موشک آزمایشگاه مدیر عامل شرکت ارائه می دهد ویدئو های شخصی پیام پس از شکست در راه اندازی

موشک آزمایشگاه رنج می برد راه اندازی شکست در یکشنبه, جولای 5 که منجر به از دست دادن آن الکترون موشک و ترابری دقیقه پس از بلند کردن اجسام از نیوزیلند Mahia شبه جزیره.

این موضوع به پایان رسید که این ماموریت رخ داده است چند دقیقه به پرواز در طول این خودرو دوم-مرحله سوختگی منجر به از دست دادن هفت ماهواره در rideshare ماموریت مربوط به سه شرکت.

پس از حادثه موشک آزمایشگاه مدیر عامل پیتر بک ارسال شده شخصی پیام تصویری (در زیر) عذرخواهی برای شکست راه اندازی در حالی که در همان زمان بیان کرد تیم خود را تعیین به کشف آنچه رفت به طوری که آن می تواند بازگشت به پرواز به زودی.

“این منصفانه است که بگویم که امروز خیلی روز سخت” بک گفت که در آدرس خود.

“به مشتریان ما عمیقا متاسفم برای از دست دادن آن بر روی کامپیوتر کاربر. به اعتقاد من ما احساس می کنیم و ما سهم خود را در ناامیدی. ما را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت به کشف کردن دقیقا آنچه که امروز اتفاق افتاده است به طوری که ما می توانند یاد بگیرند از آن و بازگشت به پد با خیال راحت.”

بک با اشاره به این که الکترون یکی از رایج ترین و راه اندازی موشک در جهان امروز با 12 متوالی راه اندازی زیر کمربند خود اما افزود: “امروز مسئله یادآوری است که پروازهای فضایی می تواند بسیار بی رحم است. آن را قطعا یک روز ما هرگز می خواستم به تجربه.”

مدیر عامل شرکت همچنین اشاره کرد که هیچ مردم یا اموال در راه آسیب است در هر زمان با موشک گرفتن امن ورود مجدد مسیر.

بک راه اندازی موشک آزمایشگاه در سال 2006 به عنوان یک ماهواره پرتاب برای شرکت ها به دنبال دسترسی به فضا است. به تاریخ آن مستقر 53 ماهواره از طریق 12 راه اندازی شد. SpaceX نیز در همان بازار به تازگی راه اندازی آن Smallsat Rideshare برنامه کوچک-ماهواره استقرار.

موشک آزمایشگاه مشتریان

مستقر در سیاتل Spaceflight که مشغول به کار بود با موشک آزمایشگاه برای استقرار کانن الکترونیک ماهواره در یکشنبه ماموریت گفت که در حالی که آن را نا امید شد آن است که “همیشه آگاه باشید که راه اندازی شکست بخشی از کسب و کار از فضا است.” آن افزود: “ما باید ایمان به همه ما راه اندازی وسایل نقلیه از جمله الکترون و نگاه به جلو به بسیاری از راه اندازی موفقیت آمیز با آنها.”

انگلستان راه اندازی در ماموریت های فضایی که نیز تا به حال یک ماهواره در هیئت مدیره این موشک گفت: آن را “کاملا سوخته” توسط ماموریت شکست هر چند داگ Liddle آن مدیر عامل و موسس اصرار داشت تیم خود را در “نخواهد بود منصرف از این حادثه ناگوار.”

سان فرانسیسکو-بر اساس سیاره که از دست داده و پنج ماهواره روی الکترون در گفت و گو با “ایمان کامل است که موشک آزمایشگاه قادر خواهد بود برای جستن به عقب از امروز شکست در هیچ زمان و ما مشتاقانه منتظر به پرواز در الکترون دوباره.”

بک بسته پیام ویدئویی خود گفت که تیم او در حال حاضر “از طریق ترکیب داده ها برای یادگیری و آماده شدن برای ماموریت بعدی” و اضافه کرد “ما بسیاری از الکترون و راه اندازی وسایل نقلیه در تولید و ما آماده هستیم برای بازگشت سریع به پرواز به عنوان به زودی به عنوان این تحقیقات کامل هستند و البته همه اقدامات صحیح در محل هستند.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im