حلقه زنگ (2nd Gen) چکیده: قیمت مناسب, DIY: امنیت خانه

Ring Alarm (2nd Gen) Keypad on wall

حلقه Alarm Security 5 قطعه کیت

“حلقه زنگ ارائه می دهد بسیار عالی نظارت بر خانه با کمال تعجب کم هزینه ماهانه.”

  • مقرون به صرفه و حرفه ای نظارت بر خدمات
  • راه اندازی سریع
  • عقب سازگار با 1st gen سخت افزار
  • جامد ترکیب لوازم جانبی
  • نیاز دوربین بهتر ادغام
MSRP $200.00

حلقه جدید زنگ (نسل دوم) شروع می شود در $200 برای پنج تکه ست اما چندین کیت و دیگر بسته های نرم افزاری در دسترس را انتخاب کنید — به علاوه شما همیشه می توانید اضافه کردن بر روی لوازم جانبی بعدها به عنوان آنها مورد نیاز است.

حلقه را قصد است به امنیت خانه ساده و آسان و امن. بر خلاف سنتی سیستم های امنیتی که نیاز به نصب حرفه ای آن را انجام آن را به خودتان راه حل که در آن شما همه چیز را راه اندازی. اما حلقه زنگ هنوز هم ارائه می دهد 24/7 نظارت بر خانه را به صاحب خانه دیگری جفت چشم زمانی که آنها به دور است.

چه چیزی جدید است ؟

اساسا هیچ تغییر عمده ای به قضیه اساسی جدید حلقه زنگ. این همان سیستم DIY: امنیت خانه است که متشکل از یک ایستگاه پایه تماس با سنسور آشکارساز صفحه کلید و یک range extender. شما وصل تماس و سنسور درب و پنجره و یا دیگر نقاط ورود در سراسر خانه است که پس از برقراری ارتباط به ایستگاه پایه ارسال هشدار هر زمان که آنها باعث شده است.

Ring Alarm (2nd Gen) Door Sensor on door
جان ولاسکو / Digital Trends

چه چیزی متفاوت در مورد سخت افزار جدید است که حلقه منقبض شده است اندازه هر جزء در حدود 30٪. صفحه کلید برای مثال 38 درصد کوچکتر که نسبت به همتای قبلی خود در نسل اول سیستم.

حتی با کاهش این سنسور نیست به طور چشمگیری کوچکتر از کسانی که شاغل در سیستم های دیگر مانند SimpliSafe یا Xfinity امنیتی. حلقه بازی گرفتن تا به جای پیشرو با به طور قابل توجهی کوچکتر طراحی شده است.

یکی دیگر از کلید تغییر را می توان در باتری استفاده شده توسط سنسور. اول-gen نسخه نیاز به یک باتری لیتیوم 3v که نیست به راحتی در دسترس به عنوان CR2032 سکه سلول باتری مورد استفاده در این نسخه جدید است. آن را خسته کننده, جزئیات, اما شما را درک تغییر زمانی که می آید زمان برای تعویض باتری.

ترکیب و مطابقت و سازگاری

اگر شما اتفاق می افتد به خود نسل اول حلقه, زنگ, شما می توانید ترکیب و مطابقت با سخت افزار به کار با سیستم و بالعکس. من خوشحالم که صاحبان نمی خواهد نیاز به خندق های قدیمی سخت افزاری اگر آنها برنامه ریزی در ارتقاء. آن است که همیشه خوش آمدید امداد هنگامی که وجود دارد همکاری به دلیل آن کمک می کند تا حفظ ارزش سیستم در طول زمان است.

آن است که همیشه خوش آمدید امداد هنگامی که وجود دارد همکاری.

راه اندازی یک نسیم است با دستورالعمل های روی صفحه نمایش در حلقه برنامه. ایستگاه پایه می توان سیمی به طور مستقیم به یک روتر و یا به صورت بی سیم از طریق Wi-Fi اما قرار دادن آن در خانه بسیار مهم است زیرا این دروازه که مذاکرات به سنسور های مختلف — plus وجود دارد محدودیت دامنه از سنسور. برای کوچکتر جاهایی مثل من آپارتمان محدوده یک مسئله نیست چرا که همه چیز در 50 فوت از ایستگاه پایه. خوشبختانه پایه مدل حلقه, زنگ, پنج قطعه کیت همراه با یک range extender که حمالت در اضافی 250 فوت است.

پس از reclassifying سنسور تمام مراحل نصب کامل شد در کمتر از 30 دقیقه. اگر شما نیاز به سنسور های اضافی حلقه آرایه ای از لوازم جانبی را انتخاب کنید — مانند سیل سنسور دود و مونواکسید کربن, سنسور, و بیشتر.

مقدار زیادی از کنترل اما می تواند دقیق

حلقه برنامه تلفن همراه است که در آن شما می توانید دسترسی و تغییر تمام تنظیمات از حلقه زنگ خطر, سیستم های امنیتی. در داشبورد برنامه شما می توانید به سرعت بازو و خلع سلاح سیستم با فشار دادن دکمه مربوطه. در یک وضعیت بحرانی من دوست دارم که چگونه به تعجب دکمه روی داشبورد به سرعت اجازه می دهد تا من به درخواست کمک و برای تلفن های موبایل زنگ. همان کسانی که کنترل نیز بر روی صفحه کلید برای دسترسی سریع نیز هست.

