RoboCop در حال آمدن است به مورتال کمبت 11′ on May 26th,

RoboCop in 'Mortal Kombat 11'
NetherRealm Studios

NetherRealm هنوز هم انجام می شود آوردن فرهنگ پاپ به آیکون های مورتال کمبت 11. از آن پس DLC می رسد در مارس 26th با نه تنها یک داستان جدید (بیشتر در مورد که در یک لحظه) و بیشتر نقش مبارزان مانند فوجین, Nightwolf, Shang Tsung و Sheeva اما علاوه بر این از… RoboCop. بله شما می توانید با بکار بردن همه مورد علاقه افسر پلیس تبدیل به سایبورگ و ظرف بسیار خشن شکل از عدالت است. این تیم حتی کار کرده با Peter Weller به از نو خلق کردن شخصیت خود را.

پس قابل توجه است به عنوان اولین add-on برای بازی است که همچنان هسته اصلی داستان است. آن را به عنوان معلوم لیو کانگ و Raiden شده اند ممکن است بیش از حد شتابزده شروع مجدد زمان — Shang Tsung مداخله به هشدار می دهند که آنها نیاز به رفتن به عقب در زمان برای Kronika تاج (که کانگ نابود) اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از پاک کردن واقعیت است. جدید روایت نیز به ارمغان می آورد مراحل جدید.

و بله تابعی وجود دارد به روز رسانی. مرحله مرگ و میر بازگشته اند برای برخی عرصه است. دوستی است که به عنوان خوبی است — اگر شما می خواهم و نه کسی را به یک آغوش از disembowel آنها, شما احتمالا می تواند. در آن حس DLC است به همان اندازه در مورد پر کردن برخی از شکاف های باقی مانده در مورتال کمبت تجربه آن را به عنوان پیشبرد طرح.

در این مقاله: بازی ها, تصویری بازی ها, بازی robocop, مورتال کمبت, مورتال کمبت, 11, DLC, netherrealm studios, netherrealm, مبارزه با بازی, PS4, Xbox One, تصویری, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>