به عنوان دانشمندان مسابقه به توسعه واکسن و درمان COVID-19 وجود دارد یک داروی خاص که گرفتن بسیاری از وزوز در حال حاضر: Remdesivir. طراحی و توسعه توسط غول دارویی, علوم جلعاد remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که در اصل به معنای مبارزه با ویروس ابولا پس از شیوع زده در سال 2013, اما پس از آن بی اثر است که آن را در نهایت کنار گذاشته.

اما با وجود اولیه خود را شکست remdesivir بود بعد نشان داده شده است موثر باشد در برابر هر دو سارس و MERS است و در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های بالینی به عنوان یک درمان بالقوه در برابر COVID-19.

نتایج اولیه از کسانی که تست کرده اند مقامات بهداشتی احساس خوش بینانه است. “این است که در حال حاضر امیدوار کننده ترین داروی ضد ویروسی در توسعه برای درمان SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19” دکتر ملیسا Maginnis یک دانشمند محقق از دانشگاه مین که متخصص مولکولی در بیماریهای التهابی و ویروسی پاتوژنز گفت: روندهای دیجیتال.

در اینجا یک دید کلی از نحوه remdesivir کار می کند که در آن از آن است که در تست های, جدول زمانی و چرا از آن می تواند موثر در برابر رمان coronavirus.

Remdesivir vial
اولریش Perrey / گتی

چگونه remdesivir کار می کند ؟

مانند بسیاری از داروهای ضد ویروسی remdesivir کار می کند با جلوگیری از SARS-CoV-2 ویروس از ساخت نسخه هایی از خود را. به جای مسدود کردن ویروسی گیرنده remdesivir راست می رود پس از قلب virus: آن RNA و روش آنزیم است که با استفاده از آن برای ایجاد نسخه خود را. Remdesivir یک نوکلئوتید آنالوگ که شبیه آدنوزین یکی از چهار بلوک های ساختمان RNA و DNA. هنگامی که یک ویروس در یک سلول شروع به ساخت نسخه هایی از خود را remdesivir است slyly وارد ژنوم ویروسی به جای آدنوزین.

یک بار remdesivir را نوکلئوتید است خود را درج ویروس می توانید سعی کنید برای ایجاد یک کپی از آن RNA اما آن را نمی خواهد بود قادر به. حضور remdesivir توقف این روند تکرار مرده در آهنگ های خود را. اگر coronavirus نمی تواند تکثیر آن ویرانگر تنفسی اثرات موثر خنثی کرد.

Remdesivir نیز ممکن است یکی دیگر از مزایای آن به احتمال زیاد نمی خواهد صدمه دیده بیمار سلول های دیگر به دلیل آن اهداف فقط ویروس.

“یکی از دلایلی که یک ضد ویروس است که به طور خاص هدف قرار ویروسی روش است امیدوار کننده است به دلیل آن نیست که باید اثرات منفی بر روی تلفن همراه خود را تعطیل ویروس سنتز به طور خاص” Maginnis گفت.

است remdesivir موثر است ؟

زمانی که COVID-19 منفجر شد و در سطح جهانی remdesivir شد داستد کردن و استفاده به عنوان آخرین خندق برای درمان برخی از اولین COVID-19 بيمار در ایالات متحده است. آن را به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی بنابراین ما نمی توانیم در قرعه کشی هر جامد گیری فقط رتبهدهی نشده است. با اینحال remdesivir را برای اولین بار منتشر کاربردهای بسیار دلگرم کننده است.

اولین گزارش بیمار در آمریکا به قرارداد COVID-19 بود 35 ساله که تا به حال بازدید ووهان چین. او شروع به در حال توسعه نشانه های سازگار با COVID-19 در اوایل ژانویه در مدت کوتاهی پس از بازگشت او از سفر خود را. پس از شش روز در بیمارستان علائم خود را تا به حال به طور قابل توجهی بدتر شده و او را توسعه پنومونی شدید به اندازه کافی است که او مورد نیاز اکسیژن برای زنده ماندن. به این ترتیب مرد از پزشکان دریافت مجوز برای استفاده مهربان از remdesivir و در عرض یک روز وضعیت بیمار به طرز چشمگیری بهبود یافته.

سه تا از اول 12 نفر تایید به COVID-19 نیز تحت درمان قرار گرفتند با استفاده مهربان از remdesivir. همه 12 نفر جان سالم به در برد هر چند با توجه به شرایط آن غیر ممکن است بدانید که آیا بیماران ام جان سالم به در برد و بدون داروهای ضد ویروسی یا نه.

اخیرا یک بیمارستان شیکاگو شده است که در تست remdesivir در شدید COVID-19 بيمار در نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی گزارش شده بسیار امیدوار کننده نتایج از جمله “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی با تقریبا تمام بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته” با توجه به یک گزارش از آمار اخبار.

چه اتفاقی می افتد ؟

اوایل این موارد نشان می دهد remdesivir ممکن است یک گزینه درمانی مناسب اما مطالعه بیشتر مورد نیاز است. آزمایش های بالینی در چین در حال حاضر در جریان است اما نتایج اولیه این مطالعات شده اند منتشر نشده است.

در ایالات متحده هر دو علوم جلعاد و ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) به طور جدی به انجام یک سری از مطالعات بالینی کنترل شده برای تعیین اینکه آیا remdesivir یک درمان بی خطر و موثر برای COVID-19. سازمان بهداشت جهانی نیز شروع آزمایشات بالینی از چهار بالقوه COVID-19 درمان از جمله remdesivir. اما اگر هر یک از در حال انجام آزمایش های بالینی عملکرد مثبت نتایج سریع-پیگیری مصوبات از سازمان غذا و داروی آمریکا به احتمال زیاد دنبال کنید.

البته حتی اگر remdesivir تایید جلعاد هنوز هم در صورت تولید و توزیع چالش ها به عنوان مواد مخدر تقریبا قطعا در تقاضا بالا است. در واقع چالش های آن در حال حاضر بوجود آمده. Gilead Sciences اعلام کرد در مارس 23 بود که آن را محدود remdesivir استفاده از آن در آزمایش های بالینی و محدود کردن استفاده مهربان با توجه به تقاضا برای مواد مخدر است.

متاسفانه ما نه از جنگل کاملا رتبهدهی نشده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو