رزیدنت ایول 8 دیگر یک cross-gen بازی با توجه به گرافیک تعمیرات اساسی leaker می گوید

Capcom به تازگی تصمیم به تمرکز بر توسعه Resident Evil 8: روستا بر روی کنسول های نسل بعد و پس از شروع پروژه به عنوان یک بازی نسل با توجه به قابل اعتماد leaker.

رزیدنت ایول 8 نمایش بود در Sony آینده Gaming رویداد برای پلی استیشن 5 در هفته گذشته. این تریلر نشان داد اتان زمستان شخصیت Resident Evil 7, کاوش مرموز ایجاد کرد. Chris Redfield, یک عامل اصلی از این سری نیز به نظر می رسد در تریلر.

رزیدنت ایول 8 است به راه اندازی در سال آینده برای 5 پلی استیشن ایکس باکس سری X و کامپیوتر. کپکام نیز در نظر گرفته شده برای راه اندازی این بازی بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی اما این برنامه تغییر کرده و با توجه به بازی های ویدئویی leaker غروب میشکند.

غروب گولم گفت که رزیدنت ایول 8 برنامه ریزی شده بود به عنوان یک cross-gen بازی به تازگی به عنوان چهار ماه پیش. تصمیم به تمرکز بر روی 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X بود که با توجه به گرافیک تعمیرات اساسی آن است که هنوز هم در آثار و منجر به طولانی تر شدن زمان بارگذاری برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

“به طوری که آنها تصمیم به رها کردن گذشته-gen نسخه از بازی پس از آن بازی تا به حال هیچ بارگذاری در همه (و نه محدود last-gen سخت افزار) و فشار گرافیک تعمیرات اساسی بیشتر بدون محدودیت از آخرین نسل فناوری در ذهن” غروب گولم توییتی.

گرافیک تعمیرات اساسی در ضمن آغاز شد چرا که رزیدنت ایول 8 به روز رسانی شد به عنوان اصلی پس از این پروژه آغاز شده به عنوان یک حاشیه بازی با توجه به غروب میشکند. از آن شده است در حال حاضر به طور کامل قابل پخش از آغاز تا پایان برای ماه leaker گفت: اما کپکام هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید با تعمیرات اساسی که تصویب شد در اواخر سال 2019.

رزیدنت ایول 8 بود که قبلا شرح داده شده توسط غروب گولم به عنوان “تاریک ترین و وحشتناک ترین” ورود در حق رای دادن است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>