Razer به روز رسانی آن BlackShark هدست با پیش فرض های فضایی

Razer اول خود را منتشر BlackShark gaming headset تمام راه برگشت در سال 2012 و در حال حاضر این دو مدل جدید: این BlackShark V2 و ورود به سطح BlackShark V2 X. هر دو هدست در دسترس هستند امروز شروع.

Razer BlackShark V2 X

Razer

این $59.99 V2 X شامل Razer TriForce 50mm رانندگان (ارتقاء از نسخه قبلی 40mm رانندگان) و 7.1 surround sound — مدل اصلی بود و صدای استریو. این شهر همچنین دارای یک جک 3.5 mm جک Razer HyperClear میکروفون Cardioid پیشرفته منفعل لغو سر و صدا و حافظه فوم کوسن گوش.

این BlackShark V2 souped تا نسخه از این مدل است. این تیتانیوم پوشش داده شده 50mm رانندگان که تحویل THX های فضایی با “اضافه شده آوازی وضوح” فوق العاده نرم و بالشتک و قابل حمل نسخه از همان میکروفون. شما می توانید با اتصال آن به USB, کارت صدا, و شما را از آنچه Razer توصیف به عنوان پیشرفته صوتی و میکروفن کنترل.

Razer BlackShark V2

Razer

Razer همچنین اعلام کرد که انتشار THX بازی پروفیل از طریق Razer Synapse در اوت 6. پروفایل سفارشی برای بازی های خاص با هر عنوان توسعه دهنده و مدارک آنها. با توجه به شرکت آنها “اجازه می دهد بازیکن را به لذت بردن از [توسعه دهندگان’] پارسه راه آنها واقعا به معنای به صدا.” این نرم افزار این است که تنها سازگار با $99.99 BlackShark V2 در حال حاضر. پشتیبانی از دیگر هدست و هدفون وارد خواهد شد بعد.

دو حالت وجود دارد برای هر یک از مشخصات. THX محیط زیست حالت همه چیز در مورد رئالیسم و غوطه ور شدن در حالی که THX حالت رقابتی با تمرکز بیشتر در جهت نشانه ها و آگاهی فضایی برای کمک به شما با دقت اشاره کردن که در آن دشمنان هستند. شما قادر خواهید بود به ریز لحن چگونه هر بازی برای تلفن های موبایل.

در ابتدا وجود دارد پشتیبانی از 18 عنوان در THX بازی پروفیل از جمله Apex افسانه, Counter-Strike: Global Offensive, Valorant و ندای وظیفه: جنگ های مدرن. بیشتر اضافه خواهد شد در ماه های آینده.

در این مقاله: هدست بازی هدست razer gamingheadset, blackshark, blackshark v2 blackshark v2 x, جانبی, لوازم جانبی, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>