شادی معلق بیش از 1000 نیویورک سواران در ماه گذشته به صورت بی پروا بودن احمقها


Illustration for article titled Revel Suspended More Than 1,000 NYC Riders in the Last Month for Being Reckless Idiots

عکس: مایک Lawrie (گتی ایماژ)

اگر شما زندگی می کنند در یک شهر با یک موتور روروک مخصوص بچه ها برنامه شما به احتمال زیاد کشف حداقل یک راننده بی پروا زیپ پایین خیابان بدون هر گونه توجه به پایه قوانین راهنمایی و رانندگی و یا ایمنی. شاید سوار یا سواران موفق به پوشیدن کلاه یا شاید آنها در پیاده رو و یا مسیرهای دوچرخه سواری. من شخصا شاهد دیوانه وار شادی کردن کاربران در شهر نیویورک درمان روروک مخصوص بچه هامانند شخصی خود را go-kart ها در بسیاری از موارد در هزینه های خود ایمنی.

تبلیغات

با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به مشتریان خود در شهر نیویورک و بازار به دست آمده توسط بروکلین کاغذ, شادی است به حالت تعلیق در بیش از 1 ، 000 کاربران در 30 روز گذشته برای نقض قوانین آن—شکل تایید به Gizmodo توسط شادی سخنگوی كه خدمات آن منطقه را پوشش می دهد بخش هایی از بروکلین و منهتن برانکس و ملکه است.

در ایمیل این شرکت نوشت که این دیدن “بیشتر مردم در شکستن قوانین” که منع سواری در پارک در پیاده رو و یا در خطوط دوچرخه سواری بدون کلاه ایمنی و به اشتراک گذاری حساب های کاربری با دیگران—حتی اگر این شرکت نوشت: “آنها به سادگی بپرسید.” شادی همچنین اعلام کرد که کاربران باید به دنبال تمام قوانین ترافیک شهرستان و اضافه میکند: “ما نمی توانیم باور ما به این می گویند اما بدون در حال اجرا چراغ قرمز.”

تبلیغات

یک سخنگوی این شرکت نمی خواهد در نظر به طور خاص چگونه کاربران هستند که پرچم. اما در این مقاله گزارش شده است که در آن ایمیل شادی تشویق کاربران به گزارش قانون شکن, نوشتن که اگر آنها “دیدن کسی که با شکستن قوانین نمی شود خجالتی در مورد اجازه ما می دانیم.”

این شادی سخنگو گفت: Gizmodo در بیانیه ای از طریق ایمیل است که آن را با این نسخهها کار از نزدیک با شهرستانها به اجرای قوانین ترافیک و اضافه کرد که آن را “به طور مداوم تکرار و تنظیم سیاست های ما به آدرس تغییر شرایط و [است] در حال حاضر انجام این کار به آدرس برخی از تغییرات اخیر در سوار رفتار است.”

“پس از راه اندازی در سال 2018 کل نیویورک ridership است که در حال حاضر در حدود 300,000,” سخنگوی گفت. “اکثریت قریب به اتفاق از شادی سواران استفاده از وسایل نقلیه ما مطابق با تمام قوانین و مقررات و سیاست های ایمنی. ما در حال تمرکز بر مصرف اقدام سریع به آدرس رفتارهای این بخش کوچک از سواران ارتکاب نقض ایمنی به عنوان ما قویا متعهد به امنیت عمومی و سلامت جوامع ما. ما همچنان به همکاری با شهر نیویورک و جوامع محلی ما برای ترویج شیوه های حمل و نقل امن در سراسر شهرستان.”

برق اسکوترمانند بسیاری از چیزهای با چرخ است که به سرعت در حال انفجار به سوار و نسبتا ارزان جایگزین برای گرفتن یک ماشین. به خصوص در شهرستانها که در آن رانندگی است که حق بیمه آنها نیز می تواند فوق العاده مفید است. اما نمی تواند ساختگی با قرار دادن خودتان و یا دیگران در معرض خطر است. و از خدا می پوشند لعنت کلاه.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>