خرید رپورتاژ

RED Komodo 6K camera touchscreen phase-detect autofocus

قرمز

قرمز پر هزینه سینما دوربین بیشتر استفاده می شود در بالا پایان تولید فیلم در حالی که محصولات مانند Blackmagic طراحی BMPCC 6K و پاناسونیک S1H دستگیر کرده اند پایان پایین تر از بازار است. اما در سال گذشته قرمز طعنه به 6K کومودو دوربین می رود به هزینه در حدود $5,000 است که می تواند کمک به آن را جذب کاهش بودجه مستند و فیلمسازان مستقل. ما شنیده ام زیادی در مورد آن پس اما قرمز مدیر عامل شرکت Jarred زمین فقط نشان داد و آن را در Instagram نشان دادن صفحه نمایش لمسی فاز-تشخیص سیستم فوکوس خودکار و بیشتر.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Jarred زمین (@instajarred) در

پست قرمز است را برای اولین بار تایید است که کومودو خواهد شد که فاز-تشخیص فوکوس اتوماتیک, قابلیت های کلیدی اگر این امید به رقابت در برابر دوربین مانند S1H یا کانن آینده 8K EOS R5. که آن را بسیار مفید برای اجرا و تفنگ مستند, تیراندازی, شرکت ها و یا اخبار ویدئوها و فیلم مستقل شاخه. در یک فیلم کوتاه در زمین نشان داد که چگونه شما می توانید با استفاده از صفحه نمایش به لمس تمرکز بین افراد مختلف است. این کار نسبتا آرامی بود و تلو تلو خوردن در پایان اما زمین گفت: “ما هنوز مایل و مایل به رفتن به این جدید AF کامل است.”

بر خلاف دیگر قرمز دوربین های دیجیتال که نیاز به قطعات اضافی مانند یک صفحه نمایش ذخیره سازی لوازم صوتی و در بالای “مغز” کومودو خواهد شد که همه چیز مورد نیاز به ساقه خارج از جعبه. آن را ضبط سرخ فایل های RAW در خارج از قفسه-CFAST 2.0 media, استفاده از باتری کانن و نسبتا کوچک در چهار اینچ در همه طرف.

سنسور خواهد بود تقریبا APS-C اندازه (super 35mm) و قابلیت جهانی شاتر است که بار خوانده شده کل تصویر را در یک بار از بین بردن هر گونه نورد شاتر. آن را با استفاده از کانن بزرگ و محکم RF کوه اجازه می دهد بورس به استفاده از لنز از آن بسیار عالی RF لنز صف. در همان زمان RF کوه به راحتی می توانید انطباق با سینما PL و دیگر مانت طریق محصولات شخص ثالث از Metabones و دیگران.

جدول زمانی برای کومودو انتشار هنوز تنظیم نشده اما نمونه های اولیه هستند در دست استیون سودربرگ که بنا به گزارش ها استفاده می شود یکی به همه آنها اجازه صحبت با مریل استریپ و جما چان. AFI کلیپ براد پیت معرفی بوچ کسیدی و ساندنس کید (در زیر) نیز به ضرب گلوله در Komodo.

در این مقاله: دوربین های قرمز فاز-تشخیص فوکوس خودکار, صفحه نمایش لمسی, 6K کومودو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو