ریدلی اسکات می خواهد به استفاده از یک فیلم جدید برای پاسخ به یک سوال مطرح شده توسط بیگانه


The derelict ship from Alien.

این بی سرپرست کشتی از بیگانه.
تصویر: 20th Century Fox

ریدلی اسکات به نظر می رسد مانند وجود دارد جایی در مغز او است که همیشه فکر کردن در مورد بیگانه. او هرگز کاملا قادر به ترک حق رای دادن و پس از بازگشت با پرومته و بیگانه: میثاقآن را احساس مثل او معترضان را به ماندن. و در حالی که میثاق انجام نداده و به اندازه کافی به تقاضای فوری پیگیری و دیزنی-فاکس ادغام پیچیده برنامه ریزی برای یک فیلم جدیدمطمئن او هنوز هم فکر کردن.

تبلیغات

صحبت کردن به رادیو فردا اخیرا, اسکات نشان داد یکی از کسانی که ایده های است که برای پاسخ به یک سوال التماس توسط اولیه فیلم است.

“چیزی که من همیشه فکر می کردم زمانی که من در ساخت یکی از اولین [شد] چرا یک موجودی شبیه به این ساخته شده بود و چرا این سفر در آنچه که من همیشه فکر می کردم یک نوع از جنگ پیشه وری که حامل یک محموله از این تخم مرغ است. چه هدف از این وسیله نقلیه و چه هدف از تخم مرغ ؟ این چیزی که به سوال که چرا و برای چه هدف بعدی ایده من فکر می کنم” اسکات گفت.

تبلیغات

سوال این است که, متعجب? که ساخته شده این کشتی که از آن می گذرد ؟ توسط خدمه از Nostromo می رسد کشتی است که سوال این است که فراتر از نقطه بقا به سرعت در حال حرکت به بالای لیست از نگرانی. اما آن را طولانی و راز و پرومته دقیقا نمی ارائه پاسخ روشن در مورد این نوع از بتن نگرانی.

دیگر سوال بزرگ است: این سوال ارزش پاسخگویی? رمز و راز می افزاید: بسیاری به رمز و راز از این فیلم ترسناک است. گاهی اوقات بهترین کار این است که فقط نمی دانم. هنگامی که یک xenomorph شما در آن مناظر دیگر چه اطلاعات شما واقعا نیاز دارید ؟


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>