President Donald Trump and Health and Human Services Secretary Alex Azar.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.
عکس: الکس برندن (AP)

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر منصوب دستیار با “حداقل بهداشت عمومی تجربه” و کسی که در حال صرف شش سال قبل از پیوستن به این سازمان در حال اجرا یک کسب و کار پرورش سگ به سر آن coronavirus پاسخ در اواسط ماه ژانویه رویترز گزارش داد روز چهارشنبه. منابع گفت: تصمیمات اتخاذ شده توسط رسمی که منجر به کمبود کیت های آزمایش است که همچنان ادامه داشت و حتی به عنوان موارد تایید شده در ایالات متحده رشد کرده و به بیش از 800.000.

تبلیغات

این انتصاب به دنبال یک Jan. 21 ظاهر در فاکس نیوز که در آن شرکت آذر اطمینان عمومی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال “طراحی و توسعه یک تست تشخیصی” خواهد بود که نورد از سراسر کشور و بيماری “یکی است که ما باید یک راهکار است.” در هر ساعت و چندی پس از آن ظاهر آذر انتخاب مشاور برایان هریسون به “سرب آژانس روز-به-روز, پاسخ به COVID-19.” هریسون به حال حداقل بهداشت عمومی تجربه و رسمی آموزش و پرورش در زمینه های مرتبط قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه ژانویه 2018 گذشته از یک سال فرفره به عنوان یک “محرمانه دستیار” به آذر در سال 2006 زمانی که آذر جورج دبلیو بوش را HHS معاون وزیر. از سال 2012 تا سال 2018 او زد و یک شرکت به نام دالاس Labradoodles.

هریسون ترویج شد به آذر رئیس ستاد در تابستان 2019 و با توجه به انتخاب پنج منابع دیگر تایید مقامات به طور منظم و با اشاره به او به رغم نام مستعار “مادر سگ.” یکی از تصمیمات خود گفته بود به حذف غذا و دارو و رئیس آن دکتر استفان هان از عرضه اولیه مشارکت در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار که شامل این CDC موسسه ملی بهداشت ، دفتر امور جهانی و دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ. (HHS را تکذیب کرد که هریسون ساخته شده بود که تصمیم به انتخاب هر چند معاون رئیس جمهور مایک پنس به سرعت اضافه شده FDA و هان به نیروی کار هنگامی که او به آن اختصاص داده شده در فوریه 26.)

تبلیغات

طبق گزارش رویترز NIH مدیر Dr. Anthony Fauci نامشخص است که آیا نیروی کار واقعا نیاز به شامل FDA به عنوان که در آن زمان دولت چین ادعا کرد این ویروس از طریق حیوانات و FDA آثار به “تسریع مواد مخدر و یا دستگاه.”

که بدیهی است به پایان رسید تا بودن نادرست است. دو منبع به این خبرگزاری گفت که FDA خروج به طور مستقیم تحت تاثیر قرار توانایی خود را برای به روز رسانی کاخ سفید در مورد نحوه تست بود که نمی شد به خوبی. CDC و FDA در زمان بیش از یک ماه به آمده تا با عملی آزمون با نسخه اولیه و در نتیجه مثبت کاذب, و نتیجه این شد یک کمبود گسترده است که هنوز خنثی کردن تلاش ها برای ردیابی ویروس. به گزارش رویترز یک مقام ارشد دولت گفت که آذر نیز “صاف کردن اشتباه” در دسترس بودن و قابل اعتماد کیت های آزمایش و موفق به انتقال مقیاس ملی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

با توجه به وال استریت ژورنالآذر مدافعان پیشنهاد کرده اند کاخ سفید است که قربانی او را برای شکست خود را به شیوع جدی اما مقامات دولت نگران شد عدم هماهنگی موثر بین سازمان های دولتی تحت آذر و تصمیم به رد FDA از نیروی کار. (علائم هشدار دهنده است که ذخایر PPE ممکن است اجرا شد آشکار زود در سراسر جهان شیوع.) هر واشنگتن پستاز CDC را شکست اولیه به منظور توسعه یک تست قابل مرکب نوار قرمز اداری در FDA هر دو مانع CDC آزمون توزیع و به تأخیر انداختن توسعه جایگزین توسط محققان پزشکی.

آن را تا اواخر ماه فوریه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت قرار دادن کاخ سفید رسمی, پنس مسئول coronavirus نیروی کار. در 27 فوریه Fauci به نام هریسون و به او گفت که به سرعت توسعه جدید از آزمون و پس از آن هریسون “برگزار تلفنی از مقامات FDA CDC و دیگر سازمان ها” با توجه به پست. FDA سست قوانین اجازه می دهد بالینی آزمایشگاه های خارج از دولت برای تست این ویروس در فوریه 29, همان روز اول مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده گزارش شد.

تبلیغات

پنس را انتساب به نیروی کار به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان شواهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دست داده بود اعتماد به نفس در آذر توانایی مقابله با بحران به تنهایی.

“به وضوح وجود دارد که نیاز به هماهنگی بهتر از CDC و FDA و سازمان های دیگر” سابق دانشکده پزشکی هاروارد Jeffrey dean حال پرواز به رویترز گفت. “HHS به عامل موثر در یک بحران بود.”

تبلیغات

“تست نرم افزار است که از هم جدا تقسیم بقیه پاسخ هنگامی که آن را باید گره خورده است همه چیز را با هم” دکتر ناهید Bhadelia که سر Boston University School of Medicine ویژه پاتوژن واحد گفته نیویورک تایمز. “… تاخیر تست نهفته است پاسخ را در سراسر هیئت مدیره.”

در بیانیه ای به مهر Harrison کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد خود نظارت از نیروی کار اما نوشت: “آمریکایی ها خواهد بود و در خدمت داشتن بیشتر مقامات دولتی که آغاز شده و مشغول به کار در کسب و کار خانوادگی و کمتر تلاش برای استفاده از آن تجربه به آنها حمله و تحریف سابقه بوده است.” 

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو