ق به ارمغان می آورد Banhammer پایین در r/The_Donald و 2000 بقیه دیگر

تصویر: مندل فا نگن (گتی)آخر این هفته شایعات بودند درست: ق چرخش آن توانا banhammer گرفتن از 2000 گروه از جمله r

توسط DOSTEMANSALAM در 10 تیر 1399
Illustration for article titled Reddit Brings the Banhammer Down on r/The_Donald and 2,000 Other Subs
تصویر: مندل فا نگن (گتی)

آخر این هفته شایعات بودند درست: ق چرخش آن توانا banhammer گرفتن از 2000 گروه از جمله r/The_Donald و r/ChapoTrapHouse. چند ساعت بعد در آستانه گزارش داد که کشش به طور موقت ممنوع دونالد خودش یعنی بیش از تصویری از خود را نژادپرستانه تظاهرات با کمی جزئیات بیشتر.

تبلیغات

بسیاری از بلند فکر کرده اید که زمانی که ق در نهایت بوت r/The_Donald که باعث بدنام سی ان ان کشتی gif و ترویج متحد حق تجمع است. در یک سال 2017 AMA با ق از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استیو هافمن یک کاربر انباشته 45 (در حال حاضر حذف شده) نمونه هایی از خشونت پست دفاع برای کشتن "ضد سفید پوستان" کشتار با گاز نر فمینیست قتل مقامات دولتی و تیراندازی مسلمانان در دید. ق پس از قرنطینه r/The_Donald (قرار دادن آن در پشت یک دیوار). در آن زمان هافمن گفت r/The_Donald "یک بخش کوچک از یک مشکل بزرگ ما در این کشور—که بخش بزرگی از این جمعیت احساس بی سابقه و آخرین چیزی که ما در حال رفتن به انجام است را به صدای خود را دور."

در یک پست این بعد از ظهر هافمن معکوس البتهتوضیح داد که آنها تا به حال ممنوع r/The_Donald دلیل آن را "به طور مداوم میزبانی و upvoted" که محتوای آن نقض قانون در برابر تحریک به خشونت و ترویج نفرت که اعضای "antagonized ما و دیگر جوامع" و آن mods "حاضر به دیدار با ما از اساسی ترین انتظارات است." (The_Donald و هافمن بازگشت; هافمن با نام مستعار "spez" در ق بستری در سال 2016 به تعویض نام کاربری خود را در نظرات مانند "fuck u/spez" با The_Donald مدیران.) مجموعه ای جدید از کمی گسترش قوانین ممنوعیت "نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری" و تشویق کاربران به ارسال "معتبر محتوا به جوامع که در آن شما باید یک علاقه شخصی."

تبلیغات

از این صبح وجود دارد بیش از 79,000 اعضای The_Donald و حدود 600 عضو ("برندگان") آنلاین اگر چه بسیاری از The_Donald فعالیت بود و پس از مهاجرت به آن را ق lookalike festooned با بیشتر دونالد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور رسمی وابسته به این fan club, اما او فراموش AMA در subreddit در طول انتخابات گذشته.

در مورد محافظه کاران می خواهم برای به دست گرفتن این فرصت برای سگ ماده در مورد سیاسی تعصب هافمن نوشت که r/ChapoTrapHouse, subreddit برای یک سوسیالیست پادکست کمدی تاج گذاری "Dirtbag چپ" توسط نیویورک تایمز, "ممنوع شد به دلایل مشابه." آنها همچنین ممنوع پادکست r/CumTown شناخته شده برای شوک سوار کار ماهر-y antics مانند شوخی در مورد تجاوز جنسیو همچنین TERF subreddit r/gendercritical. احتمالا وجود خواهد داشت بیشتر خاموش پاسخ به کسانی که ممنوعیت با توجه به اینکه تجاري خانه دام انکار این subreddit چندی پیش و در جشن مرگ خود در حالی که تقدیر در شهر است به طوری پوچ که هیچ چیز می تواند شاش کردن آنها را.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این لیست همچنین شامل r/darkhumorandmemes r/consumeproduct r/darkjokecentral r/wojak r/thenewright و r/imgoingtohellforthis2. ق را روشن کرده است که تنها حدود 200 از ممنوع subreddits تا به حال بیش از ده روزانه کاربران است.

ماه گذشته استیو هافمن نوشته شده به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار حرف صداقت را تغییرات در این شرکت در پاسخ به Black Lives Matter جنبش اما موارد عمل نمی گسترش بسیار دورتر از گوش دادن empathizing میزبانی AMAs و حمایت از اصلاحات رای گیری (توسط نامشخص به معنی). "به عنوان Snoos," هافمن نوشت: "ما نه تحمل نفرت و نژاد پرستی و خشونت و در حالی که ما باید کار را به انجام به مبارزه با این پلت فرم ما ما مقادیر مشخص است."

تبلیغات

سابق ویرایش مدیر عامل شرکت الن پی ای به نام مزخرف که به طور خاص برای داشتن ممنوع The_Donald.

"شما باید تعطیل the_donald به جای تقویت آن و آن نفرت و نژاد پرستی و خشونت" Pao توییتی. "خیلی از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر نهفته است در پای خود را. شما نمی توانید می گویند BLM زمانی که reddit پرورش و monetizes سفید برتری و نفرت در تمام طول روز." تحت Pao رهبری در سال 2015ق برقرار آزار و سیاست ممنوع مرجع تخصصی مانند r/FatPeopleHate; Pao متعاقبا doxxedدریافت تهدید به مرگ و استعفا داد.

تبلیغات

چند روز پس از هافمن پست از بنیانگذاران الکسیس Ohanian پا به پایین از هیئت مدیرهدرخواست که Reddit پر کردن صندلی خود را با یک نامزد.

ق در طول تاریخ محافظت سوء استفاده با اعلام خود را رایگان سخنرانی سنگر و استحکامات شاید ناخواسته جذب ارتش از فتنه انگیز اجنه. آن را نقل مکان کرد و در جهش بیش از پنج سال گذشته به علف هرز از آن بد اخلاق ترین مطالب شروع با کمی پرده بیش از آن در سطل زباله در سال 2015یک "قرنطینه" برچسب هشدار دهنده بیش از subreddits با "محتوا در نظر گرفته بود بسیار توهین آمیز به متوسط redditor." (که اعمال می شود به طور خلاصه به subreddits مانند r/CoonTown و r/SexWithDogs قبل از آنها ممنوع شد.) اما به عنوان کریستین Lagorio-Chafkin نوشت: ما در حال پیشرفتهآن زمان سفید supremacist قتل از هدر Heyer در Charlottesville, V. A. for Reddit به نوبه خود گوشه ای در نازی ها و incels.

تبلیغات

قضاوت با خوراک توییتر خود هیچ کس به نظر می رسد به گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کشش ممنوع نشده است و من نمی توانم تصور کنید که می خواهد به بود حامل اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب