی سامسونگ محصولات آنها فقط خرید” این شرکت اعلام کرد.

WhatsApp مراقبت از مشتری است و در بالای دیگر “تماس با ما” فرم های راهنما از جمله پشتیبانی از راه دور, زندگی چت, تماس با مرکز کمک و انجام آن را به خودتان ویدئوها شرکت گفت: در آزادی مطبوعات. این سرویس جدید اشاره ای به محبوبیت WhatsApp است که همه جا در مناطق که در آن پهنای باند خدمات پر از لکه و یا غیر موجود.

در این مقاله: سامسونگ, whatsapp, پشتیبانی, هند, گوشی های هوشمند, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im