Uber CEO Dara Khosrowshahi during a product launch in San Francisco in September 2019.

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi در طول راه اندازی محصول در سان فرانسیسکو در ماه سپتامبر 2019.
عکس: فیلیپ Pacheco (خبرگزاری گتی ایماژ)

تاکسی-نقطه سرویس Uber است که خونریزی میلیاردها سال و در چند ماه گذشته بوده است با چکش سخت توسط coronavirus همه گیر ممکن است وضع تا 20 درصد از نیروی کار خود را و به تازگی آن افسر ارشد فناوری استعفا دهد.

تبلیغات

اخبار هزینه-کاهش طرح تحت نظر می آید از طریق راه از اطلاعاتیکه در گزارش روز سه شنبه که اخراج می تواند تاثیر در اطراف 5,400 شرکت 27,000 کارکنان. Thuan Pham از خروج CTO شد طولانی ترین خدمت اجرایی ارشد در شرکت, زنده ماندن امواج از رسوایی که مجبور به خروج از بسیاری از آن اجرایی سابق تیم. اطلاعات گزارش شده که او در حال خروج در میان بحث به قطع حدود 800 Uber مهندسی گروه 3,800 کارکنان (در حدود 21 درصد). آخرین روز خواهد بود و ممکن است 16.

یک هفته پیش اطلاعات گزارش شده که دو نفر در جریان توسط مدیریت گفت: Uber رزرو در هفته گذشته در حال پایین برخی از 80 درصد نسبت به سال گذشته است. در حالی که یک منبع گفت: این سایت که بارگذاری می خورد آن تحویل شد تا 70 درصد است که به سختی قرار دادن دندانه در کلی ضرر و زیان درآمد. در ضمن بسیاری از این فن آوری صنعت برادران بارگذاری کرده است سعی در گول زدن و انتقاد از آن درمان پیمانکاران مستقل رو به افزایش خطر در این بیماری همه گیر شده است و کشیده شده به دادگاه دعوا بیش از آن عدم پرداخت به بیمه بیکاری ایالت بودجه را جبران کند از کار رانندگان است.

تبلیغات

مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshai گفت: این شرکت خواهد شد که 4 میلیارد دلار پول نقد شمع چپ حتی اگر درآمد باقی می ماند در سطح فعلی در طول سال 2020 است. به عنوان اطلاعات اشاره کرد حال بارگذاری گزارش حدود 8 میلیارد پول نقد در دست در اواسط ماه مارس که رنگ یک تصویر بزرگ از آن ضرر و زیان ممکن است. برآورد خشن است که برش 5,000 کارکنان را نجات دهد در حدود 1 میلیارد دلار یا به طور متوسط از $200,000 یک سر به سایت نوشت. Uber را انکار نمی کند که کاهش روی میز هستند.

“به شما به عنوان انتظار می رود این شرکت است که به دنبال در هر سناریوی ممکن برای اطمینان ما را به طرف دیگر از این بحران در یک موقعیت قوی تر از همیشه” Uber سخنگو گفت: اطلاعات.

در سال گذشته بارگذاری اخراج اطراف 1,185 کارکنان در طی سه دور در درجه اول موثر بر اعضای آن, بازاریابی, محصول, مهندسی, self-driving تکنولوژی و استخدام ادارات. این شرکت پیش از این ادعا می تواند در یک مسیر به سود سه ماهه چهارم سال 2020; سهام آن قیمت بسته شده در روز سه شنبه در $30.12 حدود یک سوم از 45 دلار آن عرضه در آن ممکن است 2019 ارائه عمومی اولیه.

کارکنان رقیب کردن اجسام در حال آماده سازی خود برای مشابه کاهش با توجه به اطلاعات. دیگر شرکت فنی در بخش حمل و نقل نیز ناراحت هستند: برقی روروک مخصوص بچه ها اجاره آمدن آهک و پرنده را به حالت تعلیق خدمات در بسیاری از بازارها با آهک صدرنشینی به طور چشمگیری کاهش ارزیابی آن به عنوان بخشی از یک اورژانس مالی و پرنده تخمگذار کردن حدود 30 تا 40 درصد از کارکنان خود را در یک توده زوم نشست در اواخر ماه مارس است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو