Respawn می افزاید: Black Lives Matter پیام در راس افسانه راه اندازی صفحه نمایش

Respawn Entertainment نشان داد و حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت از طریق یک پیام بر روی صفحه نمایش راه اندازی از انبوه مردمی نبرد رویال تیرانداز Apex افسانه.

ناآرامی های اجتماعی را لرزاند, ایالات متحده باعث مرگ غم انگیز جورج فلوید در مینیاپولیس بعد از پلیس درک چوین زانو در گردن او. عمده ترین بازی های ویدئویی ناشران و توسعه دهندگان را تقبیح نژادپرستی و ظلم و ستم و Respawn پیام در راس افسانه boot-up روی صفحه نمایش است که آخرین نمونه.

“وجود دارد ريشه تبعیض است که هنوز هم بدون شک در حال حاضر نسبت به جامعه سیاه و سفید و این غیر قابل قبول است” گفت: این پیام است که همراه با همه سیاه بنر. “نژادپرستی که آیا از یک فرد یا نهاد نباید وجود داشته باشد در جامعه ما است. ما در کنار همه ما همکاران و همکاران و خانواده و دوستان خود در مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی.”

راه اندازی صفحه نمایش معمولا حاوی آخرین به روز رسانی برای Apex افسانهاز جمله رویدادهای جدید, نقشه ها و یا شخصیت. آن را در حال حاضر با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پشتیبانی پیام مشابه به آنچه که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در حال بارگذاری برای Infinity Ward را ندای وظیفه: جنگ های مدرن و Call of Duty Warzone.

روندهای دیجیتال رسیده به Apex افسانه ناشر Electronic Arts برای هر طرح حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حرکت است که ممکن است در این نسخهها کار میکند برای نبرد رویال تیرانداز. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

Electronic Arts تظاهرات علیه بی عدالتی نژادی

Electronic Arts متعهد شده است یک کمک مالی به مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان های مختلف مبارزه برای عدالت نژادی از جمله برابر عدالت ابتکار و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی و دفاع قانونی و آموزشی صندوق. کارکنان شرکت نیز با توجه به پرداخت های اضافی بعد به داوطلب برای موسسات خیریه در جوامع خود.

EA Sports در ضمن وعده داده شده قوی تر اقدامات علیه نژادپرستی به خصوص در آن NHL بازی که در آن محتوای نامناسب اجرا شده است شایع.

حرکت از Respawn الکترونیکی هنر و چند تن از بازیکنان بزرگ در صنعت بازی های ویدئویی خواهد مشکل را حل کند نژادی و بی عدالتی های شبانه, اما آنها حداقل کمک به بالا بردن آگاهی برای یک مسئله اجتماعی است که به آن نقطه جوش.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>