آنقدر اطراف “آخرین رقص” مجموعه مستند در مایکل جردن و 1998 شیکاگو بولز با تمرکز بر هزینه های شهرت.

اردن در حال بلعیده شده توسط افراد مشهور و تبدیل به دور است.

فیل جکسون شهرت به احتمال زیاد رانندگی گوه بین خود و مدیر کل جری Krause که کنده او را از مربیگری CBA را از آلبانی Patroons.

اما برای Dennis Rodman نبود هزینه — نه در معنای سنتی. آن را جبران شهرت.

Rodman مقدمه به شیکاگو … و بوستون … و لس آنجلس و … به عنوان پربرکت مشت پمپاژ مزاحم که وحشت گلزنان در محیط سریع خود را با پا و انرژی بی حد و حصر.

دست خود را به عنوان سریع به عنوان یک میان و دوم خود را با جهش برای کسانی نکته-به-خود را پرتاب ریباند شد بیشتر ساخته شده است به صورت میدانی و از دادگاه. اما او در زمان اواخر گل هدیه شد و منحصر به فرد ترین بازیکن از وقت خود را فقط به عنوان NBA به رهبری بود به سمت یک انقلاب از نوع به کاره ورزشکاران که می تواند پرواز downcourt و دفاع از موقعیت های متعدد در حالی که جهش با بهترین آنها را.

در سال 1986 او به تیم کامل در, کامل, شهر, با, کامل, سر مربی در چاک دلی که به رسمیت شناخته شده بهترین راه برای کنترل چنین وحشی روح بود به او اجازه اجرا به صورت رایگان.

تا آنجا که Rodman شد معشوق با دیترویت پیستونز اولین NBA خانه نبود به عنوان پر سود برای او. هنگامی که درک و حتی مورد تحسین قرار گرفته برای او بی ریایی این شخص بالغ در اواخر هیپ کردم. Dalliances با امثال مدونا و کارمن الکترا افزایش عمومی خود را, مشخصات, کمک های مختلف مدل موهای تغییرات و شخصیت سرکش او بر روی زمین است.

بهترین بودن rebounder در لیگ و شاید بزرگترین مدافع این سمت بیل راسل را جلب تشویق از تو رفتگی در دیوار بسکتبال, جامعه, اما آن را نمی خواهد شما در MTV و یا سوپر مارکت شایعات.

Dennis Rodman is interviewed on 'The Tonight Show with Jay Leno' on Oct. 16, 1998. (Photo by: Margaret Norton/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)
Dennis Rodman است, مصاحبه در “نمایش امشب با جی لنو” در Oct. 16, 1998. (عکس: مارگارت نورتون/NBCU عکس بانک/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)

او در بر داشت که در آغوش او گریز از مرکز کنجکاوی و اینکه “Bad As I Wanna Be” عنوان خود را در سال 1996 زندگینامه بهتر بود برای حساب بانکی خود را اگر نه برای خود و عاطفی است. هنگامی که او برنده دوم خود را راست دفاعی بازیکن سال جایزه در سال 1991 پس از پیستون دوم مستقیم به عنوان او ساخته شده $880,000. توسط 1996-97 ارتفاع از بسکتبال برتری مخلوط با رسوایی و مشهور خود را بولز’ حقوق 9 میلیون دلار است.

از آن ساخته شده به طوری که از آن ساخته شده حس.

لحظاتی که در آن Rodman فرمان توجه فراوان هستند اگر نه غیر ارادی ماهیچه ارزش است.

اما آنها به ندرت خسته کننده است.

او در بخشی از یک اسکریپت کشتی دشمنی در کنار هالک هوگان در سال 1998 با بسکتبال فویل کارل مالون در سراسر حلقه در جنون. وجود دارد هنوز هم گیج کننده تلاش در دیپلماسی و میل خود را برای رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که او برای اولین بار ملاقات در سال 2013.

و وجود کرم در لباس عروسی در وسط نیویورک — در تبلیغاتی تور برای کتاب فوق الذکر که در آن او ذکر او ازدواج با یک رمز و راز است. او ظاهرا جوان و پر جنب و جوش اما هیچ کس نمی دانست که “او” بود.

معلوم است “او” “او” — Rodman گفت که او ازدواج خود را, اما شاید در آن افراد مشهور او معاشرت و او در نهایت می خواهم برنده بیش از آن.

آن را دشوار است به تشخیص چرا Rodman بود پس کشیده به شهرت. اردن اکراه آن را پذیرفته اما تغییر شرایط پس از پایه او پس از شروع به نشان دادن ترک. Krause بود سراغ خر خر کردن که می خواستم به دوست شود اما به ناچار در بر داشت خود را برای همیشه در سایه و یا به عنوان پاورقی.

جکسون رشد به مراتب راحت تر در کانون توجه و استفاده از آن به نفع خود.

Rodman?

در ابتدا به نظر می رسید او تمایلی ترجیح می دهند به تمرکز در صنعت از خوب بودن در چیزی. او ژنده پوش به ثروت پس زمینه دیکته او می خواهم پیدا کردن شادی در تاکید سوخت به سلامتی بیشتر مورد توجه, برای جلب توجه به خاطر.

شاید او می تواند پنهان در شهرت ؟ مردی که پس از درمان بدن خود را مانند یک معبد تا به حال هیچ مشکل dousing آن را با الکل یک مبارزه است که فرود آمد تا او را در داخل و خارج از نوتوانی. در این مستند در آخر فصل از بولز’ سلسله او حرکت از تیم لاس وگاس چرا که اگر چه او می شده است, برگزاری, تیم, با هم, همراه با اردن در طول Pippen آسیب غیبت او نادیده گرفتن خود خواستار به پرسه زدن رایگان از مسئولیت.

وجود دارد هیچ “صرفه جویی” Rodman حتی اگر مردم می دانستند که او غرق در شیاطین. تا زمانی که او می تواند تمرکز برای 48 ساعت او در خدمت هدف خود را.

دیترویت به نمایندگی از ثبات شیکاگو می تواند نه — یک بی گناهی ندارم. او پس از آن ساخته شده خود را در کل جهان بیش از چیزی بود که مصنوعی: این درهم و برهم از دنیای ورزش حرفه ای. هم تیمی می شود داد و ستد و یا ترک خود به خود. یک مربی و پدر در دالی سیتی چپ او در سال 1992 با کمک سازمان Rodman اعتماد بسیار است.

حتی ازدواج اول خود را به آنی Bakes در سال 1991 بود و خیس در بحث.

هنگامی که ثبات خیانت او هرگز تعقیب آن را دوباره. او در تلاش برای قرار دادن یک جبهه برای افرادی که ستایش او و یا کسانی که او را می دانستند به عنوان خجالتی بچه — حداقل داشتن توانائی به می خواهید برای حفظ تصویر خود را به کسانی که تو را دیدم او را در خالص ترین — اما او به خوبی در راه خود را به سرنوشت خود.

نشسته در پارکینگ در کاخ آبرن هیلز در یک وانت با یک تفنگ در کنار او نیست لزوما یک اقدام به خودکشی او گفت: اما به کشتن شیاطین که آغاز شده بود به او امد و شد زیاد و به جدید خود را خود.

مدت کوتاهی پس از آن او پیله و رهبری برای خود چهار بعدی NBA متوقف می شود: San Antonio, جایی که او در برخورد با ناشناخته های اجرایی به نام Gregg Popovich شیکاگو و کوتاه نانامی به بازی با لس آنجلس لیکرز و دالاس ماوریکس.

در طبقه او حتی یک معما. اختصاصی کارگر در اتاق وزن و فیلم اتاق او تصمیم گرفت به منظور توسعه یک بازی تهاجمی — با وجود داشتن خوب مکانیک و فرم خود را تنظیم میکنه. او درگیر کمی برای تبدیل شدن به یک تهدید در آن بخش است که یکی تنها می تواند تصور کنید که ارتفاع او می تواند به دست آورده ام.

اما رمز و راز خود را تا حد زیادی افزایش یافته است به دلیل غفلت او که به پایان رسید. او نمی غفلت شهرت ، بیشتر او به دنبال آن بیشتر از آن پاسخ داد بنابراین در یک نتیجه سردرگمی بین آنچه که یک عمل برای دوربین ها و آنچه که او در واقع تبدیل به.

به طوری که واقعی Rodman? کودکانه شکل که رونق در بالا بردن دست خود را به آسمان تماس برای اطلاعات بیشتر به سلامتی? یا مردی که فقط نشان داد تا بازی در شیکاگو در حالی که در بخش ناشناخته از ساعت? یا خراب قطار که می خواهم انجام هر کاری برای جلب توجه ،

بله.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو