شورش به پایان می رسد عربستان سعودی esports مقابله فن زیر و کاستور واکنش

LEC
میشل Konkol/بازی ضد شورش

یکی از بزرگترین esports لیگ در اروپا به سرعت معکوس تصمیم خود برای ورود به یک توافق اسپانسر با Neom یک تفرقه شهر هوشمند پروژه در عربستان سعودی پس از واکنش گسترده از آن خود مفسران و طرفداران. بازی ضد شورش, شرکت, پشت, لیگ از افسانه و صاحب حرفه ای LEC قهرمانی در اروپا را تایید کرد تصمیم گیری در یک پست وبلاگ. “پس از انعکاس بیشتر در حالی که ما همچنان صبورانه متعهد به همه ما بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان از جمله کسانی که زندگی در عربستان سعودی و خاورمیانه LEC به پایان رسیده است همکاری خود را با Neom موثر بلافاصله” آلبرتو Guerrero, بازی ضد شورش’ مدیر Esports برای EMEA منطقه گفت.

LEC اعلام کرده بود که مشارکت کمتر از 24 ساعت قبل. در یک پست وبلاگ گفت: بازی ضد شورش Neom خواهد بود “شریک اصلی” در طول تابستان جاری تقسیم نجومی و حمایت از یک زندگی بخش به نام Oracle لنز.

“من اجازه پایین توسط LEC امروز” ایندیانا ‘Froskurinn’ سیاه یک LEC کاستور توییتی مدت کوتاهی پس از آن. “شده اند وجود دارد بسیاری از روز های خوب به عنوان یک عضو از LEC تیم امروز یکی از آن روزها” همکار کاستور Daniel ‘Drakos’ Drakos توییتی. دیگر اعضای LEC پخش تیم از جمله اندرو ‘Vedius’ روز ترور ‘Quickshot’ هنری Eefje ‘Sjokz’ canadian equestrian, هارون ‘پزشک’ چمبرلین کریستی ‘اندر’ Frierson و Laure “Bulii” Valée مشترک مشابه اظهارات آنلاین آن روز.

کسانی که نمایش ها به سرعت تکرار و تکثير توسط LEC بینندگان در توییتر ق, و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. بسیاری از احساس آن فاحش برای LEC به صدای جیر جیر در مورد همکاری با یک صفحه نمایش تصویر است که نشان داد یک تجاوز+ نسخه آرم خود را. دیگر esports مفسران از جمله کسانی که کار در لیگ از افسانه قهرمانی سری (LCS) در آمریکای شمالی و تکرار این جامعه ناامیدی در توییتر. “ناامیدی من است بی اندازه” James ‘فاصله’ داش یک LCS کاستور توییتی. “من شدیدا پشتیبانی نمی کند این همکاری است.”

Neom توسعه بوده است, بحث انگیز است. اصطلاح “Mega-City’ اعلام شد محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در ماه اکتبر 2017. به عنوان نگهبان گزارشپروژه نیاز به زمین است که در حال حاضر اشغال شده توسط Huwaitat قبیله. یک عضو عبدالرحیم al-Huwaiti کشته شد توسط عربستان نیروهای امنیتی در ماه آوریل پس از توضیح در تصویری که او و دیگر اعضای قبیله رو به رو شد اخراج. عربستان سعودی وزارت امور خارجه امنیت تایید مرگ او با توجه به BBCاما ادعا شده که او تا به حال به ضرب گلوله در این کشور نیروهای امنیتی به آنها هیچ چاره ای جز به تبادل آتش.

عربستان سعودی دارای یک سابقه طولانی در نقض حقوق بشر.

عربستان سعودی دارای یک سابقه طولانی در نقض حقوق بشر ، همجنسگرایی غیر قانونی در این کشور و حقوق زنان را به شدت محدود شده است مثلا. در اکتبر 2018 جمال Khashoggi یک روزنامه نگار برای واشنگتن پست و منتقد دولت عربستان به قتل رسید داخل این کشور در کنسولگری در استانبول. به عنوان بی سی گزارش عربستان سعودي در ابتدا هرگونه اطلاع از قتل اما Shalaan al-Shalaan کشور معاون دادستان عمومی بعد گفت: قتل شده بود, دستور داد سر از “مذاکرات تیم” ارسال به Khashoggi بازگشت به عربستان سعودی است.

امروز اعضای LEC تفسیر تیم گفت: آنها خوشحال بودند با برگشت. Quickshot در توئیتر خود نوشت: “من خوشحال هستم که تصمیم عوض شد, اما من غمگین هستم به آن در وهله اول اتفاق افتاد.” وی افزود: “اعتماد آسیب دیده است داخلی و خارجی و شما آن را دیده ام و آن را تجربه کرده. آن را در زمان تعمیر و من می پرسند که اگر شما اعتماد به من اعتماد که من انجام آنچه من می توانم داخلی و خارجی.” طبیب نوشت: در یک پست جداگانه: “من از خواب بیدار شدم به اخبار خوب اما هنوز هم احساس می کنید لازم است. من خیلی متاسفم برای LEC طرفداران این که تا کنون اتفاق افتاده است. آن چیزی است که من ایستاده.”

LEC در اصل به نام اتحادیه اروپا LCS. آن را تغییر نام داد و rebranded در اوایل سال 2019 هر چند بیشتر به جدا کردن آن لیگ و تصویر از آمریکای شمالی LCS. که انتقال داده شده است یک موفقیت بزرگ و اجازه LEC برگزار می به اعتصاب حمایت مالی معاملات با تعداد زیادی از خانواده مارک های از جمله کیا و KitKat. Esports باید شانس بهتر از ورزش های سنتی در طول COVID-19 همه گیر اما هنوز هم تحت فشار برای رسیدن به سودآوری است. شورش اشاره کرده در گذشته که به آن نیاز دارد برای افزایش درآمد خود را وجود esports کسب و کار پایدار و جلوگیری از کاهش هزینه ها. کریس گریلی کمیساریای از LCS گفت: واشنگتن پست که او انتظار آمریکای شمالی لیگ به نوبه خود سود سال آینده ،

در این مقاله: LEC, شورش, بازی, شورش, لیگ از افسانه, esports, عربستان سعودی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de