خرید رپورتاژ

London, UK - July 31, 2018: The buttons of the app Reddit, surrounded by Pinterest, Whatsapp, and other apps on the screen of an iPhone.
stockcam via Getty Images

کلیپ بورد حریم خصوصی ویژگی در iOS 14 ارشاد است بیشتر توسعه دهندگان عمده به تن کردن برنامه های خود را’ نصی رفتار است. برای شروع ق گفت: آستانه , در بیانیه ای که آن را رفع کد در آن برنامه iOS که نسخه clipboard داده که تقریبا با هر ضربه زدن به کلید به عنوان Urspace.io بنیانگذاران همین مورتون کشف شده است. وجود دارد یک “codepath” در پست آهنگسازی ابزار که چک برای وب لینک ها در کلیپ بورد و نشان می دهد عناوین بر اساس این لینک Reddit گفت. تأکید کرد که “آیا[es] ذخیره و یا ارسال” clipboard داده و انتظار می رود رفع می رسند در ژوئیه 14.

به عنوان ZDNet گزارش این آمد و در مدت کوتاهی پس از, لینک, VP Erran برگر وعده داده شده برای رفع مشابه نقص در سیستم عامل iOS خود را مشتری که مورتون نیز یافت می شود. در این مورد آن را ناشی از یک “بررسی برابری” بین کلیپ بورد و آنچه که تایپ کرده اید را در یک جعبه متن. برگر نمی گویند زمانی که کاربران انتظار می تواند رفع, اما او قول داد پیگیری هنگامی که راه حل در دسترس بود در ارتباط با برنامه است.

در حالی که این کلیپ بورد جاسوسی از Reddit و LinkedIn به نظر می رسد غیر مخرب مثل شما دیده می شود با تعداد زیادی از برنامه های دیگر آن را هنوز هم نشان می دهد که در iOS 14 کلیپ بورد هشدار مفید هستند. حداقل می تواند اطمینان کاربران باعث توسعه دهندگان تنها به جمع آوری اطلاعات کلیپ بورد زمانی که لازم است. آن را نیز ممکن است ارائه یک امنیت سود با کاهش فرصت ها برای مزاحمان برای گرفتن اطلاعات حساس به خصوص از برنامه های که به اشتراک گذاری کلیپ بورد خود را با نزدیکی دستگاه های اپل.

در این مقاله: Reddit و linkedin, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, اینترنت, تلفن همراه, حریم خصوصی, کلیپ بورد, iOS, 14, iOS, آیفون, اپل, مایکروسافت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im