REVIT ملزومات برای فضای داخلی ” کلوپ معماری”

هدف، واقعگرایانه

نحوه کار موثر با تیم پروژه خود را برای ایجاد پروژه Interiors Revit، با استفاده از ارتباط دو طرفه برای اطمینان از اینکه همه داده ها، گرافیک ها، جزئیات، برنامه ها و برگه ها جاری و هماهنگ هستند، درک کنید. این کلاس گردش‌های کاری داخلی معمولی را در Revit نشان می‌دهد، مانند کار با مدل‌های معماری خارجی، استفاده از مناطق و برنامه‌ریزی فضای اتاق‌ها، اجرای تناسب مستاجر با استفاده از گزینه‌های فاز و طراحی، استفاده از گروه‌ها برای ساخت سریع طرح‌های مبلمان، و زمان‌بندی ساخت برای ردیابی اجزا، فضاها، مناطق و سایر الزامات خاص داخلی.

 

موضوعات شامل

ساخت مدل سازی اطلاعات در معماری REVIT، همانطور که موتور تغییر پارامتری Revit و سلسله مراتب دسته ها، خانواده ها، انواع خانواده و نمونه های عنصر را بررسی می کنیم، با مقدمه ای عمیق بر مفاهیم و اصطلاحات مدل سازی اطلاعات ساختمان شروع می کنیم. در این جلسه، برخی از بهترین شیوه‌ها و گردش‌های کاری Revit را برای طراحان داخلی بررسی می‌کنیم. سپس با استفاده از پالت Properties برای تغییر پارامترهای عنصر و پیمایش مدل‌های Revit شما، یک نمای کلی از رابط کاربری Revit ارائه می‌کنیم.

 

مدیریت و راه اندازی اولیه پروژه همانطور که یک پروژه جدید بر اساس یک الگوی پروژه خاص داخلی ایجاد می کنیم، استانداردهای جهانی خود را برای گرافیک عناصر، وزن خط، مواد، سبک های شی، واحدهای پروژه و سایر تنظیمات حیاتی بررسی و تنظیم می کنیم. دانش آموزان همچنین نحوه انتقال استانداردها و کپی داده ها را از یک پروژه به پروژه دیگر خواهند دانست.

 

پیوند دادن کلوپ معماری ما کار در سطح پروژه خود را با تهیه یک پوسته و مدل اصلی معماری موجود، پیوند دادن آن به مدل داخلی، و استفاده از کپی/مانیتور برای وارد کردن سطوح پروژه برای ادامه کار شروع می کنیم.

طراحی با رویت

ابزار طراحی و ویرایش یکی از بهترین ویژگی های Revit مجموعه گسترده ای از ابزارهای مدل سازی، طراحی و ویرایش حساس به زمینه است. دانش‌آموزان با جریان‌های کاری مرتبط با کار با عناصر ساختمانی و حالت‌های ایجاد و ویرایش حساس به بافت آشنا می‌شوند.

 

کار با نماها و مرورگر پروژه نماهای پروژه یک مجموعه ویژگی اصلی هستند و مرورگر پروژه رابط اصلی کاربر را با پایگاه داده Revit فراهم می کند. یک نمای کلی از خانواده ها و انواع نماها، از جمله پارامترهایی که نمایش اشیاء را در یک نما کنترل می کنند، ارائه شده است. دانش‌آموزان فراخوان‌ها، نمای ارتفاعی و بخش، نماهای سه‌بعدی و نماهای پیش‌نویس ایجاد می‌کنند. ما اصول راه‌اندازی نماهای جدید، کپی کردن نماهای موجود، کار با گزینه‌های نمایش گرافیکی، استفاده از فیلترهای نمایش و استفاده از قالب‌های نمایش را یاد می‌گیریم.

 

استفاده از WORKSHARING کلاس یک سناریوی واقعی از کار به عنوان تیم در پروژه Revit را برای یادگیری مفاهیم و بهترین شیوه ها تکرار می کند. دانش‌آموزان با مفاهیم اشتراک‌گذاری کار، راه‌اندازی یک مدل مرکزی و ایجاد فایل‌های محلی، ایجاد مجموعه‌های کاری، کار با عناصر و مالکیت مجموعه کاری، استفاده از مانیتور اشتراک‌گذاری کار، و استفاده از گزینه‌های مختلف Worksharing Display برای شناسایی بصری مجموعه‌های کاری، صاحبان عناصر، پرداخت عناصر آشنا می‌شوند. وضعیت و به روز رسانی مدل

 

طراحی و اصلاح دیوارها، درها، و پنجره ها دانش آموزان ویژگی های کلیدی این عناصر ساختمانی رایج را یاد خواهند گرفت. ما انواع پارتیشن دیواری استاندارد صنعتی را ایجاد می کنیم، لایه های دیواری ایجاد می کنیم و مواد را اختصاص می دهیم، و مدل سازی دیوار را با جارو کردن و آشکارسازی دیوار گسترش می دهیم. ساخت و سفارشی سازی دیوارهای پرده و ایجاد ویترین فروشگاه ها پوشش داده خواهد شد. سپس اجزای میزبان دیواری مانند درها و پنجره ها را از کتابخانه بارگیری، قرار داده و اصلاح می کنیم.

مدل سازی با رویت

مدل‌سازی کف، سقف، پله و نرده دانش‌آموزان مهارت‌های مدل‌سازی سه‌بعدی خود را به کف، سقف، پله‌ها و نرده‌ها گسترش می‌دهند و یاد می‌گیرند که چگونه با Sketch Mode برای مدل‌سازی دقیق این عناصر و نحوه برش و اتصال هندسه مدل کار کنند. دانش آموزان یک پلان سقف منعکس شده را تنظیم می کنند و عناصر میزبان سقف مانند چراغ ها و پایانه های هوا را قرار می دهند. طراحی و توسعه راه پله و نرده این جلسه را کامل می کند.

 

کار با اتاق ها، مبلمان، وسایل و تجهیزات (FF&E) بخش عمده ای از گردش کار یک طراح داخلی، ساختن پلان های فضایی و چیدمان مبلمان است. دانش آموزان نحوه قرار دادن و مدیریت اتاق ها و همچنین گزارش داده های فضای اتاق را در یک برنامه یاد خواهند گرفت. سپس مبلمان مستقل و سیستم‌ها را از کتابخانه سازنده قرار می‌دهیم و از گروه‌ها برای پر کردن سریع نقشه‌های طبقه استفاده می‌کنیم.

 

فازبندی و گزینه‌های طراحی کار با گزینه‌های فازبندی و طراحی برای طراحان داخلی حیاتی است تا وظایف برنامه‌ریزی فضا را به درستی انجام دهند. ما برنامه های تخریب و کار جدید ایجاد خواهیم کرد و طرح های چند پارتیشن و چیدمان مبلمان را برای ارائه به مشتریان توسعه خواهیم داد. ما همچنین آن گزینه‌های طراحی را به برنامه‌ریزی‌هایی مرتبط می‌کنیم تا مناطق اتاق و مقادیر مواد را برای مقایسه گزارش کنیم.

پارامترهای رویت

پارامترها درک نحوه کار و بهره برداری از انواع مختلف پارامترها برای همه کاربران Revit بسیار مهم است. دانش آموزان تفاوت بین پارامترهای خانواده و نمونه را یاد خواهند گرفت. چگونه Project، Global و Shared Pa

رامترها در دسته ها و خانواده ها ادغام می شوند. و اینکه چگونه می توان از پارامترها در برنامه ها و برچسب ها استفاده کرد.

تجزیه و تحلیل روشنایی با استفاده از Insight 360، یک ابزار قدرتمند سنجش انرژی و عملکرد محیطی مبتنی بر ابر، دانش‌آموزان تحلیل‌های نوری متعددی را بر روی فضاهایی با نور طبیعی و مصنوعی ایجاد شده در گزینه‌های طراحی خود اجرا می‌کنند.

ابزارهای پروژه رندرینگ و ارائه دانش آموزان حالت های مختلف  پروژه رندر موجود را درک می کنند و با گزینه های نمایش گرافیکی کار می کنند تا نماهای ارائه موثر ایجاد کنند. دانش آموزان نحوه استفاده از عملکرد Cloud Rendering موجود در اشتراک خود را درک خواهند کرد.

اسناد ساخت و ساز دانش آموزان یاد خواهند گرفت که از مجموعه ابزار اسناد ساخت و ساز قدرتمند Revit استفاده کنند، زیرا ما لیست های برگه را تنظیم می کنیم و با قرار دادن نماها، یک بسته نقاشی را کاریکاتور می کنیم. ما ابزارهای حاشیه نویسی و جزئیات Revit مانند ابعاد، یادداشت های متنی، برچسب ها، یادداشت های کلیدی، ابزارهای پیش نویس برای خط کار، استفاده از اجزای جزئیات برای تمجید از مدل سه بعدی و ساخت افسانه ها را بررسی می کنیم.