Illustration for article titled Report: Amazon Uses Marketplace Seller Data to Make Its Own Competing Products

عکس: قانون مهاجرت و ملیت Fassbender/AFP (گتی ایماژ)

در حالی که آمازون چهره ضد تراست موشکافی در آمریکا و اتحادیه اروپا این شرکت همواره هرگونه اتهامات تخلف است. این متهم شده است از چیزهایی مانند تغییر الگوریتم به نفع خود و محصولات خود را به استفاده از فروشنده داده ها را برای خود سود. آمازون کاردانی general counsel, Nate ساتون گفت: کنگره در ماه جولای سال 2019 که شرکت نمی کند “استفاده از فرد فروشنده داده به طور مستقیم به رقابت” با کسب و کار خود را, در بازار است. با توجه به یک گزارش جدید از the Wall Street Journal, نه تنها آمازون انجام شده است که فقط اما آن را جمع آوری تمام است که داده ها را به همان رقابت محصولات به فروش خود را تحت برچسب.

تبلیغات

در مصاحبه با چند تن از کارکنان سابق از آمازون خصوصی-برچسب کسب و کار و اسناد و مدارک به دست آمده توسط مجله کسانی کارکنان گفته می شود “مشاوره فروش اطلاعات فروشندگان شخص ثالث, هنگامی که در حال توسعه خصوصی-برچسب کالا” مقاله می نویسد. این نوع از اطلاعات این گزارش را هدایت آمازون در مورد نحوه قیمت آن خصوصی-برچسب اقلام و یا اینکه آیا یا نه آن را باید شروع به تولید یک آیتم خاص بر اساس پتانسیل درآمد.

Gizmodo رسیده به آمازون برای نظر اما دریافت پاسخ. آمازون گفت: این مجله که با استفاده از فروشنده داده به اطلاع خصوصی-برچسب تصمیمات خود را نقض و سیاست های است که آن را راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی.

تبلیغات

“آن را به سادگی نادرست می گویند که آمازون عمدا گمراه کننده در شهادت ما. به ما گفته وال استریت ژورنال و توضیح داد: ما در شهادت ما به شدت منع کارمندان از استفاده غیر عمومی فروشنده-اطلاعات خاص به تعیین که محصولات برچسب های خصوصی به راه اندازی” سخنگوی گفت: در بیانیه منتشر شده به رسانه ها. “در حالی که ما باور نمی کنیم که این ادعا ساخته شده توسط وال استریت ژورنال دقیق ما را به این اتهامات بسیار جدی و راه اندازی تحقیقات داخلی.”

یکی از نمونه های شناسایی شده توسط مجله خودرو, trunk organizer ساخته شده و فروخته شده توسط یک شخص ثالث فروشنده در آمازون Fortem. کوچک در بروکلین-شرکت بر اساس Fortem شده است فروش آن خودرو تنه دهندگان در آمازون از ماه مارس سال 2016 تبدیل شدن به یک کتاب پرفروش و نه بیش از حد طولانی پس از آن اولین بار در بازار است. آمازون خود را راه اندازی رقابت محصول در ماه اکتبر 2019 که به نظر می رسد شبیه به Fortem را به فروش می رساند و برای همان قیمت. با به دست آوردن سود به ازای هر واحد داده ها در شخص ثالث فروشندگان آمازون می تواند “اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان آینده نگر می تواند ارائه یک حاشیه بالاتر در آمازون-مارک رقیب محصول قبل از ارتکاب به آن” مجله می نویسد: به عنوان آمازون گفته بود در مورد Fortem.

سابق آمازون کارکنان گفت: مجله است که در حالی که این شرکت تا به حال قوانین طراحی شده برای جلوگیری از برچسب اختصاصی مدیران از دسترسی به فروشنده داده کسانی که قوانین نیست به طور مداوم اجرا; با استفاده از داده ها که گفته شد خیلی عادی است که آن را گاهی اوقات به ارمغان آورد تا در جلسات. اگر خصوصی-برچسب اجرایی نمی در حال حاضر دسترسی به فروشنده داده ها مانند Fortem آنها را از مدیران بپرسید آمازون تحلیلگر کسب و کار برای گزارش که حاوی اطلاعات خاص با توجه به گزارش.

تبلیغات

در حالی که این تمرین مشترک به صورت زنجیره های خرده فروشی به فروش خود را در فروشگاه برندها به رقابت با نام های تجاری (هدف و بالا با نام تجاری به فروش می رساند که مجموعهای از آیتم های خانگی رایج از شستن صورت به پرینتر کاغذ یک مثال) کسانی که دیگر شرکت های خرده فروشی ندارد و تقریبا همان نوع از دسترسی به شخص ثالث فروشنده داده است که آمازون می کند.

آمازون گفته کشیده همان نوع از فروشنده در گزارش یک شرکت دیگر Upper Echelon محصولات در سال گذشته است. آن را می سازد محبوب منشی-صندلی پشتی صندلی. پس از به دنبال در تمام این اطلاعات با توجه به مجله آمازون راه اندازی شد که نسخه خود را در سپتامبر گذشته.

تبلیغات

زمانی که مجله فاش فروشنده داده به Fortem و Upper Echelon محصولات هر دو شرکت بودند مزاحمت به حداقل می گویند. تراویس Killian مدیر عامل شرکت هفت فرد فوقانی پله گفت که او مطیع داخلی کارکنان به دنبال در اطلاعات شرکت به منظور رقابت است. یکی از Fortem بنیانگذاران اولگ Maslakou گفت که این اطلاعات را یک شگفتی بزرگ است. به نظر می رسد هر دو شرکت تا به حال هیچ ایده آمازون بود و گفته کشیدن این نوع از اطلاعات را بر روی آنها.

تبلیغات

در حالی که نزدیک به 40 درصد از همه خرید آنلاین در ایالات متحده اتفاق می افتد در آمازون, شرکت خصوصی-برچسب محصولات حساب فقط برای 1 درصد از آن $158 میلیارد دلار سالانه خرده فروشی شمارش نیست خود مارک ابزارهای مانند اکو و روشن شدن. با توجه به مدیران سابق آمازون می خواهد که تعداد ضربه به 10 درصد تا سال 2022 و مدیران در حوزه های مختلف آمازون برچسب ها بودند گزارش گفت: برای ایجاد 1 میلیارد دلار برای کسب و کار خود را در بخش مربوطه. پنجاه و هشت درصد از آمازون فروش از فروشندگان شخص ثالث با توجه به مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت