محققان ایجاد یک برنامه است که نظارت بر سلامت روانی خود را با ردیابی اطلاعات خود را


Illustration for article titled Researchers Created an App That Monitors Your Mental Health by Tracking Your Data

عکس: Jason McCawley (گتی ایماژ)

حتی اگر من درک است که آن را برای یک علت های خوب این برنامه هنوز برای تلفن های موبایل مانند چیزی از گزارش اقلیت.

تبلیغات

محققان در دانشگاه دالهوزی در کانادا توسعه داده اند یک برنامه تلفن هوشمند است که آهنگ یک فرد سلامت روان بر اساس آنها چگونه با استفاده از تلفن خود, CBC گزارش. امید است که با نگه داشتن زبانه ها در بیماران خارج از ساعات اداری نرم افزار می تواند کمک به متخصصان پزشکی خیاط گزینه های درمان برای آنها.

آن را به نام PROSITو تست رسما آغاز شد و در ماه فوریه به گفته دکتر ساندرا Meier, یک روانشناس با IWK مرکز بهداشت و دانشگاه Dalhousie. حدود 300 نفر در حال حاضر با استفاده از این برنامه نیمی از آنها در حال سلامت روانی بیماران است.

تبلیغات

“ما در واقع می تواند پیدا کردن اینکه آیا آنها در حال مضطرب یا افسرده. آن را نسبتا شگفت آور” مایر گفت: CBC. “بنابراین شما لازم نیست که برای درک هر یک از مطالب شما فقط می توانید گوش دادن به مردم و در واقع شما حالت عاطفی خود را از این راه است که آنها صحبت کنید.”

برای ارزیابی یک کاربر بهداشت روان, آهنگ برنامه اطلاعات در 15 دسته مختلف با استفاده از سنسورهای موجود در گوشی کاربر است. دسته بندی ها عبارتند از: چقدر خواب یک فرد را چگونه اغلب آنها ورزش خود تاریخچه تماس و پیام رسانی سیاهههای مربوط به صفحه نمایش و تنظیمات موسیقی.

حتی راه یک فرد نوع می تواند کمک به PROSIT تعیین وضعیت روانی خود را گفت: ریتا Kennedy یک دانشمند کامپیوتر در توسعه آن تیم در مصاحبه ای با خروجی.

“هنگامی که مردم احساسی هستند زمانی که شما عصبانی هستید, شما می خواهید برای ارسال یک متن احساسی. نه تنها سرعت تایپ کردن خود را تغییر بلکه نیروی شما اعمال می شود بر روی صفحه کلید برای تایپ همچنین تغییرات,” او گفت: CBC.

تبلیغات

علاوه بر نظارت بر تمام این اطلاعات PROSIT نیز متکی به کاربران به طور منظم خود گزارش دهی در مورد چگونه آنها احساس. بر اساس این برنامه دهید تا کاربران برای ضبط و ارسال 90-دوم کلیپ صوتی از آنها صحبت کردن در مورد هیجان انگیز ترین بخش خود را در هفته است. آن را نیز به صورت دوره ای می پرسد کاربران برای رای دادن به احساسات خود را مانند آنها چگونه خوشحال می شوند, چگونه اضطراب و…. در یک مقیاس پنج نقطه.

به عنوان شما می توانید تصور کنید با استفاده از این برنامه نیاز به کلیک کردن بر روی “بله” را به یک لیست طولانی از اجازه دهید به عنوان دیده می شود در نسخه ی نمایشی در PROSIT وب سایت. در حالی که این محققان inarguably بهتر نیت برای اطلاعات کاربران را از گفتن چند میلیارد دلاری غول رسانه های اجتماعی هر سازمان داشتن که خیلی دسترسی به تلفن کسی مطمئن است که از حریم خصوصی کارشناسان پیچ و تاب خوردن در صندلی های خود.

تبلیغات

این تیم به خوبی آگاه از خطرات ذاتی Orji گفت: CBC و به همین دلیل آن را گرفته چند اقدامات احتیاطی امنیتی برای محافظت از حریم خصوصی کاربران است.

“برنامه ما در زمان کاربر حریم خصوصی و امنیت و ایمنی را در نظر به عنوان عمده طراحی هدف…از همان ابتدا از برنامه طراحی” او گفت:.

تبلیغات

قبل از توسعه حتی می تواند آغاز برنامه بررسی شد با توجه به دانشگاه Dalhousie اخلاقی دستورالعمل و همه شرکت کنندگان نیاز به ثبت نام, فرم رضایت قبل از دانلود آن. هر گونه اطلاعات PROSIT جمع آوری رمزگذاری شده و ذخیره شده در یک محل امن در IWK مرکز بهداشت Orji گفت: خروجی. و در حالی که ممکن است شامل یک کاربر سیاهههای مربوط به تلفن این تیم می تواند دسترسی به آنچه که می شود گفت در آن تماس تلفنی و یا پیام های متنی.

تبلیغات

“هنگامی که ما صحبت در مورد خود را ردیابی تماس های تلفنی و یا اس ام اس ما در واقع نه پیگیری آنچه شما می گویند و یا چه کسی شما را به صحبت” Orji گفت. “ما در واقع فقط دانستن فرکانس چگونه اغلب شما تماس…خیلی بیشتر از اینها بسیار سطح بالا داده است که مردم واقعا راحت ،

مایر گفت: CBC که در حالی که PROSIT است به دور از بودن قادر به پیش بینی سلامت روان بحران قبل از آنها رخ می دهد این برنامه ثابت کرده است که یک ابزار مفید برای روانشناسان است که مکمل و نه جایگزین برای درمان بیماران خود را. با شروع covid-19 همه گیر آن را نیز اجازه متخصصان بهداشت روانی برای نظارت بر بیماران خود را در میان استرس از مستندات و انزوای اجتماعی.

تبلیغات

شخصا, من فکر نمی کنم من روانپزشک نیاز به می دانم که چقدر زمان من هدر doomscrolling در توییتر و یا پیام کوتاه, گربه ناز ویدئوها به دوستان من. اما من می توانید ببینید که چگونه آنها می تواند برخی از رسم بسیار محکم گیری از اطلاعات است.

[CBC]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>