محققان روت یک ربات رو به صلیب تعادل پرتو

Istituto Italiano di Tecnologia four-legged robot
بمبی پویا پا سیستم

در حالی که چهار پا روبات می تواند دستیابی چشمگیر شاهکارهای مثل کشیدن یک هواپیما و یا بالا رفتن از حصار آنها هنوز هم چند محدودیت است. در اکثر موارد آنها نیاز نسبتا زیادی از سطح به راه رفتن بر روی. یک تیم از محققان رباتیک است که به دنبال تغییر است. آنها به ایجاد یک روبات کنترل کننده است که اجازه می دهد تا یک ربات رو به راه رفتن در سراسر نازک پرتو.

چهار پا ربات می تواند تعادل در فقط دو پا و راه رفتن پاشنه-پا. در دیجیتال شبیه سازی کنترل کننده مجاز 90-کیلوگرم ربات برای عبور از یک پل تنها شش سانتی متر است. در یک ویدئو موسسه Italiano di Tecnologia (IIT) محققان نشان می دهد که چگونه یک ربات مجهز به کنترل و حفظ تعادل بر روی دو پا را حتی زمانی که آن را تحت فشار قرار دادند. این ربات حتی می توانید تعادل بر روی دو پا آن را به عنوان تنظیم برای ارتفاع های مختلف. بمبی تیم دقیق یافته های خود را در یک کاغذ موجود در arXiv.

در آمریکا, بوستون دینامیک نقطه مسلما محبوب ترین four-legged, ربات, اما به عنوان محققان توسعه رباتیک کنترل مانند بمبی ما به احتمال زیاد بیشتر رو برنامه های کاربردی.

در این مقاله: رباتیک, ربات, رو, four-legged, کنترل بمبی موسسه Italiano di Tecnologia, تعادل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de