The Mandalorian gets his armor adjusted.

این Mandalorian می شود زره پوش خود را تنظیم کرده است.
عکس: دیزنی

این است راه و ممکن است همچنان راه را برای یک در حالی که طولانی تر است.

با توجه به یک گزارش جدید از انواع, Jon Favreau و دیگران در حال حاضر سخت در حال کار بر روی پیش تولید فصل سوم دیزنی به Mandalorianماه قبل از فصل دو مجموعه به هوا. یک منبع گفت: فاورو شده است “نوشتن فصل سه به یک در حالی که” و گروه هنر در حال کار بر روی مفهوم هنر برای آخرین پا Mando و نوزاد yoda’s سفر.

تبلیغات

منابع گفت: در اوایل برنامه ریزی برای فصل سه دلیل است که (بسیار با استعداد) گروه هنر نیاز به “یک زمان منجر شود” برای دبستان کار می کنند اما اجتماعی فاصله با توجه به این رمان coronavirus همه گیر همچنین می تواند یک عامل باشد. برخی از نشان می دهد مانند Cowboy Bebop گزارش شده است کار پیش رو به عنوان محصولات متوقف شده است.

فصل دوم این Mandalorian پیچیده تولید در ماه گذشته و به نظر می رسد در مسیر برای آن برنامه ریزی اکتبر انتشار. گذشته ما را ترک کردن ، Mandolorian و کودک Yoda تا به حال موفق به فرار از چنگال Moff Gideon بود که نشان داد به تاریخ عضویت مشهور Darksaber. اطلاعات بیشتر در مورد فصل دو کمیاب در بهترین حالت اگر ما یاد بگیرند که ترمیناتور را Michael Biehn ممکن است یک بخشی. وجود دارد همچنین شایعاتی که Rosario Dawson ظاهر خواهد شد به عنوان Ahsoka Tano اما او شده است cagey مورد تایید آنها است.

تبلیغات

این Mandalorian است فصل اول در حال حاضر در دسترس در دیزنی+ و اگر شما نمی توانید صبر کنید تا اکتبر ما به تازگی متوجه شدند ما گرفتن یک مستند در مورد فصل اول در مارس 4, بهتر شناخته شده به عنوان جنگ ستارگان در شب.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو