Rockstar در پیش نمایش به روز رسانی عمده برای Red Dead آنلاین و بازی GTA V

Red Dead Online

راک استار پیشی نگرفتند

راک استار قصد دارد به انتشار به روز رسانی عمده برای آنلاین قطعات از هر دو Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption دوم این تابستان. محتوای جریان شروع می شود با یک “عظیم” به روز رسانی برای Red Dead آنلاین است که بازیکن قادر خواهد بود برای دانلود در جولای 28th.

راک استار می گوید پچ می افزاید: مرز جدید پیگیری نقش و یاغی منتقل می کند. آن را نیز شامل یک تنوع از ویژگی های و رفع اشکال طرفداران درخواست شده است با توجه به استودیو. در نامشخص تاریخ بعد از این تابستان GTA آنلاین بازیکنان باید چیزی برای نگاه به جلو به عنوان به خوبی. تابستان آن به روز رسانی ارائه خواهد شد “… مخلوط سرگرم کننده از متنوع, مطالب جدید از بازی آرایه عظیم از تجارب برای لذت بردن است.”

مدتی بعد از این سال Rockstar منتشر خواهد شد یکی دیگر از مجموعه ای از تکه های برای هر دو آنلاین GTA و Red Dead آنلاین. در سابق مورد استودیو ادعا می کند به روز رسانی برای GTA حاضر خواهد شد و بزرگترین آن تا به حال خواهد شد را ببینید شرکت دوباره heists و همچنین اضافه کردن یک مکان جدید به بازی. در ضمن Red Dead آنلاین بازیکنان می تواند به جلو نگاه به راک استار در حال گسترش نقش های موجود.

با چقدر محبوب GTA Online همچنان آن را تعجب آور نیست برای پیدا کردن Rockstar قصد دارد برای ادامه حمایت از این عنوان است. اما Red Dead آنلاین یک داستان متفاوت است. قبل از اعلام امروز راک استار پیشی نگرفتند تا به حال معنی داری به روز شده این بازی در حدود هفت ماه منتهی برخی از طرفداران نگران این استودیو تا به حال نقل مکان کرد. به عنوان چند ضلعی یادداشت های بازیکنان سعی در جلب توجه به محتوای خشکسالی توسط پانسمان تا به عنوان دلقک ها در بازی. آیا این شیرین کاری مشغول به کار سخت است برای گفتن اما این بازیکنان احتمالا قدردانی اخبار امروز همه یکسان است.

در این مقاله: راک استار Red Dead Redemption 2, Red Dead آنلاین, بازی های ویدئویی, کامپیوتر شخصی, GTA V, Grand Theft Auto, gta online, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im