غواصی را به برخی از برنامه های گرانول کنترل من پیدا کردن آن مفید است که من می تواند به مجموعه حالت برای هر سنسور. برای مثال من پنجره سنسور خاموش هنگامی که آن را در صفحه اصلی به حالت که آن مانع از بمباران من اطلاعیه هر زمان که من برای باز کردن و یا بستن آنها. در همان زمان من تشخیص حرکت خاموش با حلقه داخلی کم — جلوگیری از حتی بیشتر از کار برکنار اطلاعیه از اینکه برای من فرستاده.

برعکس زمانی که سیستم مسلح در دور حالت تمام سنسور نظارت و تنظیم به صدا هشدار زمانی که آنها باعث شده است. صحبت از آن ایستگاه پایه ساطع پر سر و صدا 104 dB آژیر که با صدای بلند برای ترساندن مزاحم و برای همسایه ها شنیدن.

اگر چه وجود دارد به اندازه کافی کنترل به خیاط امنیت سیستم به من میل آن می تواند دقیق. یک شکایت من این است که زنگ نمی ماشه هر زمان که من حلقه داخلی کم تشخیص حرکت در حالت دور پس از آن فقط می فرستد معمولی هشدار از طریق فشار به جای.

نیز وجود دارد به نظر نمی رسد به عنوان یک گزینه به زور دوربین را روشن و ضبط فیلم هر زمان که هر یک از این سنسور باعث می شوند — چیزی که مفید خواهد بود برای انجام هر زمان که درب خانه باز می شود بدون در نظر گرفتن که در آن دوربین قرار داده شده در صفحه اصلی.

و در نهایت این امر می تواند مفید باشد اگر حلقه زنگ می تواند به تشخیص خود که آیا من هستم یا نه. در واقع چندین مورد وجود دارد که من را فراموش کرده به بازوی آن را قبل از ترک بنابراین این امر می تواند خوب برای برنامه به پیشنهاد مسلح کردن آن به دور حالت.

مقرون به صرفه 24/7 نظارت بر خانه

تک ترین جنبه های جذاب از حلقه زنگ (نسل دوم) است که مقرون به صرفه هزینه های مرتبط با آن 24/7 حرفه ای نظارت بر خدمات. شما نیاز به عضویت در حلقه محافظت Plus است که 10 دلار در هر ماه و یا $100 در هر سال ارائه می دهد اما استفاده از زمان واقعی پاسخ اضطراری.

هر زمان که زنگ باعث شده است نه تنها شما یک اطلاع رسانی در گوشی های هوشمند خود را, اما یک نماینده از حلقه حرفه ای سرویس مانیتورینگ را برای تماس به منظور بررسی. از آنجا شما می توانید به سادگی صحبت کلامی رمز عبور به چشم پوشی از هشدار و یا باید خدمات اورژانس فرستاده شده به خانه خود را.

Ring Alarm (2nd Gen) Base Station on table
جان ولاسکو / Digital Trends

10 دلار در هر ماه هزینه حلقه محافظت Plus را نیز پوشش تصویری تاریخچه تا 60 روز برای تمام دوربین های متصل به حلقه خود را حساب. در صورتی که برق می رود در ایستگاه پایه ویژگی های 24 ساعته باتری پشتیبان و خدمات تلفن همراه به ادامه ارائه خدمات. اگر شما به شدت سرمایه گذاری در حلقه اکوسیستم هزینه یک سرقت با توجه به این همچنین شامل نظارت حرفه ای.

ما را

حلقه زنگ (نسل دوم) شما پوشش داده شده هنگامی که آن را به محافظت از خانه خود را — بدون هزینه به شما یک دست و یک پا را به صورت حرفه ای نظارت بر خدمات. پایه پنج قطعه کیت است که در قیمت $200 و نظارت بر خدمات است که 10 دلار در هر ماه (یا 100 دلار در هر سال). این باعث می شود آن را بسیار رقابتی با خدمات دیگر که هر دو بالاتر سرمایه گذاری اولیه و بالاتر از هزینه های ماهانه.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

SimpliSafe دیگری است DIY: امنیت خانه خدمات را در نظر بگیرید به دلیل قوی صف از لوازم جانبی. در علاوه بر این به طور معمول سنسورهای SimpliSafe نیز ارائه می دهد یک قفل هوشمند اختصاص داده شده smoke & CO آشکارسازهای fob کلیدی و یک سنسور شکستن شیشه. SimpliSafe لوازم جانبی ارزان تر هستند (15 دلار برای یک ورودی سنسور در مقابل 20 دلار برای حلقه). و به بالای آن وجود دارد بیشتر تنظیمات حفظ حریم خصوصی و کنترل برای تنظیم با SimpliSafe.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

از آنجا که ایستگاه پایه ثابت باقی می ماند و در داخل خانه خود را, آن بعید به نظر می رسد آسیب دیده و یا نیاز به جا شود. سنسور, اما, نیاز خود را از باتری های جایگزین و زنگ صفحه کلید نیاز به شارژ در مناسبت مگر اینکه شما انتخاب کردن به آن متصل به آن منبع قدرت است.

حلقه را فراهم می کند یک ضمانت نامه ها در تمام دستگاه های متصل به حلقه خود را محافظت می کند به علاوه اشتراک بنابراین آن را پوشش اختلال در عملکرد با توجه به قطعات معیوب و یا طرز کار تا زمانی که شما قطع خدمات.

شما باید آن را خرید ؟

بله به خصوص اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در حلقه اکوسیستم و می خواهید مقرون به صرفه و حرفه ای صفحه اصلی نظارت بر خدمات. اگر شما در حال حاضر خود را از نسل اول مدل وجود دارد انگیزه کمی برای ارتقا به این دلیل که قابلیت های اساسی و خدمات بدون تغییر هستند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>