جمهوری خواهان منفجر کردن هوش شنوایی در تامین امنیت انتخابات با بالا دره سیلیکون مقامات


House Intelligence Committee Ranking Member Devin Nunes (R-CA) listens to testimony during the impeachment inquiry into US President Donald Trump on November 20, 2019.

خانه هوش کمیته رتبه بندی عضو Devin Nunes (R-CA) گوش به شهادت در طول استیضاح درخواست به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 20 نوامبر 2019.
عکس: داگ میلز (گتی)

جمهوری خواهان در مجلس هوش کمیته بودند بدون نشان دادن به مقامات بالا از Facebook گوگل و توییتر شهادت و پاسخ سوال در مورد شرکت خود را تلاش برای حفاظت از رای دهندگان از گسترش دروغ در مورد 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات

این تصمیم توسط کمیته رتبه بندی عضو Rep. Devin Nunes, به تحریم شنیدن نازل شد تقریبا یک ساعت قبل از Facebook اعلام کرد یک مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی این برنامه شامل یک نماد نازی ها استفاده می شود برای شناسایی زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری حذف شده بود از پلت فرم برای نقض سیاست خود را در برابر سازمان متنفرم.

تبلیغات

یک Nunes, سخنگوی پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که اگر جمهوری خواهان به حال دانش پیشرفته در Facebook تصمیم و یا اینکه آیا آن را به حال خود مطلع آشکار کردند. نیز, Facebook پاسخ نمی دهند وقتی پرسید که آیا کاخ سفید می دانستند take-down قریب الوقوع بود.

از چپ به دستگاه های خود را دموکرات ها در اینتل پانل led با تشکر. Adam Schiff, حفر سه شرکت های فن آوری بیش از انواع مربوط به انتخابات مسائل تمرکز تا حد زیادی در پست طراحی شده برای گمراه کردن رای دهندگان و تلاش بازیگران خارجی برای ایجاد تفرقه بین گروه های فشار در مورد مسائل روز از جمله مداوم Black Lives Matter تظاهرات.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در بالای شنوایی شیف سرعت رفت و پس از گوگل شاهد ریچارد سالگادو که آگهی های شرکت در اجرای قانون و امنیت اطلاعات تیم پرسیدن که چرا این شرکت شناخته شده در میان دانشگاهیان و “ناظران بخش فن آوری” را به عنوان “حداقل شفاف از عمده شرکت های فن آوری.” شیف در مقایسه با گوگل برای توییتر است که در سال 2018 شروع به ارائه محققان با جزئیات خاص در مورد حساب های درگیر در دروغ مبارزات هدف قرار دادن رای دهندگان آمریکایی.

“خوب, من قطعا امیدوارم که نه درک. آن است که اگر آن را یک بدگمانی,” سالگادو پاسخ داد.

تبلیغات

سالگادو با اشاره به یوتیوب شفافیت گزارش های که ارائه آمار در اطراف تعداد پرچم ویدئوها و محتوای حذف شده است. (گوگل حذف شده 31.2 میلیون ویدئوها سال گذشته 27.7 میلیون که حذف شدند از طریق خودکار ضعیف.) “ما باید راه اندازی یک بولتن که ما انتشار فصلنامه که می رود به تاثیر عملیات است که ما دیده ایم. ما منتشر شد مجموعه تنها چند هفته پیش,” او اضافه شده است.

سالگادو که کاهش یافته است می گویند که آیا یوتیوب خواهد بود مایل به انتشار بیشتر گرانول داده های خاص کانال های حذف شده برای گسترش جعلی انتخابات اطلاعات, اشاره کرد که گوگل است که به طور کلی به عنوان بزرگ به عنوان یک هدف Facebook و یا توییتر. اما آن را منتشر کرده است که جزئیات بیشتر در مورد که در پشت برخی از تبلیغات فریبنده او گفت: “اگر تمرکز بر روی یوتیوب ما می توانید آن را به عقب و ببینید اگر چیزی مفید تر در این عرصه است.”

