جناح راست معترضان برخی از مسلح تقاضا فرمانداران End اجتماعی فاصله اقدامات


Protesters outside the Michigan state house in Lansing, Michigan on April 15.

معترضان در خارج از ایالت میشیگان خانه در لانسینگ میشیگان در 15 آوریل.
عکس: جف Kowalsky (خبرگزاری گتی ایماژ)

در یک تار نشانه آن است که اجتماعی فاصله است که به سرعت تبدیل شدن به یک کامل فرهنگ جنگ مسئلهمعترضان خواستار آن است که دولت فرمانداران آسانسور اقدامات اعمال شده مانع از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس را جمع آوری کرده اند در statehouses در کشورهای مختلف در این هفته در بخش سوخت با دروغ و egged توسط نخبگان محافظه کار و فاکس نیوز میزبان.

تبلیغات

در نیویورک تایمزتظاهرات شامل هزاران نفر از مردم در اتومبیل مسدود کردن جاده ها در لانسینگ میشیگان; ده ها تن از مردم فریاد از طریق ساختمان کاپیتول ویندوز در فرانکفورت کنتاکی; و 100 نفر با اجرای stay-در-خانه سفارش در Raleigh, North Carolina. همچنین وجود داشته است تظاهرات در اوهایو, نیویورکو در روز پنج شنبه تگزاس و ویرجینیا است.

این بیماری همه گیر که در حال حاضر در بیش از 629,000 موارد تایید شده در سراسر آمریکا شده است وحشتناک برای اقتصاد است. برخی از 22 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در چهار هفته گذشته که میشکند سوابق قبلی توسط یک حاشیه. این را باور نکردنی فشار بر روی بسیاری از خانواده های ایالات متحده به خصوص برای کارگران در کسب و کار تلقی غیر ضروری و کسی که نمی تواند ارتباط از راه دور. در ضمن اجتماعی فاصله گرفتن شرایط حال عواقب شدید است که نمی تواند نادیده گرفته شده از جمله افزایش کودک و داخلی سوء استفادهگسترده اختلال در سیستم های آموزشیو اثرات بر سلامت روان. آن را قرار داده راه دیگر: این داره و هیچ کس آن را دوست دارد.

تبلیغات

اما تظاهرات عمدتا سازمان یافته توسط گروه های محافظه کار که ادعا اجتماعی فاصله به جای ویروس است که ریشه و علت پریشانی اقتصادی و فرمانداران در حال عمدا چشم پوشی درد و رنج به منظور مقابله با تحریمهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به دوباره باز کردن اقتصاد است. آنها همچنین به دنبال به تصویر کشیدن هجوم سفارشات به عنوان یک حقوق مدنی ضروری به جایمی گویند تضعیف تلاش ها برای مهار یک بیماری است که ادعا کرده بیش از 32,000 زندگی آمریکایی در چند هفته گذشته. بسیاری از معترضان انجام شده نشانه هایی اعلام کرد که آنها نمی خواهد مطابق با ماندن در خانه و یا ماسک صورت استفاده سفارشات و همچنین ترغیب عموم مردم به نافرمانی آنها.

در زمان آنها همراه بودند توسط افراد مسلح مخالف دولت و فعالان و دست تکان داد نشانه هایی گفت: فرمانداران که تا به حال در برابر تهمت تماس به دوباره باز کردن اقتصاد نازی ها کمونیست ها و یا هر دو. تم های مشترک همه آنها بر اساس نظر علمی نادرست اطلاعات گنجانده شده است که coronavirus فقط یک “سرد” (بیش از چهار درصد از تایید موارد منجر به مرگ) که تنها بیمار یا ترس نیاز به ماندن در داخل (مطالعات نشان می دهد افراد بدون علائم یک راننده عمده این بیماری همه گیر) یا این که مردم باید خود تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به لحاظ اجتماعی فاصله (استدلال که نمی تواند روی پای خود بایستد منطق زیرا کسانی را انتخاب کنید که به لحاظ اجتماعی فاصله می تواند گسترش ویروس به هر کسی). در تعدادی از حوزه های قضایی, تجمعات را به طور ضمنی نقض موجود اورژانس سفارشات.

