گزارش: اپل به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشایی کامل تا 2021 بسیاری از خرده فروشی کارکنان خواسته به سوئیچ به آنلاین نقش


The Apple store on Fifth Avenue in New York on June 22, 2020.

فروشگاه اپل در خیابان پنجم در نیویورک در 22 ژوئن سال 2020 است.
عکس: Timothy A. کلاری/AFP (گتی ایماژ)

با بیش از 90 اپل 271 رسانه ها در سراسر ایالات متحده تعطیل یک بار دیگر با توجه به این رمان coronavirus همه گیراین شرکت درخواست خرده فروشی کارکنان که قادر به نشان می دهد تا به یک مکان فیزیکی به جای کار از خانه با توجه به دوشنبه گزارش بلومبرگ. اپل گزارش همچنین انتظار دارد که طرح خود را به سرعت بازگشت نیروی کار خود را به دفاتر بزرگ است و دیگر امکان پذیر است و کسانی که مشغول به کار از راه دور باید در انجام طرح که تا 2021.

تبلیغات

Deirdre اوبراین اپل, معاون ارشد رئیس جمهور از خرده فروشی و مردم گفت: کارگران در طول تعطیلات آخر هفته که “اگر فروشگاه شما بسته است, لطفا ثبت نام, برای خرده فروشی در خانه” با توجه به بلومبرگ. او افزود: “… لطفا بحث را به مدیر خود را از آنجا که ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما تغییر تیم ما به خوش آمد می گوید مشتریان خود از راه دور در این زمان. ما ممکن است نیاز به کار از راه دور برای برخی از زمان.”

اوبراین گفت: در این ویدئو که “قابل انتظار” را تبدیل به یک مشکل با توجه به تعطیلی و این که “مردم واقعا وابسته به دستگاه های خود را به خصوص در حال حاضر.” تعویض به آنلاین نقش این بدان معنی است که خرده فروشی کارگران را کمک به تسهیل خرید و فروش آنلاین و خدمات به مشتریان درخواست از خانه و دور از خود را به طور منظم بعد از خوردن غذا ،

تبلیغات

کارگران که باقی می ماند در فروشگاه را دریافت تسمه یا طناب که می تواند سفارشی با Memoji—اپل 3D avatar سیستم—به عنوان یک جایگزین برای چهره تحت پوشش ماسک توجه کنیم.

در مارس و ممکن است اپل بود که در وزن swifter بازگشت به آن خالی از دفاتر شرکت های رقیب مانند Facebook و گوگلکه هر دو اعلام کرده اند که قصد دارند به مشتریان اجازه می دهد برای کار از خانه برای مسافت های طولانی—با اپل در حال برنامه ریزی در بازگشت از کارگران که نمی تواند انجام دهد شغل خود را به طور موثر از خانه به عمده محل شروع در ماه ژوئن و شروع به بازگرداندن کارکنان در اعداد بزرگتر در سطح جهان در ماه جولای.

آن را تبدیل به یک قمار بد: همه گیر وضعیت بدتر شده بطور قابل توجهی از آن از نظر حجم مطلق از مواردبا نیویورک تایمز گزارش به طور متوسط بیش از 58,000 موارد تایید شده اند هر روز در هفته گذشته و نزدیک به 3.4 میلیون نفر بوده است تایید در سراسر کشور در مجموع. در کالیفرنیا یکی از بسیاری از کشورهایی که botched برنامه ای برای بازگشایی توقیف کسب و کار بیماری همه گیر در حال حاضر تهدید به پایمال کردن بیمارستان و فرماندار گاوین Newsom است دستور حرکت صعودی از بازگشایی روند. اپل مستقر در کوپرتینو در شهرستان سانتا کلارا که یکی از مناطق در کالیفرنیا که در آن بسیاری از کسب و کار انتظار می رود به نزدیک دوباره در روز چهارشنبه.

به گزارش بلومبرگ اپل گفته کارکنان در یادداشتی که آن را بعید است که وجود خواهد داشت یک بازگشت کامل به دفاتر تا پایان سال 2020 هر چند برخی از کارگران قادر به کار از راه دور از جمله سخت افزار و توسعه دهندگان هنوز هم ممکن است پاک به بازگشت تحت قوانین است که “به طور قابل توجهی محدود کردن کل اشغال.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de