تبلیغات

با وجود داشتن متفاوت سیاست های مربوط به انتخابات پست های Facebook و توییتر مقامات هر دو شهادت به شاهد مشابه تغییر در تاکتیک های خارجی بازیگران پس از انتخابات 2016; یعنی افزایش استفاده از معتبر خارجی حساب به عنوان حساب های جعلی که ثابت شد از روسیه تاثیر عملیات ، هر دو شرکت نسبت به تغییر به خود ramped تا تلاش برای حذف حساب لقب “اصیل” یعنی کسانی که عامل از نظارت در حالی که تظاهر به آمریکا.

تبلیغات

در ماه مارس Facebook در زمان پایین یک حساب جعلی به عنوان يك پسر عموی یک بعدم مردی که در بازداشت پلیس. حساب به ما گفته شد که عمل در خارج از آفریقا به نمایندگی از شناخته شده روسی دیوهای بود و این گزارش بخشی از یک شبکه بزرگتر—49 حساب و 69 صفحات در معرض در یک تحقیق با کمک خبرنگاران سی ان ان.

“ما شاهد یک تغییر در تاکتیک” توییتر مدیر عمومی جهانی استراتژی سیاست و توسعه نیک ترشی گفت. “این در بخش در نتیجه از موفقیت است که ما تا به حال در punting پایین در inauthentic پلت فرم دستکاری عملیات. بنابراین فعالیت به خصوص در اطراف [covid-19] ژئوپليتيك بلکه این مسائل در ایالات متحده اطراف به خصوص پلیس منتقل کرده اند به دولت کنترل می شود رسانه ها منتقل کرده اند به فضای ژئوپولیتیک.”

تبلیغات

به عنوان مثال ترشی گفت: مقام چینی حساب باید نسبت پاسخ با آمریکا پاسخ پلیس به معترضان با پاسخ خود را در هنگ کنگ است. “و به طوری که تغییر از پلت فرم به دستکاری آشکار دارایی های دولت چیزی است که ما مشاهده,” او گفت:.

Facebook سر از سیاست امنیتی Nathanial Gleicher موافقت و اضافه کرد: “ما قطعا دیدن این تاکتیک در این فضا در حال تحول و نگاه ما به تهدید بازیگران, تلاش جدید در تلاش برای به دست آوردن در اطراف کنترل است که در محل قرار داده. ما دیده نمی شود هماهنگ اصیل رفتار در بخشی از دولت های خارجی به ویژه هدف قرار دادن سیستم های رای گیری و یا نحوه رای گیری در ایالات متحده است. این قطعا چیزی است که ما در حال نظارت است.”

تبلیغات

“ما می دانیم که از گذشته آشکار است که بازیگران خارجی گرفته اند استفاده از سیستم عامل های ما به گسترش اطلاعات غلط که تنها تضعیف گفتمان دموکراتیک ما” آقای جان تری Sewell گفت. “خود را از طریق سیستم عامل این بازیگران می توانید اقدام به ناخواسته نفوذ و یا منحرف ملی ما گفتگو را به سمت هرج و مرج و سردرگمی و در واقع آنها انجام شده است.”

Sewell, که سیاه و سفید است, گفت که تبلیغات طراحی شده برای سرکوب سیاه رای “شده است بخشی از دموکراسی ما از آنجا که ما قادر به رای دادن هستند.” Sاو رفت تا اذعان کرد که در حالی که رای دهندگان سرکوب نیست جدید پدیدهرسانه های اجتماعی ایجاد پتانسیل برای چنین رای دهندگان سرکوب تاکتیک ها و اطلاعات غلط به گسترش و حتی بیشتر.” Sewell با اشاره به اطلاعات عملیات در سال 2016 است که با توجه به گزارش کمیته اطلاعات مجلس سنا و هدفمند ندارد و تنها گروه بیشتر از آمریکایی های آفریقایی تبار.

تبلیغات

یکی از این عملیات درگیر ایجاد و مدیریت یک حساب جعلی که تقلید سیاه زندگی مهم جنبش است. سیاه جوامع بوده و هدف از رای دهندگان سرکوب تاکتیک برای نسل تورم افزود: “همیشه تحمل فشار زمانی که موسسات مثل مال شما نیست مسئولیت برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط.”

تبلیغات

دو کنگره جیم Himes و دنی هک شدت انتقاد Facebook به طور خاص بر نقش آن در چه Himes مشخص به عنوان تعمیق “قطبش را بدست آورد خشم” در میان آمریکایی ها با متنوع اعتقادات سیاسی. “من خوشحالم که همه در حال انجام کار بسیار سعی و شناسایی خارجی حضور و همه آن نوع از چیزی” Himes گفت: “اما من کاملا متقاعد شده است که هنگامی که این جمهوری می میرد آن اتفاق نمی افتد چرا که روس ها شکست را به اوهایو رای گیری ماشین آلات و یا آنها موفق به خرید تبلیغات در Facebook و یا توییتر. این اتفاق می افتد چرا که ما سیاست می شود بسیار سمی بنابراین قطبی ما را به رسمیت نمی شناسیم یکدیگر دیگر به عنوان آمریکایی ها است.”

“تمام طول می کشد یک مسابقه” روشن توسط روسیه و ایران و کره شمالی و یا چین Himes گفت: یک بار در هر خانوار آمریکایی است “پر از سمی مواد منفجره و گاز به عنوان من فکر می کنم آن است که امروز.” او در ادامه به مقایسه نوع محتوا عمدتا ظاهر توسط Facebook الگوریتم به یک “تصادف” است که کاربران نمی تواند جلوگیری از تماشای.

تبلیغات

“درک چگونه به اطمینان حاصل شود نه فقط معتبر است اما مثبت و مشارکتی بحث های عمومی کاملا حیاتی من کاملا موافقم” گفت: Gleicher که انکار کرد که چه Facebook کاربران می خواهید برای دیدن بیشتر است “clickbait” و هل دادن تفرقه مطالب چه سود Facebook ترین. “آنها نمی خواهید برای دیدن این نوع از تفرقه مطالب شما توصیف,” او گفت:.

“من می خواهم برای دیدن حقایق پشت مطالعات underling این تصور که مردم نمی مانند تفرقه و که آنها نمی مانند clickbait,” Himes پاسخ داد. “منظورم clickbait است زیرا مردم مانند clickbait.”

تبلیغات

معامله بعد از انتقاد چگونه به سرعت Gleicher رد نگرانی در مورد Facebook پلت سوخت قطبش از رای دهندگان. “این بدیهی است که گفتمان مدنی در امریکا میروند. که inarguable,” او گفت:. “آن نیز به همان اندازه بدیهی است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که ما در اینجا صحبت کردن در مورد باید تقویت شده است که تخریب گفتمان مدنی—و به عنوان یک نتیجه فرعی که شما سود.”

هک فشرده مقامات به قبول مسئولیت و یا دیگری توضیح دهد که چرا آنها نمی خواهد. “سیاستمداران نیست معاف” او اعتراف کرد. “ما tradecraft به طور کامل استفاده از این ابزار به نفع ما و به نشان می دهد در غیر این صورت با نفاق.” اما به عنوان “تصادف تعقیب درهم bullhorn, ساز,” او گفت:, Facebook عدم پذیرش مسئولیت به نظر می رسد مانند یک “کشش”.

تبلیغات

“آیا شما را قبول نمی کند برخی از مسئولیت برای این کار؟” هک خواسته point-blank.

Gleicher نمی خواهد در Facebook را به نمایندگی قبول اما به نظر می رسید نشان می دهد به جای آن که چه هک شد توصیف شد فقط رفتار انسان و در نتیجه بسیاری از گذشته بی سابقه بودن صدای ناگهان تقویت شده. “بخشی از آنچه که شما در حال شناسایی کنگره این است که چگونه انسان ارتباط برقرار کردن در بحث های عمومی” او گفت:. “این است که چرا ما گرفته بسیار جدی به نظر می رسد این است که چرا ما باید فکر در مورد آنچه که ما ترویج چگونه ما ترویج آنچه که ما توصیه می کنیم به آدرس دقیقا این چالش است.”

تبلیغات

“من همچنین فکر می کنم که ظهور سیستم عامل رسانه های اجتماعی ظهور اینترنت منجر به صداهایی که شنیده می شود در حجم است که هرگز اتفاق افتاده است قبل از” Gleicher ادامه داد. “و این سخت ترین چالش در اینجا این است که چگونه به پوست این دو از هم جدا: چگونه می توانم شما کاهش برخی از چالش های شما در حال توصیف و من موافق این ضروری است چالش هایی که همه ما در حال دست و پنجه نرم کردن با—بدون نیز تضعیف باور نکردنی اسراف جدید صدای ما شنیده ایم در بحث؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>