Respawns نمی خواهد به شما صرفه جویی در ‘عجیب و غریب غرب”

عجیب و غریب غرب نیست یک بازی ترسناک اما آن را حداقل یک قوس روایت مربوط به آدم خواری. در برخی از صحنه های شهروندان در عجیب و جالب در جنوب شهر مرده دراز در خیابان ها به صورت مرموز دلایل. در دیگران, قرمز خیس pentagrams در حال اچ به خاک احاطه شده توسط استخوان حیوانات. بزرگ مرد با پوشیدن یک سر خوک به خود راه می رود به آرامی از طریق گرد و غبار, shirtless و با هایش خون. مایل دور در یک آب گرفتگی غار 20-پا بلند, هیولا, با, براق, سیاه پوست, بدون چشم و یک پوزخند شکم کوسه دندان lurches رو به جلو برای کشتن.

اما عجیب و غریب در غرب نیست یک بازی ترسناک است.

“وجود دارد برخی از خیلی وحشتناک کمی داستان” مدیر خلاق Raphael Colantonio گفت. “منظورم این است که حتی داستان اصلی رک و پوست وجود دارد برخی از مسائل در مورد آدم خواری که به واقع-آره منظورم این است که من نمی خواهم به فاش کردن همه چیز. جزئیات بیش از حد.”

Weird West

WolfEye Studios

پس از اعلام عجیب و غریب غرب در ماه دسامبر Colantonio توصیف کرده است آن را به عنوان یک همهجانبه سیم کارت, یک, از زیر مجموعه های سبک RPG است که ویژگی های به طور کامل پاسخگو جهان انشعاب روایات بر اساس انتخاب بازیکن و دائمی اقدامات است. عجیب و غریب غرب ارائه غرب وحشی از بالا به پایین چشم انداز 3D و سپس آن را پر می کند با دست کشیده آبرنگ-ساختمان های سبک مردم و انیمیشن. و گاهی اوقات werewolves.

این است Colantonio امضا حرکت به عنوان یک توسعه دهنده بازی — در نظر گرفتن یک محیط کلاسیک و تزریق آن با سحر و جادو. او تاسیس Arkane Studios در سال 1999 و او نیروی خلاق پشت عظیم معاصر بازدید از جمله رسوا و طعمه. آن بوده است سه سال پس از Colantonio چپ Arkane یک استودیو او کمک کرد تا رشد از کوچک و مستقل و برگ در لیون فرانسه به یک AAA تولید ماشین آلات با دفاتر در Austin, تگزاس و قرارداد با شیر بتسدا و 2K. ZeniMax Media (Bethesda شرکت مادر) به دست آورد Arkane در سال 2010 و Colantonio استعفا داد و در سال 2017 به صرف زمان با پسرش و داد حرفه ای خود را با اهداف.

او راه اندازی WolfEye استودیو در کنار Arkane جانباز Julien رابی در سال 2019 و آنها شروع کردم فقط زیر 20 کارمند در سراسر جهان پراکنده کار از راه دور. عجیب و غریب غرب است اولین بازی خود را.

“همان راه Dishonored بود یک بیت از خود ما را در steampunk این است که ما خود را در عجیب و غریب غرب” Colantonio گفت.

WolfEye Studios

او به این معنی است که به معنای واقعی کلمه. نه تنها عجیب و غریب غرب عجیب و غریب و بر اساس کابوی lore, اما آن را کاملا پایبند به ادبی subgenre نیز نامیده می شود “عجیب و غریب غرب است.” این داستان ادغام غرب با داستان های علمی تخیلی, فانتزی, ترسناک یا نهفته تم — فکر می کنم در سال 1999 غرب وحشی وحشی یا استفان کینگ تیره برج سری.

“دوست دارم در هر بازی است که من در کار من همیشه دوست دارم که وجود دارد این است که برخی از جنبه های آن است که خاص است” Colantonio گفت. “درست است ؟ آن را متفاوت آن را عجیب و غریب آن ، و به همین دلیل من ازدواج چیزهایی که بیشتر نهفته و شیطانی و یا سحر و چیزهایی شبیه آن. ترکیب این به یک جهان که آشنا را حس می کند.”

در عجیب و غریب غرب, بازیکنان در نقش قهرمانان پنج به صورت جداگانه آنها به عنوان تلاش برای باز کردن این منطقه بزرگترین رمز و راز (که خود یک رمز و راز در حال حاضر). به یاد داشته باشید سر خوک مرد تحت پوشش در خون از مقدمه? او یکی از قهرمانان. با توجه به بازی در تازه ترین تریلر, نیز وجود دارد یک occultist گرگ بومی مرد و زن دزد مسلح.

WolfEye Studios

خود سرنوشت در هم تنیده هستند اما هر یک از شخصیت های پیاده روی خود را و یا مسیر خود و همه آنها به همان اندازه مستعد ابتلا به این بازی سخت ترین مکانیک: پیشرفت خطی. به عنوان یک همهجانبه سیم کارت, عجیب و غریب در غرب اجازه نمی دهد که بازیکنان برای سفر به عقب در زمان و یا خنثیسازی هر گونه اقدام حتی اگر منجر به مرگ یک هموطن های خشم از کل یک روستا و یا یک ماموریت شکست خورده. بازیکنان می توانند در این بازی می میرند اما چیزی که اتفاق افتاد قبل از مرگ باقی خواهد ماند و درست در respawn خود. زمان پیاده روی است.

این باعث می شود بازی جهان احساس به خصوص پاسخگو و زنده اجازه می دهد WolfEye به پیاده سازی پیشرفت-حساس مکانیک مانند نعمت است که به دنبال بازیکنان در طول ماجراهای خود و بهنگام ماموریت. آن همچنین آشنایی وزن اضافی برای هر تصمیم گیری ساخته شده در عجیب و غریب غربو آن عوارض سنگین مالیات بر اشتباهات و یا misclicks.

“من فوق العاده نگران” Colantonio گفت. “من فکر می کنم آن را سالم می شود نگران است. شما نمی خواهید آن را به فلج, اما هر زمان که ما چیزی است که در یک بیت از یک حرکت جسورانه چیزی که نبوده است انجام دقیقا همان است که قبل از راه و یا شکست خورده است و در برخی از بازی های دیگر و سپس آره البته این یک نگرانی است. ما اعتقاد داریم که در آن.”

Colantonio گفت: توسعه سبک شامل پرتاب هر ایده در یک بازی و دیدن آنچه که چوب. آن را بیشتر نامنظم تر شروع با 10 ویژگی های بتن و ساختمان یک بازی در اطراف آن اما این است که او چگونه همه چیز در Arkane و سیستم او را به دنبال — و رابی — به WolfEye.

“راه ما توسعه یک بازی است که همیشه پس از اولین بازی است که من تا کنون انجام شد به قرار دادن تعداد زیادی از مواد تشکیل دهنده در خورش” Colantonio گفت. “و گاهی اوقات شما حتی می دانم که اگر آنها واقعا می تواند مفید باشد و اجازه دهید آنها زندگی می کنند و به آنها فرصت بدهید. و سپس آنهایی که واقعا مهم هستند, به خورش ظهور خواهد کرد.”

شما می دانید که مواد تشکیل دهنده مانند ژل-مجازات پیشرفت سیستم و یا فراوانی از قربانی کردن حیوانات.

عجیب و غریب غرب است که با توجه به آمار بخار در سال 2021 منتشر شده توسط Devolver Digital. Colantonio گروه عجیب و غریب گرگ فراهم می کند برخی از موسیقی در بازی و آن اوایل تریلر. عجیب و غریب غرب است که می شود با بیت های Colantonio و دیگر WolfEye توسعه دهندگان; آنها پرشور در مورد آن مکانیک و آنها باور دارند که در آن داستان. وجود دارد هیچ راه دیگری برای ایجاد یک بازی ویدئویی Colantonio گفت.

Weird West

WolfEye Studios

“من 49 و من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم به انجام,” او گفت:. “من اینجا نیست برای گوش دادن به بازار به طور خاص به سعی کنید به چیزی که در حال رفتن به چیزی است که رفتن به شما را غنی و یا چیزی. ساخت بازی ها سخت است و من فقط می خواهید برای لذت بردن از جاده ها است. من می خواهم به بازی که من افتخار است که به نحوی کمک به تکامل صنعت بازی است.”

عجیب و غریب غرب وعده های غنی جهان زندگی پر از خطر و فعالیت های شیطانی و حداقل یک رمز و راز را حل کند. این استخدام پیشرفت در راه های جدید و پشتیبانی از انواع روش های, اجازه دادن به بازیکنان دزدکی حرکت کردن را از طریق سطوح و یا نشان می دهد تا با اسلحه فروزان. آن را یک بازی اکشن RPG و همهجانبه سیم کارت; آن را زیبا و وحشتناک است. اما عجیب و غریب غرب است نه یک بازی ترسناک است.

هست. این نه تنها یک بازی ترسناک است.

در این مقاله: indie در, dishonored, arkane studios, Devolver Digital, عجیب و غریب غرب طعمه wolfeye studios, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>