Illustration for article titled Researchers Warn of Wave of Neurological Illness Caused by the Coronavirus

عکس: گتی ایماژ

اثرات مخرب covid-19 را گسترش فراتر از ریه ها به مغز ما و ذهن دانشمندان هشدار داده اند. این بیماری ویروسی ممکن است به طور مستقیم بر سیستم عصبی برخی از بیماران هر دو در طول و بعد از عفونت و استرس از این بیماری همه گیر و اقتصادی آن خرید اینترنتی است که به احتمال زیاد در حال حاضر منجر به خوشه در اضطراب در میان عموم مردم.

تبلیغات

جدید در preprint مقاله منتشر شده در این هفته در مجله مغز رفتار ایمنی محققان دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو استدلال می کنند که جهان به صورت یک “موج توفنده” عصبی و روانی بیماری های ناشی از covid-19.

وجود دارد در حال رشد حس در میان پزشکان و دانشمندان که covid-19 می توانید به طور مستقیم تحت تاثیر قرار ما سلامت مغز.

تبلیغات

در گذشته بیماری های همه گیر ناشی از بیماری های ویروسی دستگاه تنفسی مانند آنفولانزا نویسندگان اشاره شده است نزدیک به گزارش خوشه های عصبی یا علائم روانی مانند آسیب مغزی و تغییرات خلق و خو و یا اختلال عملکرد عضلانی. در بسیاری از موارد این علائم اتفاق افتاده در طول کسی عفونت اولیه; بار دیگر آنها اتفاق می افتد پس از عفونت است. و ما در حال شروع به دیدن همان الگوی covid-19 پدیدار شود. به ندرت تایید covid-19 بیماران نیز تا به حال تورم مغز, سکته مغزی یا تشنج در حالی که بسیاری از بیماران گزارش کرده اند از دست دادن بویایی و یا چشاییکه می تواند ناشی از آسیب های عصبی.

نویسندگان دراز کردن چند نظریه برای این که چگونه این اتفاق می افتد. یکی این است که coronavirus می تواند لغزش گذشته از سد خونی مغزی و آلوده کردن سلول های عصبی به طور مستقیم. یکی دیگر این است که سیستم ایمنی بدن overshoots پاسخ به این ویروس باعث آسیب سیستمیک در سراسر بدن از جمله مغز است. آنها همچنین معتقدند که برخی از سلول های ایمنی می تواند آلوده مهاجرت به مغز و سپس ماشه خطرناک التهاب است. دیگر کمتر پشتیبانی می کند اما قابل قبول نظریه این است که coronavirus خسارت میکروبیوم روده که پس از آن مغز تاثیر می گذارد.

با تمام این توضیحات می تواند تا حدی درست است. حتی ساخت آن را از طریق عفونت اولیه نسبتا سالم ممکن است یدکی از مشکلات عصبی پایین خط. برخی از عفونت های ویروسی از جمله آنفلوآنزا هستند به ندرت شناخته شده به ماشه بعد اختلالات خود ایمنی است که بر مغز و سیستم عصبی است که می تواند باعث ضعف عضلانی, دردهای مزمن و حتی فلج شود.

تبلیغات

فراتر از آن نگرانی های همه گیر نیز مؤثر مردم در سلامت روان. میلیون ها نفر دیده اند covid-19 سلامت و یا کشتن خانواده و دوستان خود را با بسیاری از قادر به با عزیزان خود را به عنوان آنها کشته شده اند و یا حضور در مجالس ترحیم در فرد با توجه به اقدامات تهاجمی مورد نیاز برای آرام کردن فرد به فرد انتقال است. این همان اقدامات را تعطیل یا محدود غیر ضروری کسب و کار به طور چشمگیری تغییر بسیاری از افراد در زندگی روزمره و ویرانگر بسیاری از نظر مالی. در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا با ضعیف کارگر حمایت این مستندات باید منجر به بالاترین نرخ بیکاری دیده می شود پس از رکود بزرگ.

تبلیغات

در حال حاضر نویسندگان توجه داشته باشید در مقاله خود شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از خودکشی در میان مردم نگران داشتن بیماری یا ابتلا به آن است. کارگران ضروری از جمله در مراقبت های بهداشتی هستند نیز گزارش سطح بالایی از استرس و فرسودگی شغلی مربوط به covid-19 به عنوان بسیاری از مبارزه با پرداخت ناچیز و مخاطره آمیز شرایط کاری که ترک آنها را در معرض ویروس.

“این بیماری همه گیر است که یک منبع بالقوه مستقیم و نیابتی traumatization برای همه” نویسندگان نوشت.

تبلیغات

چرا که ما هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر از آن ممکن است مدت زمان طولانی قبل از ما می دانید که چگونه معمولا این عصبی زحمات اتفاق می افتد در میان covid-19 بیماران به خصوص کسانی که پس از عفونت است. اما با بالا بردن آگاهی در حال حاضر نویسندگان امیدواریم که جامعه پزشکی را نگه می دارد یک چشم نزدیک بر سلامت مغز در حال حرکت رو به جلو است.

“تاخیر و یا اثرات مزمن این بیماری همه گیر به خصوص در مکان عمومی, بهداشت روان, را نمی توان به طور کامل قدردانی برای چندین سال” آنها نوشت.

تبلیغات

اگر شما یا کسی که شما می دانید که داشتن یک بحران لطفا تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 800-273-8255 یا متن بحران خط متن در 741-741.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو