بازی ضد شورش اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار برای حمایت از برابری نژادی

Riot Games
بازی ضد شورش

بازی ضد شورش جمهور دیلن Jadeja منتشر کرده است نامه ای آشکار چگونه این شرکت در نظر دارد برای کمک به مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی است. در آن Jadeja اعلام کرده است که توسعه دهنده در حال ارتکاب $1 میلیون نفر در تلاش تمرکز بر روی مناطقی که این شرکت معتقد است که “نیاز به توجه و در آن [آن را] می تواند تاثیر داشته باشد.” کسانی که شامل مناطق شامل عدالت اصلاحات سرمایه گذاری در اقلیت متعلق به کسب و کار و ایجاد فرصت برای اقلیت ها در این صنعت ادامه داد: آموزش و پرورش و پرداختن به تعصب و تبعیض در نیروی کار است.

برای شروع با بازی ضد شورش را به کمک های اولیه به بی گناهی پروژه و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU). هر دو سازمان شده اند آوازی در مبارزه علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید. توسعه نیز مسابقه تا 1000 $در هر کارمند واجد شرایط کمک های مالی به این دو و سازمان های دیگر.

“ما در زمان این هفته به نگاه به درون و متفکر و عمدی در چه شورش واقعا می تواند کمک به مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی است. پس از همه, تغییر واقعی شروع می شود در خانه. ما تا به حال طولانی مدت تعهد به مبارزه با این درون ما بازی کردیم اما متوجه شدم که کافی نیست” Jadeja در نامه خود نوشت. بازی ضد شورش مانند بسیاری دیگر از توسعه دهندگان را به دست و پنجه نرم کردن با بازی های آنلاین’ به شدت سمی محیط که معمولا مملو از نژادپرستی و زن ستیزی و همجنسگرا ستیزی.

آن هم نه تنها شرکت بازی که اهدا به باعث می شود که حمایت از برابری نژادی. Electronic Arts نیز به تازگی اعلام کرد که این اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به “سازمان اختصاص داده شده به مبارزه برای عدالت نژادی در آمریکا علیه تبعیض در سراسر جهان است.” فروتن همچنین اعلام کرد که 1 میلیون دلار صندوق اختصاص داده شده به کمک به انتشار بازی توسط توسعه دهندگان.

در این مقاله: بازی ضد شورش, شورش, آیتالله سیستانی, سیاه, زندگی, ماده, نژاد پرستی, ضد نژادپرستی بی گناهی پروژه بازی ها, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>