موشک آزمایشگاه ماموریت نتواند در مدت کوتاهی پس از راه اندازی

Rocket Lab's 'Pics Or It Didn't Happen' mission on the launch pad
موشک آزمایشگاه

موشک آزمایشگاه 13th الکترون راه اندازی کرده است به پایان رسید و در فاجعه است. این شرکت گزارش داد که آن “عکس یا آن اتفاق نمی افتد” ماموریت شکست خورده در طول مرحله دوم سوزاندن حدود چهار دقیقه به پرواز و در نتیجه از دست دادن هر دو موشک به عنوان به خوبی به عنوان هفت ماهواره روی. روشن نیست چه رفت چه تصویری خوراک (در زیر) مسدود و نشان داد از دست دادن ارتفاع قبل از موشک آزمایشگاه قطع داده ها زندگی می کنند. این تیم گفت: این کار با FAA به منظور بررسی شکست.

بنیانگذار شرکت پیتر بک به عذرخواهی در توییتر برای این حادثه اشاره کرد که او “عمیقا متاسف” به مشتریان که از دست خود را بر روی کامپیوتر کاربر. او تاکید کرد که موشک آزمایشگاه می یاد از آنچه اتفاق افتاده است و این یک یادآوری spaceflight بود “بی رحم است.” این شرکت نیست و انتظار می رود به بازگشت به پرواز تا بعد از آن تعیین می شود آنچه رفت و آنچه در آن می تواند رفع شود.

موشک شده بود حمل محموله به مدت سه مشتریان مهمترین کانن. قرار بود آن را به نشان دادن یک زمین تصویربرداری سیستم دوربین جلوتر از برنامه ریزی برای تولید انبوه است. سیاره گسترش غول پیکر آن صورت فلکی مشاهده زمین از ماهواره, در حالی که در فضا راه اندازی اولین cubesat ماموریت به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای کمک به محققان و راه اندازی دریافت محموله به مدار.

به دست می آید پس از 11 متوالی موفق الکترون راه اندازی از جمله برخی با نسبتا سریع برگرد. این پایان نمی, پس از آن, اما آن را نشان می دهد که موشک آزمایشگاه ممکن است کار را به انجام قبل از آن به طور کامل گزینه قابل اعتماد برای گرفتن ماشین به فضا است.

در این مقاله: موشک آزمایشگاه, الکترون, موشک, فضا, Spaceflight, شکست, فیلم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de