Respawn غلبه بر چالش های ایجاد تغییرات به Apex افسانه در نینتندو سوئیچ

Apex افسانه است که در حال حاضر به دنبال خوبی بر روی نینتندو سوئیچ به عنوان توسعه دهنده Respawn Entertainment سخت در محل کار در آوردن تیم های مبتنی بر نبرد رویال تیرانداز به ترکیبی کنسول.

در EA بازی زندگی می کنند 2020 ناشر Electronic Arts نشان داد که Apex افسانه خواهد رسید به نینتندو تغییر در این پاییز علاوه بر فعال کردن صلیب-بازی به صورت بازی و رونمایی از گنجینه های از دست رفته مجموعه رویداد.

Apex Legends بازی مدیر چاد Grenier, در مصاحبه با GameSpot نشان داد که نینتندو سوئیچ پورت در جریان بوده است اما به نظر می رسد آینده همراه هست.

“آن را بدون چالش های آن, اما من می گویم آن را به دنبال واقعا خوب و در حال اجرا بسیار خوب” Grenier, گفت:, و اضافه کرد که Respawn شده است ساخت برخی از تغییرات مانند حمایت از نینتندو سوئیچ کنترل حرکت از طریق یک ژیروسکوپ هدف تابع.

“ما در حال آزمایش آن در این مرحله مطمئن شوید که آن را خوب به آن بروید. ارزش آن را از” Grenier اضافه شده است.

Grenier دوباره تایید کرد که cross-play خواهد بود از جمله ویژگی های نینتندو سوئیچ نسخه Apex افسانهدادن گزینه ای را برای شرکت در مسابقات با بازیکنان بر روی PlayStation 4, Xbox One و PC از طریق Origin و Steam.

همان محتوا را نیز در دسترس ساخته شده بر روی تمام سیستم عامل برای Apex Legendsبا توجه به Grenier.

EA بازی زندگی می کنند 2020

در حالی که EA بازی زندگی می کنند 2020, برجسته, برجسته مانند Star Wars: اسکادران و انتظار علاوه بر این از بیشتر Electronic Arts عناوین به بخار مانند Titanfall 2رویداد موفق به ارائه یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به ناشر آینده در زمانی که بازیکنان به دنبال به جلو به 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X.

روندهای دیجیتال رسیده به Electronic Arts برای هر برنامه ای از اطلاعیه آینده از جمله این که آیا صلیب-بازی وارد خواهد شد در بیشتر بازی های آن را در آینده نزدیک.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>