خوانندگان ما بگویید که چرا آنها را انتخاب آمازون آتش تلویزیون استیک

مردمی که این روزها برای انتخاب خراب وقتی که می آید به پیدا کردن یک دستگاه به اجرا جریان سرگرمی در تلویزیون

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399

مردمی که این روزها برای انتخاب خراب وقتی که می آید به پیدا کردن یک دستگاه به اجرا جریان سرگرمی در تلویزیون خود را. بین هوشمند تلویزیون Chromecasts, Rokus و اپل تلویزیون جعبه وجود دارد مقدار زیادی از گزینه. در اینجا در Engadget ما انجام داده ام هرگز شیرجه رفتن عمیق به آمازون 4K با قابلیت آتش تلویزیون استیک بنابراین ما خوانندگان ما را به قضاوت دستگاه. آنها چه بود ؟ آنچه برای آنها کار نمی کند? و آیا به آنها توصیه رسانه های دیجیتال بازیکن را به دیگر کاربران ؟ در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند در مورد آمازون کوچک ارائه شده است.

سخت افزار

هر چند 3.4 اینچی به آتش تلویزیون استیک کوچکتر از آن از راه دور آن را قادر به کنترل همه چیز از تلویزیون به خانه های هوشمند دستگاه های. کاربران مخلوط شد در مورد چوب فیزیکی طراحی با Waclark57 خواستار آن را "آسان به استفاده از" و اضافه کرد که آن را "شمع حق به پورت HDMI بنابراین آن را خارج از دید." اما دیگران کمتر راضی است. شان به سختی اتصالات چوب به Sony Bravia مجموعه به عنوان به خوبی به عنوان خود را اپسون پروژکتور "از آنجا که جعبه سیاه در نزدیکی لبه HDMI است که بیش از حد ضخیم می شود و در این راه از هر گونه احتیاج لبه; همه چیز بیش از حد طولانی به جا وری به بسیاری از عقب HDMI و اسلات." Dotnetgator احساس فاکتور شکل بود: "بی دست و پا است که در آن به نظر می رسد مانند قدرت مورد نیاز ورودی یک چاره اندیشی موقت پیوند بر روی سمت و نیاز به یک دانگل اگر شما انتخاب کردن برای یک اتصال سیمی." مانی اعتراف کرد که اگر آن را یک بیت از یک nitpick او واقعا می خواهم ترجیح می دهند یک ورودی USB بر روی چوب.

Amazon Fire Stick 4K
آمازون

از راه دور

یکی از ویژگی های standout از آتش تلویزیون استیک است که الکسا-فعال کنترل از راه دور. بسیاری از کاربران ذکر شده در آن به طور خاص در بررسی های خود را به عنوان به همین دلیل آنها تصمیم آمازون دستگاه بیش از دیگر گزینه های جریان. مارک لذت می برد کنترل ساده و شهودی طبیعت به عنوان مایک که تایید شده از آن طراحی مینیمالیستی "با چند دکمه." Rh24 احساس که "داشتن که یکی کوچک از راه دور در خدمت 90 درصد از کنترل از راه دور نیاز به تعویض بازی است" و این که به راحتی ساخته شده است تا برای هر گونه اشکالات.MJay گفت: آنها "حتی استفاده از صدا برای جستجوهای از زمان به زمان, که چیزی است که من انجام داده ام هرگز با هر گونه دیگر از راه دور است." جیم احساس متفاوت با آن چیزی که او می خواست "آمازون خواهد بهبود در کیفیت ساخت کنترل از راه دور."

