سامسونگ به نظر می رسد برای تایید Galaxy Z برابر 2 رونمایی در آگوست 5

سامسونگ ظاهرا را به پرده بعدی تاشو گوشی های هوشمند در آینده آن رویداد Unpacked در آگوست 5.

کهکشان برابر جانشین خواهد شد که بنا بود به نام Galaxy Z برابر 2 پس از طبقه بندی به Galaxy Z گروه به احتمال زیاد خواهد شد در میان دستگاه هایی که سامسونگ آماده کرده است برای livestreamed ویترین به عنوان طعنه از طریق یک کلیپ کوتاه پست شده در آن حساب توییتر.

در حالی که توییت به طور خاص و نه ذکر Galaxy Z برابر 2 به ذکر است از “برابر” در متن است که به احتمال زیاد به اندازه کافی برای تایید است که این دستگاه را در رویداد آینده. علاوه بر این پروانه به شکل تصویر در فیلم قوی call-back to the Galaxy برابر سامسونگ با استفاده از یک پروانه به تصویر کشیدن آن تاشو صفحه نمایش. تصویر در این کلیپ نیز به نظر می رسد در عارف رنگ برنز گزینه ای بود که برای اولین بار دیده می شود در یک درز رندر از توجه داشته باشید کهکشان 20.

Samsung Unpacked در آگوست 5

کهکشان Z برابر 2 است و در حال حاضر همه اما تایید کرد که بخشی از این رویداد Unpacked در آگوست 5, جایی که سامسونگ نیز انتظار می رود به پرده Galaxy Note 20 و کهکشان دیده بان 3. کهکشان برابر Lite یک نسخه ارزان تر از سامسونگ تاشو گوشی های هوشمند با 900 دلار برچسب قیمت بود و بنا به گزارش ها قرار است به همچنین به نظر می رسد اما این دستگاه به تعویق افتاد تا 2021.

کهکشان Z برابر 2 است که انتظار می رود هزینه کمی کمتر از آن $2,000 سلف احتمالا در 1800 دلار با شایعات نیز نشان می دهد که آن را در بیشتر گزینه های رنگ مانند مریخ سبز و Astro Blue. تاشو گوشی های هوشمند نیز انتظار می رود به سبک تر از Galaxy برابر با وجود شایعه صفحه نمایش بزرگتر از 7.7 اینچ است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>