محققان می گویند Oura حلقه می تواند پیش بینی COVID-19 علائم سه روز در اوایل

Oura Ring COVID-19 Study

Oura

یکی از چالش ها برای مهار گسترش COVID-19 است که افراد بدون علامت و یا حامل می تواند گسترش ویروس قبل از اینکه آنها متوجه شوند که آلوده. در مارس محققان از دانشگاه وست ویرجینیا را (باختری) راکفلر موسسه علوم اعصاب (RNI) و باختری پزشکی مجموعه ای از پیش بینی علائم قبل از آنها ظاهر می شود با استفاده از پوشیدنی حلقه توسط Oura و هوش مصنوعی در مدل های پیش بینی. در حال حاضر محققان ادعا می کنند خود را در پلت فرم های دیجیتال می تواند تشخیص COVID-19 علائم مربوط به سه روز اولیه با بیش از 90 درصد دقت و صحت.

این رویکرد علوم اعصاب بر اساس آن شرکت کنندگان می پرسد برای پیگیری استرس, اضطراب, حافظه و دیگر روانی و شناختی بیومتریک در RNI برنامه. Oura حلقه جمع آوری داده های فیزیولوژیکی مانند دمای بدن ضربان قلب در حالت استراحت ضربان قلب و تعداد تنفس و الگوهای خواب. آن را ترکیبی از داده ها از نرم افزار و حلقه با هوش مصنوعی هدایت ،

در حالی که پلت فرم می تواند بهتر از هیچ یک از 90 درصد دقت رای هنوز هم برگ های اتاق را برای افراد بدون علامت به لغزش از طریق ترک. اگر 1000 نفر با استفاده از سیستم 100 نفر هنوز هم ممکن است دریافت نتایج نادرست. بنابراین در حالی که این وعده نشان می دهد و این می تواند نشان می دهد این نوع از راه حل های ما باید در آینده ممکن است برخی از زمان قبل از اینکه چیزی شبیه به این را دارد که در دنیای واقعی استفاده کنید.

“ما احساس می کنیم این پلت فرم خواهد شد و انتگرال برای حفاظت از کارکنان بهداشت و درمان ما اولین پاسخ دهندگان و جوامع ما به عنوان تنظیم به زندگی در COVID-19 عصر” گفت: علی رضایی RNI اجرایی صندلی.

پلت فرم در حال حاضر در حال آزمایش توسط بیش از 600 حرفه ای بهداشت و درمان و اولین پاسخ دهندگان و RNI در حال کار با شرکای مانند توماس جفرسون دانشگاه و دانشگاه به مقیاس این آزمون شامل بیش از 10 ، 000 شرکت کنندگان است.

این مطالعه نه تنها تلاش برای استفاده از حلقه ها برای پیش بینی COVID-19 عفونت. محققان از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو (UCSF) نیز کاوش چگونه Oura حلقه ممکن است مورد استفاده برای شناسایی ویروس در اورژانس پزشکی کارگران است.

“ما امیدوار هستیم که Oura فناوری پیشرفت خواهد کرد که چگونه مردم شناسایی و درک بدن ما متنوع ترین سیگنال های فیزیولوژیکی و علائم هشدار دهنده به عنوان آنها مربوط به بیماری های عفونی مانند COVID-19,” Oura سلامت مدیر عامل Harpreet Rai در بیانیه ای گفت.

در این مقاله: coronavirus covid-19, oura, oura حلقه, علائم, پیش بینی, west virginia, دانشگاه راکفلر علوم اعصاب موسسه باختری, پزشکی, پژوهش, هوش مصنوعی, علوم اعصاب, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>