نرم افزار

کاربران متعدد با اشاره به برنامه های موجود به عنوان یک دلیل آنها را انتخاب آتش تلویزیون استیک. Timmyp123 خوشحال بود که دستگاه زد "full Android و اجرا می شود Kodi بومی. همچنین با برنامه های مانند یوتیوب و DailyMotion بدون شما حتی نمی نیاز به تلویزیون." مانی دوست داشتم که چوب "بازی می کند همه چیز را از Netflix, نخست, YouTube, کابل فیبر و نرم افزار 3rd حزب (به عنوان مثال. Kodi)." Waclark57 خود گفت: "دلیل اصلی برای انتخاب آتش چوب بود که یک نخست مشترک را به من می دهد دسترسی به نخست تصویری ... و پشتیبانی از برنامه های من استفاده کنید (Netflix, Hulu) و من می توانم HBO/پی اس به عنوان کانال" من نخست sub."

Amazon Fire Stick 4K
آمازون

رابط کاربر

یک منطقه خوانندگان احساس آمازون می تواند به بهبود بود و آتش در تلویزیون و رابط کاربر. مایک به نام فرود صفحه نمایش کثیف گفت: او را دیدم "تعداد زیادی از تبلیغات تبلیغ را نشان می دهد" اما خواست او "می تواند آن را زمین تنها در برنامه های مورد علاقه." Rh24 توافق, chiming در به می گویند که آنها "نمی تواند ایستاده آمازون نقطه محتوا و وحشتناک افقی لیست برنامه دسترسی داشته باشید. راستش UI وحشتناک است." مانی نیز گفت: روی صفحه اصلی نیز در فهرست خود را از nitpicks چرا که "این نوع از شلوغ است اما قابل تنظیم است."

علاوه بر این, Mike تشدید شد توسط محافظ صفحه نمایش و حالت آن را به عنوان "تنها می تواند حداکثر در 20 دقیقه" و همچنین احساس "پخش/Chromecast نمی شود بسیار آسان است. اینها همه از عملکرد من فکر می کنم آمازون می تواند به راحتی رفع و یا شخص دیگری را هک." Kaapow تا به حال مسائل با "وحشتناک" ناوبری: "زمانی که شما برای باز کردن پاندورا برای مثال و بازگشت به صفحه اصلی موسیقی است که هنوز هم بازی -- که ممکن است به طور پیش فرض اما... وجود دارد باید با یک برنامه' گزینه و آن وجود ندارد. این حس مشترک برای اکثر برنامه ها به این گزینه. به جای من مجبور به بازگشت به پاندورا صفحه ورود به سیستم را به طور کامل و یا نزدیک آتش چوب به فرار پاندورا."

اما دیگران کمتر مهم است. مارک به نام از راه دور و سیستم عامل بصری و اشاره کرد که "متعدد وجود دارد, آموزش تصویری چگونه برای سفارشی کردن و افزایش آتش چوب را تجربه کنند. آن را ساده برای neophytes." مانی گفت که او "راه اندازی بسیاری از خانواده و دوستان در این و آن است که تنها یکی از آنها همین حالا با من تماس بگیرید برای دریافت کمک حتی وقتی که می آید به نصب نرم افزار شخص ثالث." و MJay که نیز در مالکیت و یا استفاده از هر دو Roku و Chromecast گفت: آنها ترجیح می دهند که آتش چوب برای سهولت استفاده از آن.

Amazon Fire Stick 4K
آمازون

اشکالات

Kaapow نبود تنها کاربر به مسائل عملیاتی و با استفاده از آتش چوب; Gldoorii "نمی تواند از طریق یک فیلم بدون نیاز به آن را حذف اتصال چندین بار. این تنها دستگاهی است که در خانه من است که به طور مداوم قطره ... و من تنها نیستم. گوگل این موضوع را نشان می دهد آن را گسترده است." Gldoorii زخم تا فروش خود را آتش تلویزیون چوب به دلیل این مشکل است. و دانا در بر داشت که "هر 10-14 روز یا بنابراین من مجبور به خالی کردن حافظه پنهان در یک کانال خاص و یا آن را فقط نمی خواهد بار." او همچنین تا به حال مشکلات نصب کانال کابل و نگه داشته شدن پیام خطا (با وجود اینکه یک مشترک) و اغلب کردم هیچ نتیجه ای در هنگام استفاده از الکسا برای جستجو در یک فیلم یا بازیگر نام. Dotnetgator نا امید شد که با استفاده از چوب به عنوان یک الکسا دستگاه کنترل و گفت که "استفاده از آن برای کنترل دستگاه های اتوماسیون خانه در تعارض است و ویژگی هایی مانند 'خاموش کردن چراغ ها در این اتاق' کار نمی کند مانند آنها را با 'مناسب' الکسا دستگاه است."

قیمت

ارزان قیمت نقطه برجسته به شدت در 'نرم افزار' ستون آتش تلویزیون استیک: در 50 دلار رقابت آن است که پایین تر پایان دستگاه های Roku و Chromecast. Marc احساس آتش تلویزیون استیک ارائه بهترین ارزش در حالی که مانی گفت: آن را نمی تواند ضرب و شتم برای قیمت/ویژگی های مطالب "به ویژه هنگامی که نصف قیمت در آمازون روز." Kaapow تنها کاربری بود که با خوشحالی در مورد قیمت نقطه: "من آتش چوب برای $15 هنگامی که آن را در فروش سال گذشته است. به نظر می رسید مانند یک قیمت عالی! در کوتاه شما دریافت آنچه شما برای پرداخت."

Amazon Fire Stick 4K
آمازون

مقایسه

وقتی که آمد آن زمان به یک سمت به سمت مقایسه بین آتش تلویزیون استیک و رقبای خود کاربران تا حد زیادی پایین آمد در کنار آمازون دستگاه. جیم گفت که او دوست دارد خود را آتش چوب بهتر از خود Roku چون "آتش تلویزیون برنامه های بیشتر از Roku و بر خلاف Roku که به ندرت می شود برنامه های خود را به روز آتش تلویزیون به روز رسانی دوره ای. ما همچنین می توانید با استفاده از VPN در آتش تلویزیون که ما نمی تواند انجام دهد در Roku." هر چند مارک owns a Roku تلویزیون, او ترجیح می 4K آتش به جای چوب به علت آتش چوب توانایی به سمت بار نرم افزار. Nomad07 خود استفاده می کند Roku "راه بیش از آتش من, تلویزیون, تلویزیون اپل, Nvidia Shield تلویزیون و یا Google Chromecast." مانی گفت که از بسیاری از خدمات مختلف او مورد استفاده قرار گیرد در طول سال از جمله Android TV Chromecastand Apple TV, آتش تلویزیون استیک است که "تا کنون ساده ترین است." Timmyp123 اظهار داشت "اگر شما خرید یک تلویزیون اپل Roku Chromecast و غیره بیش از این شما ساخته شده است انتخاب اشتباه ساده و ساده است."

به طور کلی

با وجود اعلام موانع و اشکالات بسیاری از کاربران به نظر می رسید با خرید خود راضی. بیست و کاربران را بررسی کرده اند و یا به ثمر رساند آتش تلویزیون تا کنون و دارای امتیاز متوسط از 75. بیشتر به حال چیزهای مثبت در مورد آن می گویند با اشاره به قیمت و سادگی دستگاه خود را به عنوان مزیت های عمده. Gldoorii داد backhanded تعریف بیان کرد آتش تلویزیون استیک بود "یک محصول شگفت انگیز که در آن کار می کند." Waclark57 آسان تر بود گفت: آنها نداشته اند هر گونه مسائل با آن (هر چند آنها نمی با استفاده از کنترل صوتی از ویژگی های). و مانی استادانی چوب به ارتقاء بیش از نسخه به طور منظم و گفت: "هیچ چیز را لمس این حتی در مقایسه با زمانی که در قیمت کامل."

خرید آتش تلویزیون استیک 4K در آمازون

در این مقاله: thebuyersguide کاربر, نقد و بررسی ال userreviewroundup, بررسی کاربر, کاربر, نقد و بررسی, userreview, userreviews آمازون آتش تلویزیون, آتش تلویزیون استیک, از ویژگی های, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن