RIP بوز, AR, ما به سختی می دانستند یه


OK, I gotta milk this bomb photo Sam Rutherford took of me in the Bose Frames one last time ‘cause Bose AR is dead.

OK من عاشق شیر این بمب عکس سام رادرفورد در زمان من در بوز فریم one last time ‘علت بوز AR مرده است.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

بوز به نظر می رسید مانند یک شرکت است که تا به حال کمی متفاوت و فوق العاده جالب چشم انداز برای واقعیت افزوده. آن را متفاوت از دیگر شرکت های فن آوری’ روش—بوز قرار داده و آر در آن بوز فریم عینک آفتابی اما نبود مثل علیرضا یا هدست که در حال حاضر در بازار. به جای تصاویر هولوگرافی برآمدگي در دنیای واقعی بوز علیرضا شد و صوتی تنها. استراتژی جدید بوداما در حال حاضر به نظر می رسد مانند بوز قمار نیست پرداخت کردن. در عوض این شرکت تصمیم به تعطیل آن بلند پروازانه بوز AR بخش با توجه به پروتکل.

تبلیغات

ظاهرا نوشتن بر روی دیوار برای برخی از زمان. بوز جان گوردون ، معاون ارشد رئیس جمهور از لوازم الکترونیکی مصرفی که پیشگام علیرضا wearables ابتکار در سمت چپ این شرکت در ماه ژوئن 2019—حدود شش ماه پس از قاب راه اندازی شد. در مارس بوز نوشته شده در پرسش و پاسخ توضیح آن را تا به حال تصمیم به بستن آن بوز آر بتا عمومی SDK. با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده پروتکل همچنین می گوید که چندین نفر در این شرکت AR تیم در سمت چپ این شرکت در بهار گذشته.

پروتکل این گزارش اشاره می کند که بوز نیز شروع شستشو وب سایت خود را از هر گونه اشاره ای علیرضا در حدود همان زمان. این درست است که علیرضا نیست برجسته نمایش داده شده در بوز صفحه اصلی و سابق URL برای بوز AR برنامه های در حال حاضر تغییر مسیر به یک هدفون صفحه محصول می باشد. اما پرس و جو از “واقعیت افزوده” در سایت خود به ارمغان می آورد تا شش محصولات است که هنوز هم پشتیبانی از ویژگی های از جمله فریم. به صفحه محصول برای بوز فریم نیز هنوز یادداشت عینک “بوز آر را فعال کنید.” پس از آن آهنگ است که در حالی که این تصمیم احتمالا به آمدن بوز به احتمال زیاد تنها کشیده پلاگین تا حدودی به تازگی. Gizmodo رسیده به بوز برای تایید این اطلاعات اما نمی بلافاصله دریافت پاسخ.

تبلیغات

یک بوز سخنگوی آیا, اما, بگویید پروتکل که “بوز AR تبدیل نمی کند چه [آن را] پیش بینی“و این که این شرکت در آن یافت می شود AR برنامه مناسب تر برای “خاص موارد استفاده و نه به صورت گسترده استفاده روزانه است.” به عنوان یک نتیجه این شرکت به پایان خواهد رسید و پشتیبانی از شخص ثالث توسعه دهنده نرم افزار در اواسط ماه جولای.

در بسیاری از این اخبار است که به سختی تعجب آور است. بوز فریم بودند شسته و رفته محصول و صوتی-تنها در تاریخ است در واقع کمتر منحرف در عمل از سنتی علیرضا هدست. که گفت: 200 دلار نیست ارزان برای یک ابزار است که بیشتر عمل مانند یک جفت از احتیاط هدفون. به علاوه در دسترس AR نرم افزار نیست دقیقا فراوان است. زمانی که من بررسی فریم های من عمدتا محدود به چند برنامه های ناوبری یک تعداد انگشت شماری از صوتی مبتنی بر داستان بازی و برخی از مرتب کردن بر اساس مجازی گلف سبد خرید. در پایان این فریم بیشتر از یک خنک تجربی گجت برای adopters اولیه از چیزی مصرف متوسط بود به احتمال زیاد برای پوشیدن روزانه.

بوز خود را نیز به حال خشن رفتن از آن به تازگی. در اوایل این سال بوز اعلام کرد که بسته شدن همه آن را در فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده اروپا و استرالیا و ژاپن است. در بیانیه ای به Gizmodo در زمان بوز اشاره کرد که این تصمیم را در نتیجه صدها نفر از اخراج اما این شرکت متعهد به ارائه outplacement کمک و قطع به کارکنان را تحت تاثیر قرار. سپس در ماه مارس مشخص شد که بوز مدیر عامل شرکت فیل هس هم بی سر و صدا در سمت چپ این شرکت در حدود همان زمان به عنوان فروشگاه تعطیلی.

تبلیغات

بوز گلایه آینه کسانی که از دیگر مشخصات بالا AR هدست سازان—حتی اگر آن تصمیم گرفتند برای کمتر فشرده صوتی تنها رویکرد از آن rivalss. در ماه مارس Magic Leap گزارش قرار دادن feelers برای خریدار قبل از تخمگذار کردن تقریبا نیمی از کارکنان خود را, و سپس جادویی suckered در یکی دیگر از 350 میلیون دلار در بودجه چند هفته پیش. به طور کلی مصرف کننده AR عینک گرفتار نکرده راه شرکت های فن آوری باید امیدوار بود با pivoting به بیشتر سودآور راه حل های سازمانی. بوز فقط صوتی AR خواهد مواجه ایم یک نبرد دشوار در اینجا به خصوص زمانی که چاله چاله در برابر گوگل شیشه Enterprise Edition 2 و مایکروسافت HoloLens 2.

همانطور که در حال حاضر اپل شایعه علیرضا عینک می تواند ایستادن بهترین شانس موفقیت را وقتی که می آید به مصرف کننده-دوستانه آر. و یکبرای من جفت بوز فریم جمع آوری گرد و غبار در کشو من حدس می زنم حداقل آنها هنوز هم خیلی باحال عینک آفتابی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>