شورش اولین رسمی ‘Valorant’ esports مسابقات آغاز خواهد شد در این هفته

آن بوده است بیش از دو ماه پس از شورش بازی عرضه آن تاکتیکی اول شخص تیرانداز Valorant. در آن زمان این شرکت به آرامی باز دسترسی به بازی اجازه کشش کاربران به باز کردن کلید های بتا با مراجعه به مورد علاقه خود را streamers ها’ کانال های قبل از ساخت آن را در دسترس به تمام بازیکنان PC در ماه ژوئن 2nd. به عنوان پارسه مشتاقانه منتظر برای نشان دادن خاموش مهارت های خود را در آینده رتبه حالت شورش بی سر و صدا مشغول به کار شده است به نوبه خود 5v5 و FPS به رسمی esport امروز تایید آن اولین مسابقات رسمی برنامه: احتراق سری.

شورش می گوید احتراق سری خواهد بود مجموعه ای از رویدادهای رقابتی میزبانی برای طرفداران در سراسر جهان است. دو — اروپا G2 Esports دعوتی و خشم VALORANT ژاپن دعوتی — برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 19th, با آینده Valorant رویدادهای برنامه ریزی شده برای طرفداران تقریبا در هر عمده قاره پس از آن. این شرکت با همکاری با بیش از 20 esports سازمان که وضع خواهد شد در هر یک از مسابقات و شامل ترکیبی از باز مقدماتی و مسابقات.

این طرح را حس می کند: نه تنها طرفداران این فرصت را به تماشای انواع FPS بالا بازیکنان رقابت در Valorant مسابقات در خود منطقه زمانی آن را نیز فراهم می کند یک پلت فرم برای بازیکنان برای به دست آوردن شناخت و شروع سفر خود را به سمت تبدیل شدن به یک esports حرفه ای. شورش ممکن است رسمی مسابقات میزبان — که ممکن است بعد — اما این شرکت می گوید آن را تقویت احتراق سری وقایع از طریق خود کانال و در ادامه به انتشار به روز رسانی برنامه های “هفته بیش از هفته است.”

“ما هیجان زده به جلو و با هم بهترین ها را از بازی و esports به ارائه یک برنامه است که نمایش خواهد Valorant در مقیاس جهانی” گفت: واندن Rozelle, مدیر ارشد, از Esports در بازی ضد شورش. “احتراق سری باز خواهد شد پتانسیل خلاق از برخی از ما همکاران و به ما کمک خواهد کرد ساخت یک esport از زمین تا که معتبر است به Valorant جامعه است.”

در این مقاله: valorant, شورش, بازی esports esport احتراق سری, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>