در حال اجرا از آب ؟ این پنج قدرت بانک ها را لبریز سفر خود را


Illustration for article titled Running Out of Juice? These Five Power Banks Will Supercharge Your Travels

تصویر: RAVPower

اکثر گوشی های هوشمند ساخته شده است به شما یک جامد بعد از استفاده اما به عنوان کسی که رفته گشت و گذار پیمایش یک شهر جدید و یا تلاش برای زنده ماندن یک روز کامل در یک کنسرت و جشنواره می تواند به شما وجود دارد در آن است که “همه روز” باتری سقوط خواهد کرد ،

تبلیغات

که در آن قابل حمل قدرت بانک ها در مفید آمده است. موجود در یک آرایه گسترده ای از ظرفیت های فیزیکی و اندازه و قیمت امتیاز این فوق العاده مفید دستگاه می توانید به گوشی خود را, قرص, و یا دیگر دستگاه های قابل حمل آن را از بالا تا زمانی که شما در خانه و یا در نزدیکی یک خروجی.

وجود دارد یک تن از گزینه های مختلف—بنابراین در اینجا نگاهی به برخی از بهترین پاور بانک برای انواع استفاده از حالات.

تبلیغات

خوب اندازه ارزش خوب

Anker را PowerCore 10,000 یکی از بهترین تمام اطراف گزینه های شما می توانید پیدا کنید. آن را جمع و جور, در اندازه, این که آیا شما می خواهید به آن پهلو را در جیب شلوار یا کیف پول در حالی که 10000 میلی آمپر ساعت ظرفیت به اندازه کافی برای شارژ اکثر گوشی های دو تا سه برابر بیش از.

آن را نیز به طور مداوم در دسترس در قیمت مقرون به صرفه برای آنچه که شما دریافت می کنید در حالی که شما ممکن است پیدا کردن معاملات بهتر در اینجا وجود دارد و در مدل های رقیب این Anker قدرت بانک امن است شرط می بندم اگر شما فقط به دنبال یک تمام اطراف باتری پشتیبان برای خرید در عجله بسر می رسانید.

تبلیغات

مناسب برای سوئیچ

اگر شما در حال تلاش برای قدرت, قرص, و یا یک دستگاه سوئیچ در حالی که بر روی بروید و سپس یک بانک قدرت متوسط با ظرفیت احتمالا نمی خواهد انجام این ترفند. در عوض چیزی مانند RAVPower 26,800 میلی آمپر ساعت شارژر قابل حمل است آنچه شما نیاز دارید.

تبلیغات

نه تنها آن را ارائه ظرفیت قابل توجهی که شما هنوز هم می تواند اعمال می شود نسبت به یک تلفن راه—اما آن را نیز اتهامات در بالاتر وات (30W) و می تواند قدرت نینتندو سوئیچ در حالی که آن را در حال بازی. شما حتی می توانید استفاده از آن را برای مک بوک ایر. این heftier اما می تواند بسیاری.

تبلیغات

می دهد لپ تاپ زندگی

نیاز به چیزی حتی قوی تر? اگر شما در حال تلاش به اتهام قدرتمند تر از لپ تاپ بر روی بروید مانند MacBook Pro یا Dell XPS 13, سپس شما نیاز به چیزی مانند MAXOAK را 100W سفر لپ تاپ پاور بانک.

تبلیغات

در 99Wh/26,756 mAh آن خوشبختانه در دیدار TSA معیار که به معنی شما می توانید آن را بر روی یک هواپیما را در خود حمل کیسه—عالی-ظرفیت گزینه ها نیست به عنوان خوش شانس. این فربه بانک می تواند به شما یک زن و شوهر از لپ تاپ به اتهام زمانی که شما در حال کار بر روی بروید و یا شما می توانید پلاگین در دستگاه های متعدد در یک بار به شارژ تمام لوازم الکترونیکی قابل حمل.

تبلیغات

خانه را ترک کنید بدون آن

مسائل اندازه وقتی که می آید به قدرت بانک ظرفیت بلکه با آن ابعاد فیزیکی: اگر شما نمی خواهید برای حمل در اطراف یک سنگین, بسته,, سپس شما نیاز به در نظر گرفتن گزینه های دیگر.

تبلیغات

در اینجا یک: Attom فناوری از 2500 میلی آمپر پاور بانک است که به سختی بزرگتر از یک کارت اعتباری و به طور بالقوه می تواند پهلو به یک کیف پول. و حتی آن را ساخته شده در کابل microUSB و همچنین به عنوان یک پاپ از آداپتور برق کابل برای اپل. ظرفیت کوچک است احتمالا فقط شما حدود نیم شارژ در بالا پایان گوشی های هوشمند اما اندازه آن را گزینه مناسب به چوب به یک کیسه و فراموش کردن در مورد تا زمانی که شما نیاز به یک کمی از بالا به بالا.

تبلیغات

مهار خورشید

اگر شما به دنبال یک بانک قدرت است که ساخته شده برای یک پیاده روی طولانی, اردو, و یا هر گونه دیگر گسترده فعالیت در فضای باز و سپس این یکی است. GoerTek را 25,000 میلی آمپر پاور بانک دارای یک مقدار زیادی از آب اما حتی بهتر از آن است که توانایی به شارژ آن از طریق انرژی خورشیدی است.

تبلیغات

پانل های خورشیدی می تواند قدرت تا بانک در حالی که بسته به یک کوله پشتی و یا زمانی که حلق آویز در اردوگاه, به علاوه آن را به یک فوق العاده روشن نور صفحه با تشکر از 36 Led. شما می توانید آن را شارژ از طریق یک پریز بیش از حد, اما خورشیدی, لبه, مقاومت در برابر آب و چراغ را در این فوق العاده مفید برای ماجراجویی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im