خواندن توصیه می شود: او خریداری StubHub درست قبل از همه گیر

MIAMI GARDENS, FL - FEBRUARY 02: A general view of Hard Rock stadium as fireworks go off during the half-time show performed by music artists Jennifer Lopez and Shakira in game action during the Super Bowl LIV game between the Kansas City Chiefs and the San Francisco 49ers on February 2, 2020 at Hard Rock Stadium, in Miami Gardens, FL. (Photo by Robin Alam/Icon Sportswire via Getty Images)
آیکون Sportswire via Getty Images

بدترین. معامله است. تا کنون.

نوح Kirsch شناخته می فوربس

در ماه نوامبر اریک بیکر آنلاین بلیط, بازار, Viagogo خریداری رقیب StubHub برای 4 میلیارد دلار. بیکر که در واقع یکی از StubHub بنیانگذاران قبل از او شد اخراج از شرکت. معامله بسته شده در فوریه — فقط در زمان برای COVID-19 به توقف همه زنده رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است. بیکر در آستانه ایجاد یک آنلاین بلیط re-فروش نیروی عظیم منهدم کننده. به جای انتقام خود را طرح کرده بود شاید بدترین زمان تا کنون.

از اردو به ناهار خوری: در اینجا این است که چگونه کارشناسان رای خطرات 14 فعالیت های تابستانی

آلیسون اوبری لورل Wamsley و کارمل Roth, NPR

به عنوان بسیاری از ایالت ها به خوبی به باز کردن پشت تا ما با یکی دیگر از چالش: آنچه برای انجام این کار در تابستان. NPR ارائه می دهد برخی از مشاوره در مورد چگونه مخاطره آمیز فعالیت های آن هستند که شما ممکن است در حال حاضر برنامه ریزی شده است. اجازه دهید فقط می گویند آن را ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در دنده کمپینگ.

پوتین به خوبی در راه خود را به سرقت انتخابات آینده

فرانکلین Foer, اقیانوس اطلس

اگر شما فکر می کنید ایالات متحده ممکن است آموخته ام چیزی از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری گذشته فکر می کنم دوباره. این اطلس اطلاعات چگونه برخی از همان آسیب پذیری هنوز هم وجود دارد که به معنی “روس ها می تواند قدم از طریق همان درب به عنوان آنها در سال 2016.” بیشتر چه Foer توضیح می دهد که چگونه با یک انتخابات به سرعت نزدیک شدن به یک برنامه در حال حرکت است به “برای شناسایی دموکراسی را بیشتر خودنمایی ضعف با استقرار کالج کودکان و نوجوانان در تابستان خود را شکستن.”

در این مقاله: سیاست, انتخابات, امنیت, بلیط stubhub, کروناویروس, سفر, امنیت, viagogo, covid-19 پوتین, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>