تبلیغات

در اینجا یک نمونه از اعتراضات شروع با یک راننده پرواز یک نشانه این استدلال که چون فرماندار دموکرات گرچن Whitmer به حال تعطیل کردن برخی از فروشگاه ها که در آن پرچم آمریکا اتفاق افتاده است به فروش او عملا هیتلر:

A sign comparing Governor Whitmer to Adolf Hitler at a protest in Michigan on April 15, 2020.

نشانه مقايسه فرماندار Whitmer به آدولف هیتلر در یک تظاهرات در میشیگان در 15 آوریل سال 2020 است.
عکس: پل Sancya (AP)

تبلیغات

Armed protesters outside the statehouse in Michigan on April 15, 2020.

مسلح معترضان در خارج از خانه ملت در میشیگان در 15 آوریل سال 2020 است.
عکس: پل Sancya (AP)

A protester with an... unfortunate sign outside the state house in Michigan on April 15, 2020.

یک معترض با یک… تاسف ثبت نام در خارج از خانه دولت در میشیگان در 15 آوریل سال 2020 است.
عکس: پل Sancya (AP)

تبلیغات

One of the protesters who ensnarled traffic outside the Michigan state house on April 15.

یکی از معترضان که ensnarled ترافیک در خارج از ایالت میشیگان خانه در 15 آوریل.
عکس: پل Sancya (AP)

Protester in Michigan on April 15.

معترضان در میشیگان در 15 آوریل.
عکس: پل Sancya (AP)

تبلیغات

A float only tenuously connected to the coronavirus outbreak on April 15 in Michigan.

یک شناور تنها tenuously متصل به شیوع کروناویروس در 15 آوریل در میشیگان.
عکس: پل Sancya (AP)

A man disrupting traffic at a protest in Michigan on April 15.

یک مرد اخلال در ترافیک در یک تظاهرات در میشیگان در 15 آوریل.
عکس: پل Sancya (AP)

تبلیغات

Protesters against Ohio Governor Mike DeWine in Columbus, Ohio on April 9.

معترضان در برابر اوهایو فرماندار مایک DeWine در کلمبوس, اوهایو در 9 آوریل.
عکس: اندرو ویلز-Huggins (AP)

Richmond, Virginia protesters on April 16.

ریچموند, ویرجینیا, معترضان در مارس 16.
عکس: Ryan M. Kelly (گتی ایماژ)

تبلیغات

A man holding a sign incorrectly insisting the pandemic is just cold season in Virginia, April 16.

یک مرد برگزاری یک نشانه نادرست اصرار دارد همه گیر است که فقط در فصل سرد در ویرجینیا, مارس 16.
عکس: Ryan M. Kelly (گتی ایماژ)

A Raleigh, North Carolina police officer in an argument with protesters on April 14.

یک رالی کارولینای شمالی افسر پلیس در بحث با معترضان در مارس 14.
عکس: لوگان کوروش (AFP)

تبلیغات

با توجه به NBC News, the میشیگان اعتراض برگزار شد میشیگان محافظه کار ائتلاف و میشیگان آزادی صندوق دومی که به نوبه خود وابسته به میلیاردر DeVos خانواده.

“شما باید به نافرمانی,” آیداهو بنیاد آزادی رئیس جمهور Wayne هافمن گفت: بار. “شما باید به آنچه که بهترین برای کسب و کار شما. شما باید به آنچه که بهترین برای کارکنان خود و مشتریان خود را. شما باید به آنچه که بهترین برای امرار معاش خود را برای خانواده خود را.”

تبلیغات

فاکس نیوز و صاحب نظران و نیز حمایت شد. میزبان جانین Pirro چرخید یک تئوری توطئه در روز چهارشنبه که “چپ” عمدا در تلاش برای خرابکاری در اقتصاد: “ما روحیه رایگان-تفکر به ما گفتند همه چیز خوب خواهد بود, تنها ماندن قفل شده باقی بماند و پناهگاه و چپ است تلاش برای نگه داشتن ما. آمریکایی ها می خواهند به بازگشت به کار و سمت چپ در تلاش است برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد. و آنها احمق نیستند و آنها در حال رفتن به اجازه دهید آن اتفاق می افتد.” فاکس همکار Laura Ingraham ramped تا مرگ-فرقه انرژی با اصرار دارد که عمومی است که بطور گسترده “مایل به گرفتن خطر ابتلا به ویروس” برای ایجاد ثبات در اقتصاد است.

تبلیغات

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می گویند که آنها باید اجتناب اماکن عمومی (78 درصد) کوچک تجمعات (84 درصد) و توده سیستم های حمل و نقل (89 درصد) با توجه به نظرسنجی گالوپهر چند جمهوری خواهان دنباله دموکرات ها توسط دو رقمی حاشیه در دو متریک. شواهد موجود نشان می دهد که بر خلاف شعارهای معترضان coronavirus نشده آمار ایالات متحده به عنوان سخت به عنوان آن می تواند به طور خاص به دلیل اجتماعی فاصله اقدامات است که در محل قرار داده شد و که بلند کردن آنها را قبل از موعد مقرر خواهد ایجاد شرایط برای تجدید حیات. به طور فزاینده ای محبوب خط از تفکر در میان محافظه کاران است که قابل معاوضه برای پایان دادن به بحران اقتصادی بی توجهی به این واقعیت است که تعداد زیادی از مرگ و میر ممکن است شاید هم بود بد برای اقتصاد.

تبلیغات

“آنچه دیروز اتفاق افتاده بود و غیر قابل توجیه” میشیگان نماینده دبی Dingell گفت سیاسی. “مردم ندارد ماسک. آنها نمی باید دستکش. آنها نتوانستند فاصله خود را دارند. آنها تا به حال مؤتلفه پرچم صلیب های شکسته. آنها مسدود آمبولانس در تلاش برای رسیدن به یک بیمارستان است.”

“… آوردن نفرت و ترس را در یک زمان است که در حال حاضر پر از ترس و اضطراب است که فقط غیر قابل قبول” او اضافه شده است. “وجود دارد مردم لخت دست, توزیع آب نبات به کودکان است. آنها چه کردند برای کمک به گسترش این بیماری در سراسر کشور بیشتر به احتمال زیاد — کمک به کاهش. و آن را فقط به من غم انگیز است.”

تبلیغات

“یک بخش کوچک از دولت اعتراض و آن را حق خود” فرماندار Whitner سی ان ان گفت در روز پنج شنبه. “بخش غم انگیز است هر چند که بیشتر آنها در خارج از خانه بیشتر احتمال دارد آنها به گسترش Covid-19 و بیشتر احتمال دارد ما در حال رفتن به باید به این وضعیت برای یک دوره طولانی تر از زمان.”

جمهوری خواه فرماندار مایک DeWine توییتی این هفته که او را درک سرخوردگی اما که زودتر از موعد پایان دادن به محدودیت های بدتر هم خواهد شد.

تبلیغات
تبلیغات

با توجه به Vanity Fair, ایجاد گروه های محافظه کار هستند و با تکیه به سمت وام وزن خود را به معترضان. بنیاد میراث را استفان مور, Tea Party Patriots, co-founder جنی مارتین آمریکا قانونی شورای بورس exec لیزا نلسون و FreedomWorks رئیس جمهور آدم براندون همه میله میله برای تشکیل یک ائتلاف اصرار restrictiفایرفاکس بود کاهش یافته است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به تجدید نظر فدرال دستورالعمل های بهداشتی به اجازه می دهد برای re-دهانه—به ظاهر بی خاصیت زیر واکنش به ادعای “کل” اقتدار در سراسر کشور در طول اضطراری—تا حد زیادی برگ گیری تا به فرمانداران.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر