مشتاق خود را به روز رسانی پلی استیشن 4 بازی جلسه ؟ گرفتن یک PS Plus اشتراک و شما می توانید بازی آنلاین و چند نفره با دوستان خود. در حال حاضر شما می توانید در 3 ماه یا 1 سال و اشتراک در قیمت پایین از 15 دلار یا $37 — از معمول 26 دلار و 60 دلار — بود.

3-ماه PS Plus اشتراک — $15 بود $26:

1-سال PS Plus اشتراک — $37 بود $60:

اما چه چیزی شما را برای پول خود را? بسیار زیادی است.

یکی از بزرگ است که شما می توانید بازی آنلاین با دوستان خود. وجود بارهای از بازی های چند نفره در خارج وجود دارد برای پلی استیشن 4 که به معنی شما می توانید همکاری و یا رقابت با دوستان و مردم از سراسر جهان است. بازی مانند Grand Theft Auto V, میدان جنگ 1, Titanfall 2 و تر هستند حتی بهتر از زمانی که شما آنها را آنلاین. فقط آنلاین بازی مانند سرپرستی هستند بسیار جذاب و سرگرم کننده بیش از حد, و مطمئن شوید که به شما را سرگرم برای ساعت های بسیاری را در حالی که شما گیر کرده در داخل خانه.

عضویت پلی استیشن پلاس فقط در مورد چند نفره آنلاین هر چند. هر ماه دریافت می کنید 2 دانلود رایگان بازی از PS Store. این به طور معمول یا پلی استیشن 4 یا پلی استیشن VR بازی. تا زمانی که شما یک PS Plus members شما باید دسترسی نامحدود به بازی. در زمان های اخیر اعضای لذت بردم نسخه رایگان از بازی Uncharted 4: A thief’s End, سایه کلوسوس بایوشاک: مجموعه, The Last of Us Remastered و مقدار زیادی بیشتر است. برخی از بزرگترین بازدید در سالهای اخیر در دسترس از طریق این برنامه است.

مزایای وجود دارد متوقف نمی. شما همچنین می توانید لذت بردن از منحصر به فرد هفتگی تخفیف در بازی های مختلف و اضافه کردن محتوا از طریق PS Store. نیز وجود دارد منحصر به فرد دسترسی به برخی بازی نسخه های بتا همراه با بازی آنلاین صرفه جویی در, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد پشتیبان گیری خود را بازی موجب صرفه جویی در.

به صورت منظم پلی استیشن 4 بازیکن PS Plus باید آبونمان خدمات است.

هر آنچه شما انتخاب می کنید PS Plus است یک منبع بزرگ برای چند ماه آینده. آن را به بازی خود را در جلسات بهتر است و شما می توانید برخی از بازی های جدید برای هیچ چیز بیشتر از قیمت اشتراک خود را. چه از شما انتظار دارند ؟ گرفتن یک PS Plus عضویت در حال حاضر.

3-ماه PS Plus اشتراک — $15 بود $26:

1-سال PS Plus اشتراک — $37 بود $60:

به دنبال بیشتر باید ارائه می دهد ؟ سر را به ما سرپرستی معاملات hub.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت