ربکا ریشه ایران به عنوان اولین تغییر جنسیت همراه در


Paul McGann’s Doctor.

Paul McGann, دکتر.
تصویر: BBC

آن را بسیار دلخراش بودن ترانس فرد در جهان در حال حاضر چه با آمریکا سیاستگذاران در نظر گرفتن حقوق ما و افراد با نفوذ با استفاده از سیستم عامل خود را به نگرانی وجود ما در بسیاری از شرایط است. بنابراین هر حرکت به نمایندگی از تجارب ما و فقط ما محض عادی در حال حاضر احساس می کند مهم است. دیدار با ربکا ریشه: یک بازیگر انگلیسی او خواهید بود بازی تانیا زنگ جدید همراه دکتر به ویژه در آینده صوتی ماجراجویی از طریق بزرگ به پایان برسد. او خواهید بود دکتر برای اولین بار ترانس همدم و این برای اولین بار نیست trans شخصیت در سری.

تبلیغات

بیش از Nerdist, ریشه, در مورد نقش او در آینده صوتی, درام, بخشی از “رشته” مجموعه بازیگران Paul McGann هشتم دکترو آنچه در آن مانند برای اولین بار ترانس زن نیست اویختن با خوب ol’ Doc.

“او یک فرد مانند همه افراد دیگر من بازی کرده اند و امیدوارم که در بازی آینده,” Root گفت: از شخصیت او Tania بل. “او کامل نیست, اما او نمی ظروف سرباز یا مسافر و قطعا من فکر نمی کنم او هویت هر گونه تأثیر بر رفتار او در داستان است.”

تبلیغات

آن را قوی و انجام نگرفته نقطه: در حال trans شما را ندارد و از ان مانند بسیاری از افراد دیگر در شرایط کلی رفتار است. به درستی به نمایندگی از ما است که به ما نشان می دهد که مردم عادی فقط انجام y’know مردم چیز به جای به طور مداوم مشغول بودن با جنس و waht در آن به معنی. بهترین نوع بازنمودی داستان یک نفر می تواند در مورد ترانس مردم در حال حاضر ممکن است یک جایی که بودن ترانس درست نیست که از یک معامله بزرگ.

این نوع از نمایندگی می تواند یک معامله بزرگ به عنوان ریشه توضیح داده شده است. “آن شده اند که چشم برای دیدن یک ترانس فرد در یک نمایش مانند دکتر. در واقع برای دیدن یک ترانس فرد دوره را شگفت انگیز بوده است,” او گفت: Nerdist.

دکتر که است نشان می دهد که می توانید انجام یک کار بزرگ از آوردن فراگیر به مخاطبان بزرگتر و من امیدوارم که این ترانس نمایندگی همچنان ادامه دارد. و نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش هر چه زودتر بعد از, بیش از حد.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>