گزارش: Harley Quinn در راه خود را به HBO Max که ممکن است به خوبی جواب برای DC Universe


Harley and Ivy in Harley Quinn.

هارلی و پیچک در Harley Quinn.
تصویر: Warner Bros

Harley Quinnهای غیر مستقیم مجموعه انیمیشن بازیگران DC ضد مدرسه ای, بندگی, به نظر می رسد مانند آن خواهد بود به رهبری HBO حداکثر زمانی در آینده ای نزدیک. که ممکن است معنی برخی از تحکیم برای برادران وارنر پخش آنلاين تخته سنگ.

تبلیغات

با توجه به u/spoke7 و تو/eze352 (که پست حذف شد به دلایل نامشخص) در ق, خبرنامه و ارسال به HBO حداکثر مشترکین به تازگی لیست Harley Quinn به عنوان یکی از چیزهایی که رهبری به پلت فرم مدتی در آینده نزدیک مشخص شده به عنوان “به زودی.” این Kaley Cuoco-بازیگران سری در حال حاضر در حال پخش به طور انحصاری در DC جهان که در آن فقط پیچیده آن فصل دوم.

اگر این خبرنامه درست است—برادران وارنر هنوز به تایید این موضوع در دیگر اعلام آن می تواند به معنای یک گام جدید در رابطه عجیب و غریب بین, خواهر, جریان, خدمات, HBO حداکثر و DC Universe. هر دو ادعا به خدمت طرفداران DC را superheroic گردش اما به ما که قبلا گزارش شدهHBO حداکثر تنها یک نمونه از آنچه در DC جهان ارائه می دهد با هیچ پاک کردن قافیه یا دلیل و به چه محتوای آن ندارد یا ندارد. اما اگر DC Universe اصل در نهایت رفتن به شروع به نشان دادن تا در HBO و حداکثر آن ممکن است foreshadow بزرگتر حرکت می کند به تحکیم این دو سیستم عامل هماهنگ مطالب خود را ارائه و یا حتی در نهایت سازندگان: DC جهان به طور کامل.

تبلیغات

این حدس و گمان است, بدیهی است,اما قطعا وجود دارد یک پیام مشکل بین سیستم عامل که در آن روشن نیست چه نقش HBO حداکثر در اکوسیستم گسترده تر از آن وابسته به جریان خدمات. افزایش خدمات DC ارائه خواهد اگر هیچ چیز دیگری ارائه یک استدلال قانع کننده برای وجود آن به عنوان یک جریان hub.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به عنوان Harley Quinn فقط به پایان رسید خود را به خوبی ستایش فصل دوم, ما همچنین انتظار برای اخبار در مورد آنچه از آن فصل آینده است. حالا یک سوال برای اضافه کردن به شمع: که خدمات جریان خواهد بود ؟


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *