نژادپرستانه محصولات فروخته شده در آمازون و گوگل مایل است پس از بررسی

آمازون و گوگل و آرزوی گرفته اند پایین نژادپرستانه محصولات پس از بررسی کشف چنین لیست بر روی سیستم عامل خود را

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

آمازون و گوگل و آرزوی گرفته اند پایین نژادپرستانه محصولات پس از بررسی کشف چنین لیست بر روی سیستم عامل خود را.

در میان محصولاتی که برای فروش سفید-supremacist پرچم نئو نازی ها کتاب و Ku Klux Klan موارد با توجه به بررسی های مختلف کلیک کنید.

این الگوریتم از آمازون و آرزو نیز صادر توصیه هایی برای سفید-supremacist کالا که نامیده می شد توسط فکر می کنم تانک دموی برای هل دادن خریداران آنلاین نژادپرستانه نسبت به محصولات.

"اغلب طول می کشد تا انسان تحقیق به کار کرد که مردم در حال رهبری این راه" دموی' رئیس مسئول فنی و پژوهشگر ارشد جاش اسمیت گفت ،

"محصولات در سوال دیگر در دسترس نیست و ما گرفته ایم عمل بد از بازیگران که ارائه محصولات و نقض ما سیاستهای" آمازون گفت: همسرم در حالی که گوگل گفت که آن را اجازه نمی دهد که تبلیغات و یا محصولات است که "نمایش تکان دهنده محتوا و یا ترویج نفرت است." آرزو می کنم در ضمن گفت که آن را به مطمئن شوید که چنین لیست نیست دوباره ظاهر بر روی پلت فرم آن است.

روندهای دیجیتال رسیده است به آمازون و گوگل و آرزو برای بیشتر نظرات به بررسی و برای اطلاعات در مورد چگونه آنها را جلوگیری از نژادپرستانه محصولات از کرد خود سیستم عامل. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

Tech علیه نژادپرستی

X. Eyeé توسعه منجر مسئول نوآوری در گوگل و آنجلا ویلیامز مدیر سیاست در گوگل نگرانی در (و نه IRL) غرور اجلاس که تعصب در A. I. الگوریتم های تقویت نژادپرستی صدمه زدن به در حال حاضر جوامع به حاشیه رانده شده نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است.

بزرگ با تکنولوژی معنی به آدرس نژادپرستی نظاممند اما این شرکت تا کنون موفق در فشار برای تغییر بتن.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن