محققان ساخته پزشکی پوشیدنی با استفاده از یک مداد و کاغذ

Paper and pencil-based medical wearable
دانشگاه میسوری

نگاهی به برخی از مهم ترین فن آوری های انسان اختراع فروتن مداد است که به احتمال زیاد در بالای لیست. برای قرن ها این افراد مجاز به ثبت افکار و ایده ها و به اشتراک گذاری آنها را با بقیه جهان. برای آخرین عمل مداد همچنین می تواند مردم را قادر می سازد برای نظارت بر سلامت خود را. یک تیم از محققان در دانشگاه میسوری منتشر کرده است یک مطالعه که جزئیات چگونه آنها با استفاده از ابزار برای ایجاد بیوالکتریک نظارت wearables.

معلوم مداد با هسته ساخته شده از بیش از 90 درصد گرافیت انجام یک مقدار قابل توجهی از انرژی هنگامی که شما استفاده از آنها را به نوشتن در دفتر تامین کاغذ. گرافیت می تواند به عنوان یک سنجش الکترود در حالی که کاغذ را فراهم می کند انعطاف پذیر حمایت از ساختار. این تیم در بر داشت مداد با 93 درصد گرافیت محتوا کار کرده بهترین است.

علاوه بر این واقعیت که آنها با استفاده از کاغذ به نظر نمی رسد که محدود به نوع wearables آنها می تواند ایجاد. این تیم می گوید وجود دارد بالقوه برای دستگاه های که نظارت بر همه چیز مانند یک فرد متوسط و سطح قند خون است. این سنسور می تواند در زمان واقعی و قوی ارائه داده است.

مزایای استفاده از یک مداد و کاغذ بهداشت بر نظارت در حال دو برابر شده است. برای اولین بار است که مواد مورد نیاز برای ایجاد آنها را ارزان و به آسانی در دسترس است. بر خلاف پلاستیک و برخی از چیزهای دیگر که ما در حال حاضر پزشکی wearables از آنها نیز تنزل به سرعت. محققان دیدن یک آینده که در آن مردم با استفاده از فن آوری به شخصی مراقبت در منزل. آن را نیز می تواند کمک به از راه دور با تحقیقات به خصوص در طول یک بحران مانند ما در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

معمول هشدارهای که همراه هر پروژه تحقیقاتی اخیر در اینجا اعمال می شود. آن می تواند سال قبل این تیم که اختراع تکنولوژی می یابد راه های تجاری آن است. آنها می گویند گام بعدی خود را برای انجام آزمایش های پزشکی قطعات.

در این مقاله: wearables, پزشکی, دانشگاه میسوری, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de