Rivian R1T برقی وانت به رول از ژوئن 2021 به عنوان ایلینوی کارخانه مجموعه

این Rivian R1T برقی وانت شروع خواهد شد نورد از به مشتریان در ماه ژوئن 2021 با R1S برقی SUV به دنبال یک زن و شوهر از ماه بعد در اوت 2021.

Rivian نشان داد زمانی که برای تحویل دو وسایل نقلیه الکتریکی را در یک ایمیل ارسال به مشتریان آینده نگر TechCrunch گزارش با تاریخ تایید به روند دیجیتال توسط یک سخنگوی شرکت. ایمیل برای اولین بار به ارائه یک پنجره خاص را برای انتشار R1T و R1S که برای آن تولید شد و قرار است امسال آغاز شود اما به تعویق افتاد تا 2021 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

آمازون – و فورد-بودجه شرکت در روند تجهیز نشدن یک کارخانه در حالت عادی ایلینوی که در آن خریداری شده از میتسوبیشی زمانی که coronavirus مربوط به مستندات آغاز شده است. پس از چند ماه Rivian آغاز شده در حال اجرا یک خلبان خط تولید در تاسیسات یک فرایند است که به نظر می رسد برای شناسایی مسائل قبل از ramping تا کامل تولید TechCrunch گزارش شده است.

Rivian در ضمن باقی مانده در مسیر به 100,000 برقی تحویل وانت برای آمازون که شروع به دریافت وسایل نقلیه در اوایل 2021.

این شرکت گفت که هنوز مشترک تولید جزئیات مربوط به آن ایلینوی کارخانه زمانی که در خواست اطلاعات در برنامه ریزی نرخ R1T و R1s تولید دیجیتال روند.

آینده برقی کامیون وانت

این Rivian R1T است به دور از اینکه تنها الکتریکی وانت در راه خود را به بازار است. گزینه های دیگر عبارتند از یک نوع دیگر از نسل بعدی فورد F-150, GMC هامر را lore city استقامت و تسلا Cybertruck.

شورلت به تازگی نشان داد که آن را به پیوستن به ناگهان شلوغ عرصه با شورلت شرط کامیون با نام تجاری برای اولین بار در اندازه کامل برقی وانت طراحی شده برای ارائه بیش از 400 کیلومتر از این محدوده در یک شارژ.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>